Українські військові з боєм увійшли в Роботине Запорізької області
Українські оборонці із 47 бригади з боєм увійшла у село Роботине Запорізької області.
Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.
Вона також поінформувала, що військові організували евакуацію мирних мешканців.
«Наші бійців виконують планову бойову роботу та знищують ворога. У відповідь росіяни безперервно обстрілюють Роботине з артилерії», – йдеться у повідомленні.
За словами Ганни Маляр, бої тривають.Нагадаємо, українські військові в ході контрнаступальної операції звільнили від російських окупантів Урожайне Донецької області.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.
Вона також поінформувала, що військові організували евакуацію мирних мешканців.
«Наші бійців виконують планову бойову роботу та знищують ворога. У відповідь росіяни безперервно обстрілюють Роботине з артилерії», – йдеться у повідомленні.
За словами Ганни Маляр, бої тривають.Нагадаємо, українські військові в ході контрнаступальної операції звільнили від російських окупантів Урожайне Донецької області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.