USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Українцям з січня тарифи на газ підвищать до ринкової ціни

11 Жовтня 2019 15:45
Ціна на газ для населення з 2020 року в Україні злітає вгору.

Про це повідомляє РБК Україна.

Людям вже пообіцяли промислові тарифи на газ: Україна для населення роздуває ціни до ринкового рівня«.

«Як буде з січня. Ціна буде ринковою. Вона визначається як середнє арифметичне за ціною для промисловості. А там у нас абсолютно ринкові ціни», – цитує видання слова директора ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогазу» Максима Рабиновича.

Він пояснив, що на даний момент Нафтогаз ціну блакитного палива для українців не визначає – НАК лише вибирає найменший із запропонованих йому чотирьох показників. А ось ціна на газ для населення з 1 січня 2020 року в Україні зміниться – у напрямку збільшення. Це написано в законі, який скасовує з 1 січня спеціальні зобов’язання «Нафтогазу».

Нагадаємо, в України є домовленості з МВФ, що ціни на газ для населення з 1 січня 2020 року повинні зрости до 12 300 гривень за тисячу кубів. Єдиний шанс на здешевлення – якщо газ в Європі дешевшає, то Україна, закупивши його за менші гроші, може знизити тариф для населення, не порушуючи домовленості з Фондом.

Як повідомлялося, з початком опалювального сезону, який, на думку експертів, може опинитися під загрозою зриву, знову подорожчають ЖКГ-тарифи. Так, у вересні вже вийшла ціла серія постанов НКРЕКП, якими були затверджені підвищені тарифи на воду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 11 Жовтня 2019 15:54
Готуйте кишені. Так як Порошенко запровадив та домовився під час свого правління з цим МВФ, так і буде здорожчення газу при Зеленському.
... до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 11 Жовтня 2019 18:41
Ви зробили це разом ...
Лучанин Показати IP 11 Жовтня 2019 16:08
Газосховища заповнені до самого не хочу так пишуть урядовці** А тут зрив опалювального сезону! Так кому ж вірити?
Лучанин до Лучанин Показати IP 11 Жовтня 2019 16:16
їжте те за що проголосували
анон до Лучанин Показати IP 11 Жовтня 2019 17:18
можна подумати Порох зробив би щось краще. це з його договорів все так виходить.він так домовився.
Игорь до анон Показати IP 12 Жовтня 2019 17:36
коментар було видалено
Колян до анон Показати IP 13 Жовтня 2019 13:56
Ну робив же. А "зубожілим" було дорого. Тепер стане ще дорожче. Не будьте дурними.
Лучанин Показати IP 11 Жовтня 2019 16:13
Я щось не зрозумів, а де кінець епохи бідності?
скептик до Лучанин Показати IP 11 Жовтня 2019 19:06
для слуг народу він вже настав. як казав колись кровосісь , жіть стало лучше, жіть стало вєсєлєй
Іля Показати IP 11 Жовтня 2019 16:14
Скільки можна тянути з людей? Президент цілий день відповідав а толку з того все дорожчає люди бідніють і далі
Лучанин до Іля Показати IP 11 Жовтня 2019 18:01
Ти що ні разу в цирку не був?
скептик до Іля Показати IP 11 Жовтня 2019 19:11
ой, вань, гляди, вон попугайчики. нет , я ей-богу закричу
& Показати IP 11 Жовтня 2019 17:12
Треба рубати дрова і ставити буржуйку а то відпокращення стає все гірше
я Показати IP 11 Жовтня 2019 17:16
ДЯКУЮ... я в шоцццццццццццц1...........друз1
999 Показати IP 11 Жовтня 2019 18:08
Казали з січня 2020 року буде 12 грн. за 1 куб. метр, а я бачу що вже 12,3 грн. за 1 куб. метр. Поки доживемо до січня 2020 року мабуть буде газ коштувати для населення всі 15 грн. за 1 куб. метр. Весело живемо, все до покращення долі.
Анонім Показати IP 11 Жовтня 2019 18:19
Була новина про дорожчання сигарет,я казав що все подорожчає.Нас поступово готують до цього.
Щось не так Показати IP 11 Жовтня 2019 18:28
Обіцяли "кінець епохи бідності з квітня" щось не відчуваю, обіцяли вчителям зарплату 4000 доларів, не дають, обіцяють ціна на газ злетить в гору - це виконають точно. І Порох тут точно ні причому. Досить валити все на "попєредніків". Пора вже брати відповідальність на себе
Порох до Щось не так Показати IP 12 Жовтня 2019 15:12
Мені так смішно, коли я був при владі всі гнали на Юлю, тепер на мене, скоро і Зеля буде винним
Волинянин Показати IP 11 Жовтня 2019 20:10
У Донецьку в 12 разів нижчі тарифи, а вони миру хочуть і в Україну?
Олег Показати IP 12 Жовтня 2019 21:18
Україну як обкрадала так и дальше будуть обкрадають.Сумніваюсь,що щось зміниться на краще,ще хуже буде... Всі вони одинакові...Чому люде мовчать? Всі обіцяють так гарно а в итозі лише свої карман набивають...Самі на війні багатіють,а в когось долі ломаються...А людям так замілюють очі. Зомбують патріотизмом и телебаченям, и т.д. А самі чхали на України.
окси Показати IP 14 Жовтня 2019 16:56
при чем тут цены для промышленности?????????? квартиры не зарабатывают..в них живут.так и цена не должна сравниваться с промышленностью