Умисно створюють гуманітарну катастрофу: на Луганщині окупанти обстрілюють житлові будинки й склади
На Луганщині окупанти полюють на об’єкти, що забезпечують життєдіяльність міст.
Про це повідомив у Фейсбуці голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
«Рашисти умисно влаштовують гуманітарну катастрофу. Внаслідок потужних обстрілів Сєвєродонецька, Рубіжного. Лисичанська, смт. Тошківка пошкоджено близько 19 об’єктів, з них 9 багатоквартирних та 7 приватних житлових будинки, господарчі споруди, гаражі, об’єкти інфраструктури, автомобілі.
Під час обстрілів одна людина постраждала (м. Рубіжне).
Рашисти в пошуках складів та аварійних служб знищують все, що трапляється на їхньому шляху. Внаслідок влучання ворожого снаряду вигорів магазин.
Перебито газопровід – майже вся область без газу.
Читати ще: За південь, Маріуполь, схід будуть важкі бої, – Арестович
Світла нема у 124 914 споживачів області. Без води залишаються повністю Рубіжне, Попасна, Сєвєродонецьк, частково Гірська громада та Лисичанськ.
ДСНС не встигають гасити пожежі, за день їх було 18. На вулиці потеплішало, тож від ворожу вогню ще починає палати лісовий масив.
Обстріли не вщухають!» – йдеться у дописі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив у Фейсбуці голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
«Рашисти умисно влаштовують гуманітарну катастрофу. Внаслідок потужних обстрілів Сєвєродонецька, Рубіжного. Лисичанська, смт. Тошківка пошкоджено близько 19 об’єктів, з них 9 багатоквартирних та 7 приватних житлових будинки, господарчі споруди, гаражі, об’єкти інфраструктури, автомобілі.
Під час обстрілів одна людина постраждала (м. Рубіжне).
Рашисти в пошуках складів та аварійних служб знищують все, що трапляється на їхньому шляху. Внаслідок влучання ворожого снаряду вигорів магазин.
Перебито газопровід – майже вся область без газу.
Читати ще: За південь, Маріуполь, схід будуть важкі бої, – Арестович
Світла нема у 124 914 споживачів області. Без води залишаються повністю Рубіжне, Попасна, Сєвєродонецьк, частково Гірська громада та Лисичанськ.
ДСНС не встигають гасити пожежі, за день їх було 18. На вулиці потеплішало, тож від ворожу вогню ще починає палати лісовий масив.
Обстріли не вщухають!» – йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Мультик про Зеленського, «Казка про Ваню і Миколу» та російська пропаганда: як пояснити дітям шкоду російського контенту
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20


Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.