USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Управління екології ОДА погрожують розформувати

5 Червня 2018 12:10
Через безлад із національним парком «Цуманська пуща» та Шацьким національним природним парком під загрозою розформування опинився профільний підрозділ Волинської облдержадміністрації.


Про це йшлося під час оперативної наради у голови ОДА 5 червня.

«Піде так далі, я розформую ваш підрозділ. У нас Цуманська пуща – 11 років не виконується указ президента. Незрозуміло, що робиться в Шацькому заповіднику. Там поставили якусь випускницю дитячого садочка, мабуть «зіц-прєдсєдатєль Фукс», навколо неї ходять дядьки і лупашать направо і наліво (дерибанять ділянки, - ред.). Я особисто Вам даю тиждень, щоб підготувати доповідь. Буде погана доповідь, ми з Вами не спрацюємося», - звернувся голова ОДА Олександр Савченко до заступниці начальника управління Вікторії Тимощук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 10
скептик Показати IP 5 Червня 2018 12:13
яка доповідь? яке розформувати ? копня під з*д з вовчим білетом (без права займати посади в органах державної влади). а за дерибан землі - за грати.
Лісник Показати IP 5 Червня 2018 12:45
Там не так підрозділ як відділ пзф який сидить і нічого не робить крім пояснеть як не прокуратурі то убозу по незаконних погодженнях. Розігнати їх тих дал.йобів і може шось і поміняється на краще
Ода Показати IP 5 Червня 2018 12:58
Шановні а шо ви хотіли там начальник відділу пзф під прикриттям новохатського рік на роботу не ходить і зарплату отримує по табелю то про який порядок ви говорите
Селянин Показати IP 5 Червня 2018 13:01
Буде погана доповідь, ми з Вами не спрацюємося», - звернувся голова ОДА Олександр Савченко... да, головне, що доповідь була нормальна, а там і... спрацюєтесь...
скептик до Селянин Показати IP 5 Червня 2018 13:27
а до доповіді додати докази із зображенням Бенджаміна Франкліна
Мирон Показати IP 5 Червня 2018 16:16
Молодець новий голова, всіх любителів легких посад нафік, а ту молоду п*дстілку з вовчим білетом, тільки спочатку розберіться з її статками,бо вже дуже шикує.
Екологічна інспекція Показати IP 5 Червня 2018 16:44
Цікаво а чого це розформовувати все управління, якщо там є некомпетентні 2-3спеціаліста які крім того як їздити по лісгоспах і данину возити більше нічого не вміють і на чолі управління стоїть такий же б*рига .....то скажіть чому всі повинні страждати як не за оренду (рибку есть і н..й сесть) то за пзф (бабло брати за погодження)а потім шукати крайніх