USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Уряд погодив призначення голови Волинської ОДА

28 Жовтня 2019 20:33
Сьогодні, 28 жовтня, Кабінет Міністрів України на своєму виїзному засіданні у м. Маріуполь Донецької області схвалив низку кадрових питань.

Про це йдеться на сайті Кабміну.

Зокрема Уряд погодив призначення головою Волинської ОДА Юрія Михайловича Погуляйка.

Довідка

Юрій Михайлович Погуляйко донедавна був на посаді першого заступника голови Луганської обласної державної адміністрації.

Народився у селі Верхнєшевирьовка Краснодонського району Луганської області 12 листопада 1978 року.

Має три вищі освіти. Закінчив Луганський державний аграрний університет (менеджер організацій і підприємств), Міжрегіональну Академію управління персоналом (юрист), Академію управління Міністерства внутрішніх справ (юрист).

Трудову біографію почав дільничним інспектором міліції, оперуповноваженим відділення Державної служби боротьби з економічної злочинністю Краснодонського міського відділу УМВС України в Луганській області.

Проходив службу на посадах рядового на начальницького складу в органах внутрішніх справ МВС України в Миколаївській, Дніпропетровській, Чернігівській та Луганській областях, потім – в Національній поліції України.

Останнє місце роботи до призначення першим заступником голови Луганської облдержадміністрації – служба в податковій міліції Головного управління ДФС у Донецькій області.

Сімейний стан – одружений, має двох дітей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 79
САША Показати IP 28 Жовтня 2019 20:44
Юрій Михайлович Погуляйко народився у селі Верхнєшевирьовка Краснодонського району Луганської області 12 листопада 1978 року. Має три вищі освіти. Закінчив Луганський державний аграрний університет (менеджер організацій і підприємств), Міжрегіональну Академію управління персоналом (юрист), Академію управління Міністерства внутрішніх справ (юрист). Трудову біографію почав дільничним інспектором міліції, оперуповноваженим відділення Державної служби боротьби з економічної злочинністю Краснодонського міського відділу УМВС України в Луганській області. Проходив службу на посадах рядового на начальницького складу в органах внутрішніх справ МВС України в Миколаївській, Дніпропетровській, Чернігівській та Луганській областях, потім – в Національній поліції України. Останнє місце роботи до призначення першим заступником голови Луганської облдержадміністрації – служба в податковій міліції Головного управління ДФС у Донецькій області. Сімейний стан – одружений, має двох дітей.
скептик Показати IP 28 Жовтня 2019 21:00
знову мєнт ...
Лучанен Показати IP 28 Жовтня 2019 21:00
Волинських не вмстачає, потрібно з Луганщини?
Їван до Лучанен Показати IP 29 Жовтня 2019 08:46
А Луганщина - це що, не Україна?
Лучанену до Лучанен Показати IP 29 Жовтня 2019 11:17
Волинські не зможуть порядок навести, бо буде шкода кума, свата, брата. Уряд все правильно робить.
скептик до Лучанену Показати IP 29 Жовтня 2019 13:23
вже були варяги. багато наробили ?
Волинянин до Лучанен Показати IP 29 Жовтня 2019 19:59
Це просто смотрящий з Квартала
Анонім Показати IP 28 Жовтня 2019 21:04
Дайош данєцко-луганскіх на Волинь... бляха-муха, своїх господарників нема, то східних мєнтів сюди натикати?
Богдан Сташинський до Анонім Показати IP 28 Жовтня 2019 21:34
Цей мент правильний, той що був раніше починав міліцейський шлях з того що починав мелочь по карманах тиріть, а цей сходу кейси приймав !!!
Комісар Жибер Показати IP 28 Жовтня 2019 21:13
Ну і нах*р нам цей сепар?
Мєгре до Комісар Жибер Показати IP 28 Жовтня 2019 22:10
У вас забули запитати :)))
скептик до Мєгре Показати IP 29 Жовтня 2019 13:24
то запитай, бо можуть на вилах винести
Не опять а снова! Показати IP 28 Жовтня 2019 21:18
Це якесь прокляття з цими мусарами губернаторами...
волиняка911 до Не опять а снова! Показати IP 28 Жовтня 2019 22:11
А ви референдум проведіть :) Вам все не так!
Виборець до волиняка911 Показати IP 30 Жовтня 2019 08:58
Хтось обіцяв все вирішувати через референдум, але видно, що ключове слово ОБІЦЯВ.
Ось вам Показати IP 28 Жовтня 2019 21:20
Три вищі освіти... а по українськи говорити вміє?
Комуняка до Ось вам Показати IP 29 Жовтня 2019 08:48
А вы что, общепонятного не понимаете ???
Виборець до Комуняка Показати IP 30 Жовтня 2019 08:54
Говориться про мову,а не язик.
Виборець Показати IP 28 Жовтня 2019 21:29
Довибиралися, засланого козака, щоб нами управляв? Ганьба
правдиваЯ до Виборець Показати IP 28 Жовтня 2019 22:12
Не треба ля-ля! Петро кого ставив - забули? :)))
Всім до правдиваЯ Показати IP 28 Жовтня 2019 22:41
ЗЕлі до Петі - як до Києва рачки!
Олександр Показати IP 28 Жовтня 2019 21:40
Ура, пожинаємо плоди"адекватної" більшості. Але у серіалі не було таких різких якісних змін, шото нє того!!! Може новий де знімають, як господарники зі сходу життю будуть вчити, то ми по ходу не вкурсах:)))) Народ заслуговує правителя, але дамо ще ,отово шанс , тобто часу . Чи як!!!????
ОлександрУ до Олександр Показати IP 28 Жовтня 2019 22:13
Приклад з папереднікафф беруть :))) Ви ж так хочете, щоб нічого не мінялось - от і майте!
Клаус Показати IP 28 Жовтня 2019 21:41
складається враження, що Волинь це райвідділ поліції!!! На аграрну область мента!!! Оце накерує!!
101 Показати IP 28 Жовтня 2019 21:45
Губер - луганський мєнт. Джек-пот!!!
Петро Показати IP 28 Жовтня 2019 21:54
Була надія, що в нас щось зміниться. А по факту сценарій ЯНУКОВИЧА :(
Марго до Петро Показати IP 28 Жовтня 2019 22:14
А чому не Пороха, той-же Савченка призначав! Це ви оминаєте... :_
Луч Показати IP 28 Жовтня 2019 22:00
Ніхто нам не накаже його терпіти), в шияку його. Ну цирк на дроті з тими головами...
Лучу до Луч Показати IP 29 Жовтня 2019 11:12
За що його в шияку??? Ви закликаєте до насильства???
Q 7 Показати IP 28 Жовтня 2019 22:03
Це вже останнє що можна було зробити для Волині... Ганьба!
WV7 до Q 7 Показати IP 28 Жовтня 2019 22:15
Більше скакайте...
До Скептик Показати IP 28 Жовтня 2019 22:04
А чого дивуватися ? Подякуйте митникам, подякуйте бурштинокопачам, лісникам, подивіться на рівень корупції, контрабанди, імпотентність прокурорсько-суддівсько-мєнтовсько-сбушно-податкових стражів закону, оцініть міграційні процеси і зайнятість, оцініть рейтингові показники серед областей, заборгованість по зарплаті, стан вугільної галузі, порушення земельного, екологічного законодавства, загляньте в декларації декого з обласних "державних мужів" - і логічно стає все на свої місця . За шо боролись - на то і напоролись !
123 Показати IP 28 Жовтня 2019 22:13
Зе виборці, як вам такий розворот подій?
хехъ до 123 Показати IP 29 Жовтня 2019 08:44
в чому різниця?
скептик до хехъ Показати IP 29 Жовтня 2019 10:03
в тому, що хтось дуже голосно на стадіоні кричав про зміни
Так і проситься Показати IP 28 Жовтня 2019 22:26
Ну все Павлік і команда... фаєри в штан..маєри і під ОДА. Останній вихід на біз і епічне завєршеніє пятілєткі...)))
Че Показати IP 28 Жовтня 2019 22:35
Ну шо, зробили їх разом?
Олег Показати IP 28 Жовтня 2019 22:54
Какая ОТВРАТИТЕЛЬНАЯ РОЖА
Лучанин до Олег Показати IP 29 Жовтня 2019 08:29
Да, правда, там всє еті, с востока, как на подбор. І ґде только таких достают?
Лучанину і Олегу до Лучанин Показати IP 29 Жовтня 2019 11:11
В Ваших коментарях одне хамство!!!
скептик до Лучанину і Олегу Показати IP 29 Жовтня 2019 13:28
правда очі коле ?
ігор Показати IP 28 Жовтня 2019 23:46
а на ферарі в ментурі заробив
факт до ігор Показати IP 29 Жовтня 2019 10:04
То ж не його, а сфоткався на фоні, фотка з соцмереж! А у вас таких немає хіба? :)))
УКРАїНЕЦЬ Показати IP 29 Жовтня 2019 06:33
Аграрний менеджер в міліцію,та ще й на феррарі...ну волиняки вам і "везе".
Шок Показати IP 29 Жовтня 2019 07:10
Капєц
Шок Показати IP 29 Жовтня 2019 07:10
Машинка кльова
Лучанин Показати IP 29 Жовтня 2019 08:01
Гнати в шию додому, таких керівників нам не потрібно. Активісти, де ви! Чекаю новини про мітинг під ОДА.
Лучанину до Лучанин Показати IP 29 Жовтня 2019 11:07
Вам тільки мітинги робити! Його тільки призначили, за що його гнати??? За те що він з Луганська? А кого Вам потрібно???
правдива до Лучанину Показати IP 29 Жовтня 2019 11:56
Ще призначення офіційного немає, немає Указу Президента. а тільки кандидатура погоджена Кабміном! Ви хоч-би у чомусь розбирались!!!
скептик до Лучанину Показати IP 29 Жовтня 2019 13:30
ні, за те що справедливий (цитата від легітимного)
діма Показати IP 29 Жовтня 2019 08:11
цього козака сюди прислали, щоб волиняк втихомирив, начебто зепрезидента не підтримують... Чуйку маю, скоро поміняють і у Тернополі і в Рівному і т.д.
Дімі до діма Показати IP 29 Жовтня 2019 11:04
А що Ви особисто корисного зробили для України?
хехъ Показати IP 29 Жовтня 2019 08:47
феррарі - на скромну зарплату? більше схожий на бригадира з дев'яностих
Лучанин Показати IP 29 Жовтня 2019 08:56
Знову мент. А-ля Француз. Ніщо не міняеться!
Бомба Показати IP 29 Жовтня 2019 09:02
Оце дочекалися госпідара!
До бомби до Бомба Показати IP 29 Жовтня 2019 11:03
"госпідара" - це Ваш рівень розвитку! Кожен судить іншого по собі!
Петро Показати IP 29 Жовтня 2019 09:10
гарна машина... ламборджиня...
манька до Петро Показати IP 29 Жовтня 2019 09:28
яка ламборжиня, це - феррарі!!! знаток!
Лучанин до Петра до Петро Показати IP 29 Жовтня 2019 09:34
Це Феррарі )
Лучанин Показати IP 29 Жовтня 2019 09:22
1. Стільки смороду розвели в коментах, хоч хтось запропонуйте кандидатуру, яка на вашу думку підходить. 2. Ще ж нічого не відболось, а вже стільки ниття...
скептик до Лучанин Показати IP 29 Жовтня 2019 10:05
пропоную: посаду президента, а також державні адміністрації ліквідувати взагалі, як розсадник корупції
луцький до Лучанин Показати IP 29 Жовтня 2019 10:06
Кандидатури не виборчи і питати кого хто хоче тут не будуть! Призначили і несуть відповідальність! Лише "розумні" волиняки ср...ч розвели як баби базарні!
скептик до луцький Показати IP 29 Жовтня 2019 13:31
що несуть ? куди несуть ? мішки бабла - це тепер називається відповідальність ?
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 29 Жовтня 2019 09:29
Повний капєц. Юрію Михайловичу, красти, як ваші попередники на Волині звичайно ж,.. не будете?
999 Показати IP 29 Жовтня 2019 09:37
Черговий "хапуга", якщо це його автомобіль то Юрій Михайлович на правильному шляху, - до міщанського типу процвітання Таке авто вартує як в селі побудувати 2 дитячих садочка та 1 школу. Деш він такі гроші взяв, мабуть зайняв у Зеленського. Три освіти, а коли цей хлопчина працювати навчився та ярим господарником став, що його поставили керувати областю. Працює Юрік тільки 10 років, а за цей період змінив 7 місць роботи, залишилось тільки попрацювати в органах прокуратурі та суді, але трішечки треба висидіти посаду на Волині.
999-му до 999 Показати IP 29 Жовтня 2019 10:07
Декларацію прочитайте, а потім висновки робіть!
УКРАїНЕЦЬ Показати IP 29 Жовтня 2019 09:52
Яка тут кандидатура.Голови ОДА-це анахронізм,який вже давно мав бути ліквідований,а є вибрані депутати і виконавчий комітет з повноваженнями і звичано відповідальністю.
Жах Показати IP 29 Жовтня 2019 10:53
Людину тільки призначили, а стільки ненависті і злоби. За що така ненависть? Може за те що він з Луганщини? Якщо себе не зміните то не буде в нас сильної України. Хто дав право обзивати просто так людину " сепаром" і за що??? Може пора навчитись хоч трохи поважати один одного!!!
Думка Показати IP 29 Жовтня 2019 10:59
А що поганого в тому, що людину з Луганська призначили на Волинь, а Волинянина призначать в той же Луганськ? Чи ви хочете щоб далі куми і свати кришували один одного??? Правильно зробили що призначили може трохи людянішиними станете. Скільки можна ділити Україну???? Ми всі повинні бути єдині, поважати один одного. Ви ж хочете ЄДИНОЇ УКРАЇНИ???? Але проблема виявляється в головах наших людей.
1 до Думка Показати IP 29 Жовтня 2019 12:04
Погоджуюсь із вами. Теке враження, що люди із Волині якась наднація-арійська кров і всі решта атрибутів. Хіба ж так можна обзивати людей. Цим лише свідчите про свою деградованість і культурність. На вас він нічого не сказав, а ви біснуєтесь так сильно!
хехъ до Думка Показати IP 29 Жовтня 2019 13:31
это в идеале) В жизни же все по другому) В жизни все - как в жизни и не нужно радужных надежд как в лохотроне.
скептик до Думка Показати IP 29 Жовтня 2019 13:35
за що поважати ? за які заслуги ? може він лугандонію зробив райським садом, а людей - щасливими янголами ? чи може показав зразки демократії, поваги до людей і закону ? чи просто лізе по головах до влади ?
Іван до Думка Показати IP 29 Жовтня 2019 14:31
Погоджуюсь з Вами.Нехай людина працює,покаже себе.Чи проблема в тому,що з Луганська?
Людина Показати IP 29 Жовтня 2019 11:21
З коментарів видно що в нас хворе суспільство! Сюди потрібно психіатра!
чоловік до Людина Показати IP 29 Жовтня 2019 11:59
100% Це давно зрозуміло і підтвердження того чому ми так живемо!
хехъ до чоловік Показати IP 29 Жовтня 2019 13:31
Лацису скажите спасибо)) и прочим.
скептик до Людина Показати IP 29 Жовтня 2019 13:36
обережно з такими висновками, бо може виявитись, що психіатра треба до тебе
Анонім Показати IP 29 Жовтня 2019 18:42
колишній БЕЗнік на голову ОДА ??? Who is mister president ЗЕ? Рейтинг нижче плінтуса і добрий пінок під зад для нової влади стрімко наближаються
Володимир Показати IP 30 Жовтня 2019 08:34
Нічого не змінилось! Де конкурси, де рейтинги, де думка громади?!!! А курс на децентралізацію також помінявся?