В Ізраїлі загинула родина з України: вони приїхали лікувати від раку 7-річну Настю
Через іранську атаку 14 червня по Бат-Ямі, що на південь від Тель-Авіва, загинули пʼятеро одеситів. Сімʼя приїхала до Ізраїлю для лікування 7-річної Насті Бурик, яка хворіла на рак крові.
Про це пише ізраїльське медіа Ynet. Також про загибель дівчинки писав благодійний фонд «Країна добрих справ», який допомагав із лікуванням дитини в Ізраїлі, інформує Бабель.
Читати ще: Ізраїльські танки вдарили по натовпу цивільних у Газі: 59 жертв, сотні поранених
Настя загинула разом із бабусею та двома двоюрідними братами – 9-річним Костянтином і 13-річним Іллею. Обоє хлопців навчались у школі в Бат-Ямі. Пошуки тіла матері Насті Марії Пєшкурьової тривають – її теж вважають загиблою.
Батько Насті, Артем Бурик, перебуває в Україні – він служить у війську.
Читати ще: Внаслідок іранської ракетної атаки в Ізраїлі загинули п’ятеро українців
Настя та її родина прибули до Ізраїлю у грудні 2022 року, щоб дівчинка пройшла онкологічне лікування. На сторінці у фейсбуку, присвяченій збору коштів для Насті, розповідається, що діагноз «гострий лімфобластний лейкоз» Насті офіційно поставили у серпні 2022 році, а у вересні 2024-го в неї стався рецидив.
За даними Ynet, посольство України в Ізраїлі намагається організувати репатріацію тіл, але через закритий повітряний простір наразі це технічно неможливо.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це пише ізраїльське медіа Ynet. Також про загибель дівчинки писав благодійний фонд «Країна добрих справ», який допомагав із лікуванням дитини в Ізраїлі, інформує Бабель.
Читати ще: Ізраїльські танки вдарили по натовпу цивільних у Газі: 59 жертв, сотні поранених
Настя загинула разом із бабусею та двома двоюрідними братами – 9-річним Костянтином і 13-річним Іллею. Обоє хлопців навчались у школі в Бат-Ямі. Пошуки тіла матері Насті Марії Пєшкурьової тривають – її теж вважають загиблою.
Батько Насті, Артем Бурик, перебуває в Україні – він служить у війську.
Читати ще: Внаслідок іранської ракетної атаки в Ізраїлі загинули п’ятеро українців
Настя та її родина прибули до Ізраїлю у грудні 2022 року, щоб дівчинка пройшла онкологічне лікування. На сторінці у фейсбуку, присвяченій збору коштів для Насті, розповідається, що діагноз «гострий лімфобластний лейкоз» Насті офіційно поставили у серпні 2022 році, а у вересні 2024-го в неї стався рецидив.
За даними Ynet, посольство України в Ізраїлі намагається організувати репатріацію тіл, але через закритий повітряний простір наразі це технічно неможливо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У центральному парку Луцька відбувся День адаптивного спорту
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Росії помер один із найдавніших соратників Путіна
Сьогодні 20:55
Сьогодні 20:55
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
У Луцькій художній школі вітали випускників
Сьогодні 20:17
Сьогодні 20:17
Пекло під землею: понад тиждень у Луцькому районі гасять масштабну пожежу на торфовищі
Сьогодні 19:41
Сьогодні 19:41
Підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка
Сьогодні 19:23
Сьогодні 19:23
Сімʼя переїхала з Маріуполя: у Нововолинськ з ворожого полону повернеться військовий Володимир Фабрий
Сьогодні 19:04
Сьогодні 19:04

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.