USD 39.00 39.32
  • USD 39.00 39.32
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку – хакерська атака на системи компаній. Оновлено

27 Червня 2017 18:13
Вдень 27 червня 2017 року відразу кілька українських державних та приватних компаній, а також банківських установ зазнали масової хакерської атаки. Зокрема, обрушилася робота сайтів "Укренерго", "Київенерго", "Укртелекому", "Нової пошти", "Ощадбанку", "Укргазбанку" "ОТП Банку" та інших.

Вірус дістався і Волині, де атакував корпоративні мережі багатьох установ і банків. Лучани скаржаться на корпоративні комп’ютерні системи, які виходять з ладу. Зокрема, зі слів очевидців, з інтервалом в 1-2 години почались неполадки в роботі систем: комп’ютери перезавантажуються і на екрані з’являються повідомлення з вимогою сплатити кошти.

Інформаційне агентство Волинські Новини слідкує за ситуацією в режимі онлайн.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Степан Показати IP 27 Червня 2017 15:34
Рука Масквы
User Показати IP 27 Червня 2017 16:14
Це Скайнет активувався і розпочалося повстання машин. Так що чекаємо на Джона Коннора.
скептик Показати IP 27 Червня 2017 16:19
продовжуйте далі працювати з рашистськими програмами типу 1С-бухгалтерія і т.д.
Я до скептик Показати IP 27 Червня 2017 18:07
Ти що вася?До чого тут 1с?Ти хоч по новинах вчись що таке вірус,якщо так не розумієш
USER Показати IP 27 Червня 2017 17:08
ДП "Турійське лісове господарство" також атаковане цим вірусом,полягли усі пк
бухгалтер до USER Показати IP 27 Червня 2017 21:08
Полягла уся чорна бухгалтерія
Noname до USER Показати IP 27 Червня 2017 22:48
А сисадмін в вас є? Його в першу чергу пінати потрібно.
USER до Noname Показати IP 28 Червня 2017 17:15
Приходь і спробуй
пропозиція Показати IP 27 Червня 2017 20:47
Я спіймав 2 віруса посадив в 3 літрову банку. Можу продати за 120 грн. тлф. 50051
Антивірус Показати IP 27 Червня 2017 22:35
Усім на замітку, Хватить красти...так всім і треба...купуйте ліцензійне ПО і все буде гаразд. Головне оновлювати вчасно. Даний вірус був ліквідований ще в травні оновленням ОС. https://ru.wikipedia.org/wiki/WannaCry
Гас Показати IP 28 Червня 2017 00:29
У мене та всіх в моїх в кого стоїть ліцензійний віндовс і оновлений всі без проблем працюють.
Гуня Показати IP 28 Червня 2017 11:05
Це все для того аби приховати факти скільки деревини було зпіжжено та вивезено в ЄС,особливо з Чорнобильської зони. І хто на цьому нагрів руки.
Епіцентр Показати IP 28 Червня 2017 20:32
Сьогодні вживу побачив цей чорний екран на касах магазину. Через годину хлопчина перевстановив систему.