USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

В Липинах люксовий Mercedes зіткнувся з позашляховиком

22 Січня 2020 13:26
В селі Липини, що поблизу Луцька, позашляховик Mercedes-Benz ML зіткнувся з люксовим седаном найновішої S-серії тієї ж марки.

Інцидент трапився на вулиці Теремнівській, фото аварії опублікував у фейсбуці користувач Богдан Краска.

З фото видно, що чорний седан, ймовірно, виїжджав на головну дорогу, де зіткнувся з позашляховиком. Автомобілі отримали механічні ушкодження передньої частини.

Деталі – згодом.

Довідково: Mercedes-Benz W222 — модель великого (повнорозмірного) автомобіля класу люкс автомобільної преміум-марки Mercedes. Офіційна презентація відбулася 15 травня 2013 в Гамбурзі, поточне виробництво з 12 червня, продаж на авторинку з 20 липня 2013.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Лучанин Показати IP 22 Січня 2020 14:03
Обидва водії порушили. Дорогі машини - мізерні мізки.
Євробидло Показати IP 22 Січня 2020 14:37
Ги, чорний не пропустив, білий чомусь посередині дороги їхав))))) Згадався анекдот про світлофор і джигіта)))) Тупий і ще тупіший найшли один одного))))
бух Показати IP 22 Січня 2020 14:47
машина купіль- ездіть не купиль............
777 Показати IP 22 Січня 2020 15:32
А какой люксовый а какой просто мерседес?
QQ до 777 Показати IP 22 Січня 2020 19:40
Чорний — елітний. Білий — трішки менш елітний)
Анонім Показати IP 22 Січня 2020 15:55
Права купляють, телефон під час водіння з рук не відпускають (особливо лячно коли так їдуть жінки) і їздять хто як вміє не знаючи ПДР! І чим далі, тим більше от таких ЇЗДУНІВ.
QQ Показати IP 22 Січня 2020 19:43
Довідково: W222 — модель кузова. Там же написано у вікіпедії, що це S-клас.
Aldi Показати IP 22 Січня 2020 19:45
А давно Теремнівська стала Липинами?