USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

В Офісі Президента Волинь назвали Луцькою областю

12 Липня 2020 15:37
В Офісі Президента України презентували влог із робочих поїздок Володимира Зеленського на Луганщину, Буковину та Волинь.

Щоправда, в ньому зазначили, що президент відвідав Луцьку область, пише Конкурент.

Ролик опублікували 12 липня на сторінці Офісу у фейсбуці.

Луцька область з’явилася в титрах, де інформували про зустріч Зеленського із бізнесменами на заводі «Модерн-Експо».

Читати ще: «Ми вам віримо, але кадри вас підводять»: як на Волині вперше зустрічали президента Зеленського. Репортаж
Згодом відео зникло з усіх сторінок Офісу в соцмережах. А тепер з'явилося знову – з уже виправленим варіантом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
ABC Показати IP 12 Липня 2020 15:52
Ну, власне, чому тут дивуватися? Професіонали при владі. Все як обіцяв Зеленський. За це його і любимо.
Народна прокуратура Показати IP 12 Липня 2020 16:02
"А какая разница!". Завтра зберуть позачергову сесію Верховної Ради й перейменують у турборежимі
гідрант до Народна прокуратура Показати IP 12 Липня 2020 16:50
Ніт! Завтра вони розморозять собі зарплати і будуть далі українців "доїти"!!!
Порохоботка Показати IP 12 Липня 2020 16:31
Я Вам не лох.
Ірина Показати IP 12 Липня 2020 16:39
А можна скрін чи фотодоказу? Бо писати можна багато
Лучанин Показати IP 12 Липня 2020 16:40
Зато не Порошенко
Сергій Показати IP 12 Липня 2020 16:44
А раніше, по словам Марини Порошенко, ми були Волинщиною
уважний Показати IP 12 Липня 2020 16:49
Ролік як розмістили, так після критики того кліпмейкерства і прибрали :))) Ніде вже немає :)))
Петро до уважний Показати IP 12 Липня 2020 18:42
Шукай в кешованих данних, з тирнету нічого не зникає безслідно при всьому бажанні
??? до уважний Показати IP 12 Липня 2020 18:53
Не дуже то ти і уважний. https://youtu.be/5-yrv4domUY?t=1240
Сашко Показати IP 12 Липня 2020 16:54
Гарант Конституції, блін.
Gabor Показати IP 12 Липня 2020 17:01
Вони ж усе життя провели в Раші, То ж звідки їм ті назви знати наші ???!!!
Бульба Показати IP 12 Липня 2020 17:26
Та чому Ви так дивуєтесь??? Українці живуть в Україні, а влада, чиновники, судді живуть в іншому світі -для них це Луцька область!!!
Аут Показати IP 12 Липня 2020 17:37
Та то вони просто падєжов не знають ! Послухайте діалог Президента і Погуляйка - та то ж, блін , - м'ягко говоря, грубо виражаясь - 3,14здєц якийсь ! А цікаво, якби вітер перевернув ті планшети на підпорках, - то про шо би доповідав голова ОДА без шпаркалки !
Воно Показати IP 12 Липня 2020 19:23
Й не дивно в пані Шуляк О три дипломи про вищу освіту , то куда їм знати з трьома дипломами.
Кінь Пржевальського Показати IP 12 Липня 2020 19:30
95 квартал ! Хочете поржати ? Наступна робоча поїздка буде в Ужгородську область !?
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 12 Липня 2020 19:40
Я зовсім не здивований. Я це пізнав ще у перші роки незалежної України. У свій час я працював в МВС. По роботі я направив запит до міліції м. Новогро́дівка, Донецької області. Через 30 днів прийшла відповідь: (43025, Луцкая область, г. Луцк, ул. Виныченкова, дом.11, УУР УМВД Украины в Луцкой области). Не розумію, як наша "Укрпошта" в 1995 році в Донецькій області такий лист обробили, поставили печатку і направили на Волинь. Так що це якраз дуже характеризує, як у нашому українському Донбасі набували знання по георгафії та історії своєї країни.
Лучанин до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 13 Липня 2020 10:46
Індекс виручив - 43025
де-факто Показати IP 12 Липня 2020 19:57
Кака вам разніца???
так таки так до де-факто Показати IP 12 Липня 2020 20:58
лишь бы 95 квартал рулил и зе -презедент
123 Показати IP 12 Липня 2020 21:14
Добре, що помилку виправили, а могли б і область перейменувати =)
Зебіли Показати IP 12 Липня 2020 22:47
Однако. Шо Літва шо Латвія, шо Лівія шо Ліван.
Максим Показати IP 13 Липня 2020 06:13
Нагадаю шановним жителям Волинської області про їх вибір Зе - 63% ЗеКоМанда - 41,7%
До Максим Показати IP 13 Липня 2020 11:07
А тепер кого не запитаєш - ніхто не признається, шо голосував за Зе ! Той елєкторат мало того, шо дурний - то ше й брехливий ! А з такими батьками - які ж діти виростуть ?
До До Максим Показати IP 13 Липня 2020 15:15
Іди краще разом з Порохом путіна привітай. Ніхто за зе не голосував. Всі голосували проти того ... який був пепед зе
До До До Максим Показати IP 13 Липня 2020 16:21
Дурний тебе піп хрестив ....... ! Твого ума навіть не вистачає на то, щоби усвідомити, що виборці з високим рівнем політичної культури, принципові і патріотично налаштовані у другому турі ні за одного з названих тобою не голосували. А такі як ти просто для оправдання і вигороджування собі подібних знайшли відмазку - ми голосували проти . Ага - назло мамі відморожу собі вуха ! Але видно переборщили, бо бачу, шо не тільки вуха відморозили !
Юрій Миколайович Показати IP 13 Липня 2020 20:12
А ми завжди були Чернігівщиною і раді з того.