USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

В Україні хочуть заборонити Яндекс, Вконтакте та Mail.Ru. Указ

16 Травня 2017 13:15
Рішення РНБО "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" введено в дію указом президент Петра Порошенка.

Відповідний указ розміщено на сайті президента.

"Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю: 1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", - сказано у ньому.

Зокрема, санкції передбачають блокування доступу до соціальних мереж "ВКонтакте" і "Однокласники". Доступ заблокований в рамках обмежень, накладених на Mail.Ru Group.

"Заборона Інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів сервісів "Mail.ru" та соціально-орієнтованих ресурсів "Вконтакте" та "Одноклассники", - йдеться в указі.

Крім цього, доступ заблоковано до сервісів "Яндекса".

Згідно з рішенням, інтернет-провайдери мають заборонити доступ до низки ресурсів/сервісів Яндекса, серед яких карти Яндекса yandex.ua/maps та ініші сервіси як російського, так і українського Яндексу.

Також серед російських компаній, які підпали під санкції, "Лабаторія Касперського", "Доктор Веб", "Аерофлот", низка російських авіакомпаній та підприємств, телекомпанія "НТВ", "Алмаз-Антей", "Газпром Банк".

З повним списком юридичних осіб, що підпали під санкці можна ознайомитися тут.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
Анонім Показати IP 16 Травня 2017 13:22
НАРЕШТІ
! до Анонім Показати IP 16 Травня 2017 15:39
В Вооруженных силах России созданы войска информационных операций. Об этом сообщил в среду, 22 февраля, в Госдуме глава Минобороны генерал армии Сергей Шойгу, передает ТАСС.https://www.dp.ru/a/2017/02/22/SHojgu_sozdal_vojska_infor
Здобули до Анонім Показати IP 16 Травня 2017 15:44
При попытке зайти на перечисленные в указе сайты, пользователь будет автоматически перенаправлен на сайт Рошен...
Ростов Показати IP 16 Травня 2017 13:27
Верное решение. А потом - визовый режим нужен. И ни каких проблем больше
Лалалалала до Ростов Показати IP 16 Травня 2017 15:47
Скажіть будь-ласка, а які газети гітлерівської Германії виписували в 1941-1945 роках мешканці радянського союзу ??? Можливо радянський союз вів ретрансляцію радіопередач з гітлерівської Германії чи дозволяв Германії вести трансляції у 1941-1945 роках ???
Анонім до Лалалалала Показати IP 16 Травня 2017 20:09
а скажіть гітлер теж мав фабрику в радянському союзі а сталін безкоштовно давав ел.енергію до німеччини , ви або дурненькі або не розумієте, ці сайти в Європі не заблоковані-чому, а тому що там на місці спец. служби , а тут завтра заблокує всі тв.канали і зоставить 5 канал і буде молоти що то щоб путін не напав
! до Анонім Показати IP 17 Травня 2017 01:17
Інформаційна війна, так як і гібридна війна в першу чергу спрямовані на Україну. І цей ватно-скрепний кал "вкантакте і т. д." в Європі нікому не цікавий, крім рассейськоговорящей абщіни. Навіть якщо в преза є рошен у педерації, то це не значить що в Україні мають безперешкодно діяти інформаційні війська ворога. ТАК ЩО 1000% ПРАВИЛЬНИЙ НАКАЗ !!!
Лалалалала Показати IP 16 Травня 2017 13:48
Так скоро і візовий режим з Мордором введемо, дай Бог.
Анонім до Лалалалала Показати IP 16 Травня 2017 15:24
о да зараз сайти закриє і настане рай ,Ви що дійсно так рахуєте, ви не бачите що то робиться щоб відволікти увагу суспільства від зубожіння, чомуж воно іх не закрило коли були найгарячіші дні війни,чи таке питання в вашому шарику не виникало
Інтернет користувач Показати IP 16 Травня 2017 13:51
Те що завод в росії - то нічого. А те що люди сидять в російських соцмережах - то заборонити. Чекай другий майдан, президенте.
Лучанин Показати IP 16 Травня 2017 14:08
Маразм.
Микола Показати IP 16 Травня 2017 14:10
Оце ж придурки!!! Для початку позакривайте заводи Рошен в Росії і припиніть його там продавати!!! А потім будете вводити санкції проти сайтів, ідіоти!!!
ВАся Показати IP 16 Травня 2017 14:10
Порошенко все робить не на користь громадян своєї країни.
Лалалалала до ВАся Показати IP 16 Травня 2017 14:33
А що ж тут не на користь України ? Російські соціальні мережі, це складова частина російськиї інформаційних військ, які на всі 200% використовуються в Україні, на шкоду саме Україні. Так що все вірно, це російське лайно повинно смертіти "у себя дома" - в педерації !!!
Аня Показати IP 16 Травня 2017 14:14
А завод президента в росії то це нормально ??????????????????????? Ганьба такому президенту майдан хоче ?! Людей він запитав ???? Всі до Президента ! Ганьба ганьба такому президенту
Просте запитання Показати IP 16 Травня 2017 14:32
А війну заборонити пан президент не пробував?
Черпачьок Показати IP 16 Травня 2017 14:33
Все вольнiше й вольнiше... не, не раби...
Ігор Показати IP 16 Травня 2017 14:33
Презик хоче щоб як яника чи що?
Однокласник Показати IP 16 Травня 2017 14:48
що це означає поясніть
АДЕКВАТ Показати IP 16 Травня 2017 14:55
А чому б ні??? Людина, яка має заводи та спокійнесенько веде бізнес "десь там", вже вказує мені на які сайти заходити а на які ні, нормально... Це тільки початок... Потім підуть у хід facebook You Tube і все... І той "совок" від якого всі так відгороджувались, прикриваючись європейськими цінностями, накриє нас з головою...А ви і далі скачіть... А потім прийдуть і скажуть що на "благо партії" треба хату віддати і машину і землю і хліб... Думаєте ні? Хотілосья б вірити, що ні... То як, відчувається гідність та свобода???
Дядя Показати IP 16 Травня 2017 14:57
Те що в багато в кого на території снг є родичі ,Петю відемо не волнує. Нема інших проблем ? Де обіцяне закінчення війни , чого завод не проданий ?
Григорій Показати IP 16 Травня 2017 15:02
Ця дурнувата влада посварить країну з усім світом, усіх зробить "ворогами" і "зрадниками" - своїх і чужих, а потім і сама закінчить. Тільки закінчить дуже погано.
! до Григорій Показати IP 16 Травня 2017 15:37
Ось якраз зі всім світом тут ні до чого. А якщо ви так переживаєте за дружбу з Педерацію, то її вже давно немає та не буде, РФія здохла для України, здохла назавжди.
Хлоп Показати IP 16 Травня 2017 15:11
Ото позорники... А якже свободи людей? а хто обіцяв вести гідну війну на інформаційному фронті...?? слабаки
василь Показати IP 16 Травня 2017 15:11
маразм-це мягко сказано , чергова дурість від бариг , а російські банки слабо заборонити, а тютюнового російського монополіста слабо прибрати , а відключити ел.енергію і воду від лугандона і дири за які я плачу-слабо і ще багато іншого , так ні там гроші і туди не можна , воно як клоун хапається за те де сидить пактично вся молодь , напевно думає що всі у фейсбук полізуть читати іхній бред по бородьбу з корупцією про процвітаючу економіку , що скажеш -чергова перемога УРАААААА
василь Показати IP 16 Травня 2017 15:14
і ще додам , подумайте скільки передач вийде в росіі і як будуть ржати там над черговим маразмом і розказувати про поліцейську Украіну, так що тут ще питання кому з цього користь
Sdy Показати IP 16 Травня 2017 15:25
Закриють соціальні сеті і що з того? Там стільки продажу дешевого і дітям там хворим гроші допомагають зібрати то хіба це для людей роблять? Не в соціальних сетях справа! Хай свої статки задекларовані розкажуть де накрали хай віддадуть на війну свої статки а не роблять популізм. Вже немає зовсім совісті.
Лалалалала до Sdy Показати IP 16 Травня 2017 15:54
Вы пожалуйста сдэлайте что то со своим гуглтранслейтером ! Ваша кострубата "до нєпрілічія" українська мова вас трішки видає !!!
Ірма Показати IP 16 Травня 2017 15:37
А цей Пр... тільки вміє людям блокувати до усього доступ? ЦЕ вже взагалі спочатку канали російські заборонив тепер ось це це вже у громадянина України немає вибору ні в чому ????????????? Це така позиція? Це цергові вибрики і приниження гідності громадян України . Вже треба щоб чемодани збирали і гнали з країни якщо не поважають громадян України і не цікавляться думкою. Це потім що ще чекати? Вже зовсім знаханіли з своїми такими Законами- Указами. Краще б людям зменшили плату за комунальні послуги , люди виживають а їх і далі принижують , блокують іт.д. Цей Петя нічим не кращий яника
Лопатою по ваті до Ірма Показати IP 16 Травня 2017 18:00
Канали російські та сомережі це шлак і кал. Не потрібний цей мусор в Україні, не потрібний абсолютно. Є фесбук, інтаграм, пікасса, і куча інших нормальних соцмереж.
Анонім до Лопатою по ваті Показати IP 16 Травня 2017 20:17
не тобі і не твоєму шоколадному гоподарю вказувати де людям сидіти і що читати , тут не на стільки питання в росіі як в цілому що воно завтра заборонить
Анонім Показати IP 16 Травня 2017 17:03
це шож таке робиться деж музику слухати?
Валерія Показати IP 16 Травня 2017 18:25
Краще б Президент покращив життя людей а не робиті таке рішення . Таку банду треба гнати поки людей на коліна не поставлять. Плату за комунальні послуги таку зробили що люди не мають за що купити поїсти а тут ще й це. Чим це закінчеться? Канали російські теж вилучили а в кого тарілка то дивляться вашу Росію і нічого ? Чому не пояснять свої статки депутати ВР і владці ? Чому президент не закриває свої статки чому люди гинуть а вони людей на коліна ставлять ?З людьми ніхто не рахується
Анонім Показати IP 16 Травня 2017 18:43
якби не було альтернативи, можна було б обурюватися, а так чого даремно верещати - не зрозуміло
МОЙША Показати IP 16 Травня 2017 18:53
Мабуть наступае зв*здець Парашенку ....
Анонім Показати IP 16 Травня 2017 20:52
Щеб війну він так хвацько зупинив! Ато п... тільки вміє! І свої заводи в Росії теж позакривав!
Іван Показати IP 16 Травня 2017 22:52
Наша сім'я, як і будь-які нормальні люди, безумовно, проти агресії з боку Кремля. І в Росії є безліч нормальних людей, багато з яких просять пробачення у нас за цю агресію. Вже багато років певні українські можновладці та "вчьоние" переслідують нашу сім'ю, у зв'язку з чим ми живемо в рідній Україні гірше, ніж на чужині, а підтримують нас, не дають нам тут загинути, російські колеги-вчені. То як нашій сім'ї бути з усим оцим?
! до Іван Показати IP 17 Травня 2017 01:20
Переселяйтесь до колег - вчених, які вас так підтримують. Але от зазивати сюда рюський мір не потрібно, як і його адептів.