USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

В Україні на чверть здорожчає інтернет

24 Січня 2019 14:29
Українські інтернет-провайдери будуть змушені підняти ціни на інтернет до середини 2019 року в середньому на 25%.

Про це заявив голова Інтернет Асоціації України Олександр Федієнко в ефірі одного з телеканалів, пише Укрінформ.

«В середньому це (подорожчання інтернету – ред.) десь до 25%. Це до середини 2019 року», – зазначив він.

За словами Федієнка, інтернет-провайдери в Україні змушені будуть вдатися до перегляду тарифів унаслідок інфляції.

«Відбувається зростання вартості валюти. А ми купуємо інтернет-трафік за валюту», – зазначив він.

При цьому, як наголосив Федієнко, в Україні інтернет у рази дешевший, ніж у Європі.

«За той пакет, за який наш громадянин сплачує 3-4 долари, ви будете сплачувати за кордоном приблизно 20-22 долара», – зазначив він.

За даними Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій, станом на кінець грудня 2018 року в Україні було понад 7 тис. суб’єктів господарювання – операторів, провайдерів телекомунікацій, що надають чи потенційно можуть надавати послуги доступу до інтернету.

Як повідомлялося, минулого тижня один із найбільших інтернет-провайдерів України «Воля» оголосив про підвищення тарифів на 15-20% вже з 1 лютого. Оновлений прейскурант був розміщений на сайті компанії 17 січня. Вартість найдешевшого пакета послуг «Інтернет 100» для Києва з 1 лютого сягне 165 грн проти 145 грн раніше. Загалом зміни стосуватимуться близько 15 пакетів оператора.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Сем Показати IP 24 Січня 2019 14:38
У нас уже всі ціни, як за кордоном. Добре, хоть є з чим порівнювати. При союзі, якщо потрібно було щось порівняти, то порівнювали із 1913 роком.
Анонім до Сем Показати IP 24 Січня 2019 14:55
Насправді інтернет в Європі дуже дорогий, і дуже часто не якісний. Я не про мобільний інтернет. А так ціни бувають по 40-50 євро за 10 мегабіт зокрема в Італії і в Німеччині
Правдоруб до Анонім Показати IP 24 Січня 2019 16:05
У Німечині та Італії зарплати по 3000 - 5000 євро. Це всеодно що для нас він би коштував по 40-50 грн.
Фіма до Анонім Показати IP 24 Січня 2019 17:12
Це як порівнювати вже з нами- 40-50гривень для європи і не можна чого рівняти європу з ...опою....
Василь до Анонім Показати IP 24 Січня 2019 19:24
Інтернет повинен бути доступним всім, у тому числі і малозабезпеченим. Люди отримують інформацію в основному з інтернету.
К.лучанин Показати IP 24 Січня 2019 14:45
В Україні в рази зарплата менша ніж в Європі! А Федієнко спекулює на цьому! Піднімайте зарплату в рази і тоді буде як в Європі.
Трутень Т. Показати IP 24 Січня 2019 15:01
Чергова " приємна " новина для народу ...!!!!!!! Якщо прочитати передвиборні програми кандидатів у президенти 2014р. і сьогодні , то помітимо що все те саме : - " турбота і забота " про народ та державу. Але коли дорвуться до влади : - все забувається і починається, що ХОЧУ те і ВОРОЧУ . Люди добрі, вони будуть нас таким чином дурити до кінця наших днів , поки МИ жорстко не будемо з них питати за виконання тої програми, за яку ми його обрали на цю посаду !!!!!!!!!
Абонент Показати IP 24 Січня 2019 15:06
Тут 2 питання: по-перше народ з телебачення масово пересів на інтернет і мозок вже так забити з ящика не виходить, тому треба відсіювати клієнтів щоб менше знали і слухалися; по-друге сказано що "«Відбувається зростання вартості валюти."(С), от тільки валюта поки що стабільна, тому підстав немає. Чи то був прогноз що з лютого курс різко стрибне?
ан Показати IP 24 Січня 2019 15:18
а вони і піднімають зарплати !!! СОБІ !!!! ))))))
Хм Показати IP 24 Січня 2019 15:22
2-4 долара? Де в нас такий дешевий інет?
Анонім Показати IP 24 Січня 2019 16:21
Зрівняв,які зарплати там,а які в нас,що за дурне порівняння з цінами,нас втягують у європейські,закордонні ціни,а зарплати наші.Дай нам мінімалку в доларах і я буду платити так як за кордоном,хоть 50 доларів в місяць.
Стасік Показати IP 24 Січня 2019 17:50
вірною дорогою йдемо. шкода дорогою
ВВ Показати IP 25 Січня 2019 09:51
Що за нафіг. До с*аки та європа. Як ціни то порівнюють до європейських, а як умови життя, з/п населення, якість послуг/продукції, забрудненість навколишнього середовища так щось всі блін мовчать. ДОРОГИ В НАС ФІГОВІ - достали)))