USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

В Україні підняли ціну на хліб

7 Лютого 2022 12:54
У лютому в Україні зросли ціни на хліб. Пшеничний хліб у лютому подорожчав до рекордної за останні п’ять років ціни – 25,9 грн.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на дані Мінфіну.

Індекс споживчих цін на продукти даної категорії в лютому 2022 склав 103,39%. У порівнянні з попереднім місяцем хлібо-булочні продукти подорожчали в середньому на 3,39%.

У січні 2022 даний індекс щодо попереднього місяця становив 98,51%.

Подорожчав за місяць також і нарізний хліб (0,6 кг). Зараз за нього в магазинах просять 25,5 гривні, у порівнянні з 23,4 гривні в січні.

Крім того, подорожчання торкнулося і житнього хліба. У січні в супермаркетах ціна хліба склала 30,6 грн. за 0,9 кг, а вже в лютому ціна зросла до 31,5 грн.

Читати ще: Ціни ростуть: олія, цукор, м’ясо на Волині торік подорожчали на 25-40%

Зазначимо, що причиною подорожчання хліба експерти називають космічну ціну на газ для підприємств.

Нагадаємо, 30 грудня 2021 року Кабінет Міністрів вніс хлібний батон і соняшникову олію в перелік товарів, що мають суттєве соціальне значення, тому суб’єкти господарювання, які їх реалізують, повинні заздалегідь декларувати їх подорожчання. Також цим рішенням Кабмін заборонив встановлювати торгову націнку на хліб житньо-пшеничний і батон більше 10%.

12 січня 2022 року Кабінет Міністрів ввів щоденний моніторинг цін для 30 продовольчих і непродовольчих товарів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
лучанин Показати IP 7 Лютого 2022 13:09
зробили себе разом!
пенсіонер Показати IP 7 Лютого 2022 13:24
Яка несподіванка...
Нєт ума ! Показати IP 7 Лютого 2022 14:03
Совістливий як не як ! Знав, шо прав не має і, відповідно, по дорозі їздити не має права, через шо їхав по тротуару - тіпа він пішохід А якби просто пхав машину то й поліція і не приколупалася би - сказав би, шо солярка скінчилася ! Але горілка своє чорне дєло зробила - кемпала не спрацювали ! Топіро, дурню, - отвічай !
Ясна до Нєт ума ! Показати IP 7 Лютого 2022 14:39
Ви не в собі? До чого ваш коментар?
Анонім до Нєт ума ! Показати IP 7 Лютого 2022 15:07
це ви про хліб?
Аут до Анонім Показати IP 7 Лютого 2022 16:16
Це напевно ботоферма адресом помилилась.
Дожились. Показати IP 7 Лютого 2022 14:56
І Путіна не треба. Українці самі себе знищують. Працюю- працюють- працюють, а скоро не буде чого їсти. Для чого так працювати! По Європі проїдешся - є на що подивитись, є що попоїсти, а в нас що ???
ЗЕтаракан безвусий до Дожились. Показати IP 7 Лютого 2022 16:21
Зерно продаємо. В Туреччину теж. Муку купляємо. В Туреччині теж. Ринок?
Дідо до Дожились. Показати IP 7 Лютого 2022 19:02
А ми гуляємо гопачка на майдані, хто не скаче той москаль!
Сотник до Дідо Показати IP 7 Лютого 2022 22:03
Памятаю тебе Дідо. То тобі древко від ригівського прапора тернопільська сотня в одне місце засунула. Тому то ти такий обіжений по життю.
Дідо до Сотник Показати IP 8 Лютого 2022 09:37
Не кидайтеся в крайнощі, для вас теж поліпшення йдуть. Якщо ще не зрозуміли і не наїлися.