USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

В Україні подорожчали м’ясо, риба й масло

13 Листопада 2021 08:27
З жовтня 2020 року по жовтень 2021 року в Україні подорожчали всі продукти тваринного походження.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Державна служба статистики.

У жовтні 2021 року сало в середньому по Україні продавалося по 90,24 грн за кг (на 19,8% дорожче, ніж у жовтні 2020 року); яловичина – по 175,51 грн за кг (на 22,5% дорожче); свинина – по 124,58 грн за кг (на 4,6% дорожче); куряче філе – по 117,47 грн за кг (на 30,5% дорожче); курятина у тушках – по 72,42 грн за кг (на 33,2% дорожче); ковбаса варена першого ґатунку – по 115,56 грн за кг (на 12,7% дорожче); яйця – по 30,30 грн за десяток (на 36,5% дорожче); морожена риба – по 86,25 грн за кг (на 7,4% дорожче).

Молоко пастеризоване жирністю до 2,6% за вказаний період зросло у ціні на 9,7% (до 27,63 грн за кг); сири м’які жирні – на 11,1% (до 120,22 грн за кг); сметана жирністю до 15% – на 16,5% (до 72,96 грн за кг); вершкове масло – на 12,6% (до 49,13 грн за 200 г).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
! Показати IP 13 Листопада 2021 08:51
Ура! З бідністю покінчено! і це ще не межа- до 73% вперед!
Vitya до ! Показати IP 13 Листопада 2021 10:55
Ну ти й мудак чоловіче....
О! до Vitya Показати IP 13 Листопада 2021 16:49
О! 73 обізвався ... хахаха, як тебе зе натягнув, А?!
Ігор луцький Показати IP 13 Листопада 2021 09:36
Нічого страшного,я можу і раз а день поїсти.Мені головне,щоб швидше вже того олігарха Порошенка доканали.
Анонім до Ігор луцький Показати IP 13 Листопада 2021 16:50
Так кінець епохи бідності, корупціїї і кумівства ж !!! Заради такого взагалі можна три рази їсти, в понеділок, середу і пятницю.
море Показати IP 13 Листопада 2021 09:48
Скільки можна вже ті ціни піднімати на все.Зарплату підніміть
пустеля до море Показати IP 13 Листопада 2021 10:52
Навіщо вам зарплата? Головна мета це "Велике крадівництво"!
море до пустеля Показати IP 13 Листопада 2021 16:51
Добре хоть субсидія є. Поважаю за це зе.
патріот Показати IP 13 Листопада 2021 10:50
Не дивно! Продовжуєм і надалі завозити з Польщі і Європи, де все вже значно дешевше! Наша влада ні виробника ні бізнес власний не підтримує, з потрохами здалися західним корпораціям! Уга тавагіщі!
ти муд*к до патріот Показати IP 13 Листопада 2021 16:53
Яким ще західним корпораціям? Ми живемо в риготному совку і керують нами колишні комсомольці і онануючі на совок. Які ще корпорації, корпорація то в Польщі, Чехії, загалом в Європі, - ТОМУ ТО ТАМ ЛЮДИ І ЖИВУТЬ, А НЕ ВИЖИВАЮТЬ