USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.86

В Україні прискорюють формування бригад територіальної оборони

18 Січня 2022 16:57
Україна прискорює формування підрозділів територіальної оборони, які на місцях зможуть стримувати агресора. Про це повідомляє Міноборони.

Наразі триває формування 25 бригад (по одній на кожну область), які обʼєднуватимуть понад 150 батальйонів – по одному на кожен район, пише Бабель.

Постійна чисельність сил тероборони у мирний час становитиме 10 тисяч осіб, а в особливий період – понад 130 тисяч. Для цього сформують резерв.

Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що розгортання бригад і батальйонів уже відбувається. Кожен батальйон укомплектовують складом до 600 людей, а на другому етапі формуватимуть резерв по штатах особливого періоду.

«У кожному батальйоні формується кістяк з військовослужбовців ЗСУ. Їхнім завданням є командування, навчання та злагодження цивільних осіб, які укладуть контракт про службу в резерві ТрО і захищатимуть територію, де проживають. За тими, хто укладе контракт і служитиме у резерві ТрО, буде закріплено зброю. Її видаватимуть на час навчань або в разі виникнення визначених ситуацій», – сказав Резніков.

На сьогодні у країні вже визначено 86% місць дислокації для підрозділів ТрО.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Олесь Показати IP 18 Січня 2022 17:26
То ж робіт ніяких немае то заженіть народ в палатки по лісах шоб похворіли і подохли . Представити тяжко які ті вояки теробороновці , Українське войсько на лісапетах їде за самогоном . Юморина а не країна.
Сало до Олесь Показати IP 18 Січня 2022 17:33
Рошен тобі на язик
Василь Показати IP 18 Січня 2022 17:41
Не треба писати дурість. В кожній країні Східної Європи є тероборона. Просто робити потрібно так як треба.І основою будуть ветерани війни на Сході.Тільки не треба жувати соплі-а робити справу і досить швидко.
Дідо до Василь Показати IP 18 Січня 2022 17:56
Тебе першого туди відправити.
Олесь до Василь Показати IP 18 Січня 2022 19:17
Яка тероборона ....очніться ....в еуропі професійна армія , беруть на 6 місяців в деяких країнах на обучення азів і все , про які тероборони мова .... треба робити професійну армію а не партизанські загони формувати , викинути в зад купу грошей..
564 Показати IP 18 Січня 2022 17:50
Це потрібно було мінімум декілька років тому зробити
Аватарсержант8рангу Показати IP 18 Січня 2022 18:22
Для підтримки боєздатності ліпше бурячоха, житнівка чи мелясівка? Ми з кумом все тренуємося, а вранці не можемо згадати ефектів і знову починаємо.
Клоун невшоколаді Показати IP 18 Січня 2022 18:31
Це є феодалізація країни.
ОДІН. Показати IP 18 Січня 2022 18:33
ЦЕ ЩОСЬ СХОЖЕ НА ДОБРОБАТ.
DSS Показати IP 18 Січня 2022 20:32
Не виділили грошей в бюджеті на винагороду за знищені танки , то нема чого там і робити
Дід Василь Показати IP 18 Січня 2022 22:39
Люди а де наш президент, можливо подати у розшук???? АУ!!!!!!!!
Тьфу на вас Показати IP 19 Січня 2022 04:33
А як путін нападе?