USD 39.40 39.77
  • USD 39.40 39.77
  • EUR 39.45 39.85
  • PLN 9.70 9.86

В Україні скоротять терміни дії водійських посвідчень

25 Січня 2017 15:20
МВС планує скоротити термін дії водійських посвідчень з 30 до 5-15 років.

Термін дії водійських прав українців скоротять відповідно до вимог ЄС.

Про це повідомила у Фейсбуці заступник міністра внутрішніх справ з питань євроінтеграції Анастасія Дєєва.

За її словами, такі заходи необхідні відповідно до вимог Євросоюзу.

"Сьогодні національне водійське посвідчення дає право на керування транспортом протягом 30 років від дати його отримання. За вимогами директиви (ЄС, - ред.), будуть встановлені нові терміни від 5 до 15 років залежно від категорії транспорту з метою періодичної перевірки відповідності здоров'я водіїв встановленим медичним та психофізичних вимогам", - написала Дєєва.

Вона додала, що транспортні категорії в Україні також будуть переглянуті.

Також передбачено впровадження мікрочипа як складової частини водійського посвідчення. "Нормування віку отримання прав розширить доступ до управління окремими категоріями транспорту, мікрочипи забезпечать захист від підробок, а перегляд термінів дії сприятиме більшій безпеці дорожнього руху", - вважає Дєєва.



ЧИТАТИ ЩЕ: ЧИ ДОВЕДЕТЬСЯ МІНЯТИ ВОДІЙСЬКІ ПРАВА КОЖНІ 5 РОКІВ? РОЗ'ЯСНЕННЯ МВС
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Кастрюлька екзаменат Показати IP 25 Січня 2017 15:29
Добра новина! А можна, щоб кожен рiк iспити здавали ? Цеж стабiльно з кожного по сотоцi!
1488 до Кастрюлька екзаменат Показати IP 25 Січня 2017 17:16
Давайте кожен тиждень міняти32
Вася Показати IP 25 Січня 2017 16:11
Все робим ,як в Європі...А коли будуть зарплати ,як Європі ???
Ольга Показати IP 25 Січня 2017 16:13
По соточці? Сумніваюся! Думаю, моєму татові доведеться не одну пенсію віддати!(((
ура.... Показати IP 25 Січня 2017 16:34
ще один крок на зустріч європейській дегенераціі
Брєд до ура.... Показати IP 25 Січня 2017 19:34
Саме смішне , що в самій то Європі такого немає. Читайте мій коментар знизу
11 Показати IP 25 Січня 2017 18:38
Скільки грошей надійде в бюджет . Це перемога молодці .
Брєд Показати IP 25 Січня 2017 19:33
Де вони в Європі бачили 5річні права??? То тільки тимчасові після водійської школи дають на 3 роки, і якщо порушень за 3 роки не було - дають на 20 років. Чим тільки корупціонери не прикриваються, щоб ще більше накрасти.... .... в основному все спихають на Європу, яка тут взагалі ні до чого!!! І після таких речей, люди які взагалі не знають як то там, в нормальних країнах Європи (я не кажу про Польщу, Словакію, Венгрію) - ща такі нововведення вже будуть ненавидіти ЄС. Так само як з пластиковими паспортами - ніде в ЄС немає пластикових паспортів, є паперові з "вкатаним" чіпом і зі здачею відбитків. Але укрвлада пудрить мозги українцям, що Європа це вимагає! Брєєєддд!!!! Влада просто вже не знає що видумати, щоб народ обікрасти
Ірина до Брєд Показати IP 26 Січня 2017 07:30
Як це ніде в Європі немає пластикових паспортів?)В Німеччині, наприклад, внутрішній паспорт якраз таки пластиковий, а от закордонний паперовий)
Брєд до Ірина Показати IP 26 Січня 2017 08:40
Вам прислати мою копію мого ОДНОГО єдиного німецько паспорта? Пластикові права водійські, пластикова карта Krankenversicherung (медична карта), багато яких карт пластикових - але от паспорт ОДИН ЄДИНИЙ З ПАПЕРУ. З пластику Personalausweiß - не путайте з паспортом! - це всього посвідчення особи.
Брєд до Ірина Показати IP 26 Січня 2017 08:47
Personalausweiß - всього навсього посвідчення особи, яке немає сили паспорта, яку має український внутрішній паспорт - наприклад, це не є доказом того, що ви громадянин Німеччини. Ще одне - це не є обовязком в Німеччині - людина може дати добро ЛИШЕ на паперовий паспорт, в якому зібрані всі біометричні дані (в задній сторінці-обкладинці знаходиться ЧІП на якому все збережено)
Ірина до Брєд Показати IP 28 Січня 2017 23:59
Можливо ви маєте на увазі Reisepass?)
Вова Показати IP 25 Січня 2017 22:30
З такіми реформами скоро і в школі будемо переучюватис а їм аби з людей гроші здерти за що небуть!
ЄС Показати IP 25 Січня 2017 23:00
Золоті слова.........тільки більша частка Українців не була в ЄС от їм і пудрять мозок а вони в це ще досі вірять і надіються ........
Ес Показати IP 25 Січня 2017 23:24
Слава пороху
Задовбало Показати IP 26 Січня 2017 12:00
Що хотіли те і маєте!!!
----- Показати IP 27 Січня 2017 05:55
Швидкими темпами ідем в ж*пу