В Україні вирує негода, міста і села без світла та води
![](/resize/450x299/r/files/news/2018/01-19/236434/d586e8fe4f03af9c12d22c6772c2bfe8.jpeg)
В Україні триває боротьба з негодою. Згідно з даними надзвичайників, через заметіль без світла залишилося 737 населених пунктів у 10 областях. В Україні розгорнули понад чотири тисячі пунктів обігріву.
Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.
У Черкасах негода повалила понад сотню дерев. Вони попадали на дороги та поперекривали їх. Рятувальники розпилювали стовбури та гілки ледь не цілу ніч. Місто на півдоби через негоду залишилось без води у кранах, зранку водопостачання відновили. Напередодні пообіді мокрий сніг, що падав стіною, обірвав дроти електропередач, які підживлювали насосну станцію. Водогін зупинився - вода зникла в усьому 300-тисячному місті. Мешканцям довелось розтоплювати сніг у власних ваннах. Надвечір влада організувала довезення технічної води в усі райони. Чиновники заявили, що ремонт може затягнутися, адже дроти обірвалися в лісі, і після снігопаду туди важко було дістатися. Проте цілу ніч шість ремонтних бригад лагодили систему. І дві години тому вода в оселі черкащан повернулась.
У Новоархангельському районі Кіровоградщини оголосили позачергові канікули, дістатися до шкіл з віддалених сіл діти не зможуть.
Від снігу оговтується Одещина. 70-тисячний Ізмаїл напередодні лишився без електрики. Обірвало високовольтну лінію - зникло світло, вода, опалення. До резерву місто підключили надвечір.
Автомобілістів на Одещині благають не виїздити - дороги заблоковані через снігову навалу. Тих, хто намагається виїхати із обласного центру, поліція повертає, аби автівки не застрягли в заметах і дали можливість працювати снігоочисній техніці.
"Гідрометцентр неодноразово попереджав, а люди все-рівно їдуть. Аби уникнути колапсу та інших ситуацій, ми змушені розвертати машини назад", - говорить лейтенант патрульної поліції в Одеський області Олексій Лозовський.
А сама Одеса, поки область засипало снігом, встигла пережити зливу й потоп. Кілька мікрорайонів через рясний дощ залило так, що плавали автівки. Деякі машини просто заглохли у воді. Відрізало від цивілізації на півдоби цілий район міста - селище Котовського. Через підтоплення у місті скасували кілька трамвайних та тролейбусних маршрутів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.
У Черкасах негода повалила понад сотню дерев. Вони попадали на дороги та поперекривали їх. Рятувальники розпилювали стовбури та гілки ледь не цілу ніч. Місто на півдоби через негоду залишилось без води у кранах, зранку водопостачання відновили. Напередодні пообіді мокрий сніг, що падав стіною, обірвав дроти електропередач, які підживлювали насосну станцію. Водогін зупинився - вода зникла в усьому 300-тисячному місті. Мешканцям довелось розтоплювати сніг у власних ваннах. Надвечір влада організувала довезення технічної води в усі райони. Чиновники заявили, що ремонт може затягнутися, адже дроти обірвалися в лісі, і після снігопаду туди важко було дістатися. Проте цілу ніч шість ремонтних бригад лагодили систему. І дві години тому вода в оселі черкащан повернулась.
У Новоархангельському районі Кіровоградщини оголосили позачергові канікули, дістатися до шкіл з віддалених сіл діти не зможуть.
Від снігу оговтується Одещина. 70-тисячний Ізмаїл напередодні лишився без електрики. Обірвало високовольтну лінію - зникло світло, вода, опалення. До резерву місто підключили надвечір.
Автомобілістів на Одещині благають не виїздити - дороги заблоковані через снігову навалу. Тих, хто намагається виїхати із обласного центру, поліція повертає, аби автівки не застрягли в заметах і дали можливість працювати снігоочисній техніці.
"Гідрометцентр неодноразово попереджав, а люди все-рівно їдуть. Аби уникнути колапсу та інших ситуацій, ми змушені розвертати машини назад", - говорить лейтенант патрульної поліції в Одеський області Олексій Лозовський.
А сама Одеса, поки область засипало снігом, встигла пережити зливу й потоп. Кілька мікрорайонів через рясний дощ залило так, що плавали автівки. Деякі машини просто заглохли у воді. Відрізало від цивілізації на півдоби цілий район міста - селище Котовського. Через підтоплення у місті скасували кілька трамвайних та тролейбусних маршрутів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.