В Україні залишаються знеструмленими 1162 населених пункти
В Україні на даний час залишаються знеструмленим 1162 населених пункти.
Про це під час брифінгу повідомив пресофіцер ДСНС України Олександр Хорунжий, передає УНН.
«На даний час за інформацією Міненерго залишається знеструмленим 1162 населених пункти. Це Дніпропетровська, Житомирська, Кіровоградська, Харківська, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська області та Херсонська область включаючи окуповані території», - розповів Хорунжий.
З його слів, з 7 по 18 жовтня внаслідок обстрілів по об'єктах енергетики було знеструмлено близько 4 тис. населених пунктів в 11 областях, зокрема, це Полтавська, Сумська, Львівська, Тернопільська, Харківська, Вінницька, Хмельницька, Дніпропетровська, Житомирська, Донецька області.
Додамо, з 10 жовтня російські війська зруйнували 30% українських електростанцій.
Заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко повідомляв, що після ударів росії по інфраструктурі всім областям України потрібно готуватися до можливих відключень світла, тепла і води.
Як повідомляли, у вівторок Росія продовжила масові обстріли ракетами та дронами-камікадзе цивільної й енергетичної інфраструктури України. Сьогодні зранку Росія знову вдарила по об'єктах критичної інфраструктури.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це під час брифінгу повідомив пресофіцер ДСНС України Олександр Хорунжий, передає УНН.
«На даний час за інформацією Міненерго залишається знеструмленим 1162 населених пункти. Це Дніпропетровська, Житомирська, Кіровоградська, Харківська, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська області та Херсонська область включаючи окуповані території», - розповів Хорунжий.
З його слів, з 7 по 18 жовтня внаслідок обстрілів по об'єктах енергетики було знеструмлено близько 4 тис. населених пунктів в 11 областях, зокрема, це Полтавська, Сумська, Львівська, Тернопільська, Харківська, Вінницька, Хмельницька, Дніпропетровська, Житомирська, Донецька області.
Додамо, з 10 жовтня російські війська зруйнували 30% українських електростанцій.
Заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко повідомляв, що після ударів росії по інфраструктурі всім областям України потрібно готуватися до можливих відключень світла, тепла і води.
Як повідомляли, у вівторок Росія продовжила масові обстріли ракетами та дронами-камікадзе цивільної й енергетичної інфраструктури України. Сьогодні зранку Росія знову вдарила по об'єктах критичної інфраструктури.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Ветеран з Луцька Тарас Сасовський став героєм фотопроєкту «Ветерани та ветеранки на публічній службі»
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Апеляцію відхилено: винуватець п'яної ДТП в Луцьку, у якій загинув пасажир авто, відсидить сім років
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
Лучан кличуть у парк на День адаптивного спорту
Сьогодні 07:16
Сьогодні 07:16
Волинській борчині Анастасії Алпєєвій надали звання заслуженого майстра спорту України
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
26 червня: свята, події, факти. Міжнародний день рожевого вина та Всесвітній день холоду
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
«Луцьк – територія талантів»: визначили найкращих юних вокалістів громади
25 Червня 2026 23:38
25 Червня 2026 23:38
У Луцьку відбулося відкрите тренування за участю представників патрульної поліції
25 Червня 2026 23:18
25 Червня 2026 23:18

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.