USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

В уряді пояснили, як нараховуватимуть тисячу гривень за вакцинацію проти COVID

17 Листопада 2021 16:37
Тисяча гривень за вакцинацію проти COVID в Україні буде нараховуватися на віртуальні платіжні картки через додаток «Дія». Ці гроші не оподатковуватимуться, а також не вплинуть на отримання субсидій.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на засідання Кабміну.

«Кошти в розмірі 1000 гривень будуть виплачені на віртуальні платіжні картки через «Дію». Їх можна буде витратити на покупку квитків в кіно, театри, концерти, заняття спортом, подорожі по Україні поїздом або літаком», – зазначив прем’єр-міністр Шмигаль.

За його словами, близько 6000 суб’єктів бізнесу зможуть взяти участь у цій програмі.

«Програма запрацює з 19 грудня цього року і діятиме до кінця наступного року... Жодних податків на цю тисячу гривень нараховуватися не буде. Ці кошти не вплинуть на отримання субсидій», – додав Шмигаль.

Як ми писали, Володимир Зеленський повідомив, що за вакцинацію проти коронавірусу обома дозами українці отримають по тисячі гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 17 Листопада 2021 16:45
Щось не второпаю. Червона зона, а тут мусиш йти у скупчення людей.
Тишча Показати IP 17 Листопада 2021 16:53
Колись насміхались з юлькіної тисячі, тепер отримуйте зелену тисячу.
Вася . Показати IP 17 Листопада 2021 17:19
Бабулька рокiв так 85 пiде на концерт , або в подорож по Украине. При..рки.!!!!!!
Баба Юля Показати IP 17 Листопада 2021 17:26
віддавала те, що держава зобов'язалась повернути. А "тисяча за вакцинацію" - справа добровільна, хочеш бери, не хочеш не бери. Як завжди, хотіли народу зробити краще, вийшло як завжди, тому так і живемо.
Дід Піхто Показати IP 17 Листопада 2021 17:35
А гречкою немона?
Ігор луцький Показати IP 17 Листопада 2021 17:35
А чому ці кошти не можна витратити на придбання продуктів або ліків?
а до Ігор луцький Показати IP 17 Листопада 2021 18:11
у ЗЕ не пробував запитати?
Володимир87 Показати IP 17 Листопада 2021 19:38
Ця акція - це нісенітниця від початку до кінця. Кому треба, то й так провакцинується. А гроші можна було б витратити на потрібніші цілі.
Анонім до Володимир87 Показати IP 18 Листопада 2021 08:00
Треба всім, а от вакцинувалося скільки?20%?
Скептик Показати IP 17 Листопада 2021 21:10
Куплю автомобиль, костюм с отливом - и в Ялту