USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Зеленський пообіцяв, що усім вакцинованим виплатять по тисячі гривень

15 Листопада 2021 20:23
Президент Володимир Зеленський повідомив, що за вакцинацію від коронавірусу обома дозами українці отримають по тисячі гривень. Їх можна буде витратити лише у певних сферах.

Про це він заявив у своєму відео зверненні, пише Бабель.

Зеленський зазначив, що держава підтримає ті сфери, які найбільше постраждали від карантину, – креативну, спортивну та транспортну галузь.

«Програма працюватиме так – кожен, хто отримав два щеплення, зможе отримати одну тисячу гривень. Швидко і зручно, тобто через додаток «Дія». За ці кошти можна буде придбати абонемент у спортзал або фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал чи виставковий центр. Або купити квитки для мандрівок всередині країни, на внутрішні авіа та залізничні перевезення», – пояснив він.
За словами Зеленського, програма стартує 19 грудня. До кінця року на неї виділять близько 3 млрд гривень. І ще стільки ж – на початку 2022 року.

Президент підкреслив, що держава забезпечить можливість отримати цю тисячу всім вакцинованим громадянам, зокрема людям поважного віку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Попандопуло Показати IP 15 Листопада 2021 20:38
Віримо... Знаємо... Вже педагоги мають по $4000... Отакенне воно обіцяло...
Педагог до Попандопуло Показати IP 15 Листопада 2021 21:48
Так. Замість 4000$ маєм звільнення без збереження зарплати..
Сс Показати IP 15 Листопада 2021 20:39
Переігруєте пане зе!!
Анонім Показати IP 15 Листопада 2021 20:48
Знецінення гривні продовжиться ще швидшими темпами
Іван Показати IP 15 Листопада 2021 20:50
Дурік...
цікавий Показати IP 15 Листопада 2021 20:52
Бабці з глухого полісся куплять смартфон, дадуть безплатний інтернет, щоб вона змогла на 1000 грн походити у фітнес клюб? Тільки хтож ж її вакцинує в тому селі?
Ха-ха до цікавий Показати IP 16 Листопада 2021 06:08
В неї фітнес-клуб на городі. Нащо їй вакцинація....
Анонім Показати IP 15 Листопада 2021 20:53
Краще б пенсіонерам дав ту тисячу,в кого 1856 грн,а то хліб подорожчав,а жити за що.
Андрій Показати IP 15 Листопада 2021 20:54
В Україні живе 40 млн то навіщо 3 млрд? Знову гроші в офшор?
Вет до Андрій Показати IP 15 Листопада 2021 23:36
3 млрд це тільки на 3 млн вакцинованих
Попандопуло до Андрій Показати IP 16 Листопада 2021 07:31
А Ви помножте 40 млн на 1000. Ото будете здивовані...
Анонім Показати IP 15 Листопада 2021 21:18
"Людям жрать нечего". Але така фраза була тільки в кіно.
123 Показати IP 15 Листопада 2021 21:49
По-моєму в нього ускладнення після вакцини...
Олесь Показати IP 15 Листопада 2021 23:14
Шо ж він курить .... хто ж в ті обіцянки повірить . Хоча знайдуться добрі люди хто себе дасть обдурити і вакцинують тих пенсіонерів просрочкою з за сими морів привезеною контробасом . Як вони вже на цьой біді нажилися і то ще не кінець.
Анонім Показати IP 15 Листопада 2021 23:25
Как надоело слушать это циничное, лживое и лицимерное существо. С 9 декабря 2021 года вступают в силу приказ МОЗ в взаимосвязке с постановлением КМУ согласно которому невакцинированные работники будут отстранены без оплаты труда. То есть нарушая право на труд и заработок людей. Сначало по беспределу отстранил от работы главу КСУ, а теперь поправ конституционные права людей отстраняет и их от работы. Ну а 1000 грн., которых и на коммуналку за полмесяца не хватит, - это видимо за принудительное участие в эксперименте. Что это за гарант Конституции? Явное несоответствие занимаемой должности. Народ уже не дождётся когда его правление бесславно закончится. Такие были надежды, а сейчас - ненависть и презрение.
Анонім Показати IP 15 Листопада 2021 23:31
Передайте тупорылым спикерам на телеканалах, рассказывающим, что «Вовина тысяча» пойдет на оплату коммуналки - НЕ ПОЙДЕТ. Это будет типа ваучера на посещение кино или зоопарка. Хотя пусть рассказывают. Представляю, как они возненавидят этого дебила)
ABC Показати IP 16 Листопада 2021 00:03
Виходить, ті хто вакцинувалися раніше - л0хи, би грошей вони не отримають. Дискримінація.
BBC до ABC Показати IP 16 Листопада 2021 08:20
Читати уважно навчись! ВСІМ вакцинованим! У базі даних є всі! Це заохочення, щоб інші вакцинувались! Але толку з того, коли в нас нарід неосвічений і навіть читати-слухати не вміє :(
Всім Показати IP 16 Листопада 2021 00:57
На 95 квартал зможемо сходити
Енд Показати IP 16 Листопада 2021 06:33
А педагогам за що, за те що 80% дітей ходять до репетиторів(вони ж ними є). Налаштували бізнес...
сергей Показати IP 16 Листопада 2021 07:23
если есть лишние деньги пусть роздаст пенсионерам на оплату комунальных
Правда Показати IP 16 Листопада 2021 07:46
Обіцянки-цяцянки,а дурневі радість...Пясніть вже йому накінець,що в нас президент до фінансів відношення немає(Конституція).Ото вибрали.А вони ще хочуть виборців з 16 років і голосування онлайн...і що тоді???
правдива до Правда Показати IP 16 Листопада 2021 08:22
Ви Конституцію згадуєте у критичних випадках, а весь інший час живете порушуючи її! Подвійні стандарти, правда?! :)))
Непотрібні Показати IP 16 Листопада 2021 07:57
Мені фітнес і мандрівки, дайте інваліду гроші на ліки в аптеці, та продукти в магазині. Одумайтесь ...
Правда Показати IP 16 Листопада 2021 09:21
Порушує хто?Приклади наведіть,а не "баба сказала...".А от гарант порушує постійно,бо в нас парламентсько-президентська країна.А він вам і вугілля доставить і обігріє і тарифи встановить...
Пеця Показати IP 16 Листопада 2021 10:38
Пачіму - укола два, а тысяча всего одна?
Вітця до Пеця Показати IP 17 Листопада 2021 21:02
Патамушта тебя па тухлой вене укололи, ватка.