USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

В ЄС зменшується кількість вакансій для українських заробітчан

15 Лютого 2021 19:27
У Євросоюзі може поменшати роботи для українських заробітчан.

У Польщі місцеві жителі готові йти працювати туди, де традиційно заробляли українці, кажуть в Інституті прав мігрантів. За місцевими законами, перевагу надають польському працівнику, передає Ictv.

«Загрозливу тенденцію вже відчули в регіонах України, де економіка залежить від перерахувань грошей заробітчанами», – йдеться у повідомленні.

Пандемія не зупинила, а лише прискорила потік трудових мігрантів. У Німеччині доглядальницям та няням платять до 50 тис. грн на місяць. У Польщі українців найчастіше беруть пакувальниками на заводи та на збір врожаю. Пропонують до 25 тис. грн. В Італії українським доглядальницям пропонують 20-30 тис. грн.

Але на ринку праці зросла конкуренція. За місце треба змагатися.



Детальніше – в сюжеті:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Юра Рабон Показати IP 15 Лютого 2021 19:48
Раби
скептик до Юра Рабон Показати IP 15 Лютого 2021 20:22
ну аякже ж. ті, що роблять в УРКАїні за 5 тис грн
вільналюдина до Юра Рабон Показати IP 15 Лютого 2021 20:55
раби працюють в задрипаній країні за $200 на місяць, а нянечка, котра заробляє в 6, а то й більше разів більше в цивілізованій країні явно почуває себе краще, хоч і далеко від дому. раби-це ті, хто кричить "ура" і "слава", але має діряві труси і шкарпетки!!!
Всезнайко Показати IP 15 Лютого 2021 20:50
Хіба ті поляки щось можуть робити?
Лучанин до Всезнайко Показати IP 15 Лютого 2021 21:02
Країну нормально якось вдалось побудувати. А нам " робітникам- колхозникам" вже 20 років ніяк не вдається
Лучанкиня до Всезнайко Показати IP 15 Лютого 2021 21:24
Пшекам списали! більше 80 лярдів баксів і ще дають єври. А ще вони вміють кавувати цілий день і бухати цілу ніч.
Зра? Показати IP 15 Лютого 2021 21:09
Да!