USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Вакарчук зібрав мітинг на Банковій після того, як почали розслідувати його відмивання коштів, – юрист

13 Березня 2020 21:37
Святослав Вакарчук, після викриття у відмиванні нелегальних доходів через офшори і початок щодо нього кримінального розслідування, зібрав на Банковій мітинг, протестуючи проти рішень тристоронньої контактної групи в Мінську.

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив юрист Андрій Портнов.

«Очевидно, що фігурант відводить від себе увагу і намагається показати, що він тепер опозиціонер.

З огляду на, що раніше під Офісом Президента він мітинги не збирав, а після викриття у відмиванні почав перетворюватися в важливу птицю, вважаю цю кримінальну справу перспективною.

Новий прокурор повинен негайно оголосити йому підозру і показати всій країні, що красти в період війни у ​​армії податки і співати в дні вбивств українців для російських олігархів - це цинічно і аморально.

Закликаю владу поставити кожне таке опудало в абсолютно конкретне стійло. Немає більше сьогодні ніяких моральних авторитетів. Вкрав у медиків, пенсійного фонду, освіти або армії - підозра, обвинувальний акт і вирок. Інші часи настали, війна в країні», - пише Портнов.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 61
Олег Показати IP 13 Березня 2020 21:49
Знайшли авторитета - Портнова. Ще Януковича послухайте і цитуйте через день.
Лучанин до Олег Показати IP 14 Березня 2020 09:49
Що, порохобот, не подобається правда?
Ха до Олег Показати IP 14 Березня 2020 09:55
Вони і яника слухають. Це одна шайка.
@ до Олег Показати IP 14 Березня 2020 10:09
Так!!! Але подивись як ,,патріоти,, мінусують і стає страшно за майбутнє Украіни
Перший до @ Показати IP 15 Березня 2020 14:52
бо це не патріоти, а колишній сброд ригів, які підтримують Портнова, Медведчука та іншу прокремлівську нечисть
Волиняка Показати IP 13 Березня 2020 22:26
Він ще більший д*біл, ніж я думав!! Коли скрізь запровадили карантин, цей недо*мок збирає мітинг!!!
123 до Волиняка Показати IP 14 Березня 2020 09:38
Волинянка 'не думав', Волинянка 'не думала'. Не як не зорієнтуєшся із гендером?
Анонім до 123 Показати IP 14 Березня 2020 11:20
Та тут "Волиняка", а не "ВолиняНка"!!! Очі менше заливай!
Лучанин до Волиняка Показати IP 14 Березня 2020 09:57
А з карантину ми вийдемо без землі, без Держави, з танками путіна під вікнами.
123 до Лучанин Показати IP 14 Березня 2020 14:17
А що таке "волиняка" недоволинець"? Волинець знаю, волинянка знаю, а волиняка не знаю. то щось маргінальне?
та то до 123 Показати IP 14 Березня 2020 15:52
це таємниця, яка викриває таких "зальотних" як ти
ляшко Показати IP 13 Березня 2020 22:52
Вакар,скоро прийдеться співати (не своїм голосом) для зеків.
123 до ляшко Показати IP 14 Березня 2020 09:58
Ти знаєш, вірю тобі. Не даремно ляшком підписався.
Богдан Сташинський Показати IP 14 Березня 2020 01:34
Браво Портнов .!!!
Тач до Богдан Сташинський Показати IP 15 Березня 2020 23:50
Браво буде, коли Зеленський посадить Портного хоча б за один із тих злочинів, шо він здійснив. Драконівські закони, переписування конституції, фінансові оборудки на нафтових вишках і т.д. і т.п. Чогось Портний нічого не говорить про свого дружбана Дубінського, де той по 20 квартир, 24 машини купив. Де там податки?
555 Показати IP 14 Березня 2020 06:41
Тим, що не платив податки, показав своє справжнє обличчя. Мітигуй не мітингу, хто здравомислячий, свої висновки зробив. Мабуть вища шкала патріотизму це максимум надурити державу. А потім говоримо про неможливість повноцінно фінансувати якісь соціальні виплати і тд. Респект патріотичному мільйонеру!
123! до 555 Показати IP 14 Березня 2020 10:00
А у нас і презедент не сплачував жодних податків, а мільйонер в $. Так що висновки зроблені.
Ігор до 123! Показати IP 15 Березня 2020 13:50
А можливо він так уникав податків як Порошенко вбивав брата рідного
правда до Ігор Показати IP 15 Березня 2020 16:15
Правда в тому, що цей брехун Портнов ніколи правди не казав. Тому я не вірю жодному його слову. Він працював в Яника, накрав немало, а тепер якісь висновки робить, щось верзе. Сміх та й годі, найшли кого слухати.
444 до 555 Показати IP 14 Березня 2020 12:06
Портнов сам вор. Мстит
Татьяна Показати IP 14 Березня 2020 06:54
Мандат пора складати
Анлрей Показати IP 14 Березня 2020 07:59
Очевидно, что фигурант отводит от себя внимание и пытается показать, что он теперь оппозиционер. Учитывая, что раньше под Офисом Президента он митинги не собирал, а после разоблачения в отмывании начал превращаться в важную птицу, считаю это уголовное дело перспективным. Новый прокурор должен немедленно объявить ему подозрение и показать всей стране, что красть в период войны у армии налоги и петь в дни убийств украинцев для российских олигархов — это цинично и аморально. Призываю власть поставить каждое такое чучело в совершенно конкретное стойло. Нет больше сегодня никаких моральных авторитетов. Украл у медицины, пенсионного фонда, образования или армии — подозрение, обвинительный акт и приговор. Другие времена наступили, война в стране.
Думай Те до Анлрей Показати IP 14 Березня 2020 10:03
Ну звичайно. Кожен хто проти здачі України, так от цей кожен "атводіт ат сєбя падазрєніє".
Ігор Показати IP 14 Березня 2020 08:48
Не думаю, що Вакарчук десь вкрав ті гроші чи отримав хабарем. Влада присто хоче щоб він "танцював під їхню сопілку".
Анонім до Ігор Показати IP 14 Березня 2020 09:33
Для тих, хто в танку: Вакарчук не платив податки з зароблених грошей і навіть не вказував ці отримані гроші.
олл до Анонім Показати IP 14 Березня 2020 10:23
а Зеленський платив???
Анонім до олл Показати IP 14 Березня 2020 11:22
Зараз мова про Вакарчука, який возомнив себе пупом землі
Соня до Анонім Показати IP 14 Березня 2020 11:56
А де ж докази, чи це черговий фейк від ригів?
Лучанин до Ігор Показати IP 14 Березня 2020 09:51
Не вкрав, просто не заплатив податки
0г0 до Лучанин Показати IP 14 Березня 2020 10:06
То ви камінь кинули в сторону нашого гаранта ...
Олександр до Лучанин Показати IP 14 Березня 2020 13:28
В цивілізованому світі то дуже навіть не "просто" - один із найганебнішихї злочинів. А в нас...
555 до Ігор Показати IP 14 Березня 2020 13:48
Ви теж податки не платите? Чому підприємці платять, бюджетники платять, а популярний патріотичний співак не хоче платити. Тим, що не заплатив то по суті і вкрав кошти, які зобов'язаний був сплатити. Якби всі не платили, бюджет був би пустий. Не було б фінансування медицини, армії, освіти, не платили б пенсій та не тільки. Тому думайте, що кажете
Жеглов Показати IP 14 Березня 2020 11:26
Вор должен сидеть!
Сергей до Жеглов Показати IP 14 Березня 2020 17:07
налоги не платят.
Так, вор Портнов до Жеглов Показати IP 15 Березня 2020 09:58
Так, вор Портнов должен сидеть!
Народна прокуратура Показати IP 14 Березня 2020 12:25
Зовсім не здивований. Ми, українці, дуже лцубимо КОГОСЬ вчити, як треба чесно жити, КОГОСЬ примушувати декларувати свої жебрацькі кілька тисяч зарплати. Закон має бути (тільки не для мене!!!). При цьому всі у вишиванках-шароварах і у висловлюваннях через слово "європа, європейські цінності". А насправді ніхто з "простих" людей (завжди бісило це незрозуміле словосполучення) не хоче заробляти чесно і так само чесно показувати свої доходи. Більшість отримує залрплати у конвертах, податки не платить, займається контрабандою, контрафактом алкоголю і т.п.
Лучанин Показати IP 14 Березня 2020 12:50
Ніхто з мільйонерів податки не платить і ви б не платили якби кучу грошей мали б, бо вони ж високими. Кожен хоче зекономити. Щоб всі платили податки, вони мають бути низькими!
Богдан Показати IP 14 Березня 2020 13:05
Вакарчук, попри все, старається бути щирим. Думаю, він попядна людина, патріот.
Сергей до Богдан Показати IP 14 Березня 2020 17:14
Его искренность,это языком почесать,чтобы тебе понравилось,но а денюжка это другое!! Я блин пенсионер, плачу налог на армию,а этот выкидышь,языком почесал и налоги платить не надо,офигенная философия!! Поэтому и живем в дерьме.
Руся до Сергей Показати IP 15 Березня 2020 21:04
Ви пенсіонер і кажете, що платите податок на армію. З пенсії не утримується податок на військовий збір, якщо ця пенсія не перевищує 10 прожиткових мінімумів. То або ви якийсь чиновник, або обманюєте людей. До того ж Притула і сам Вакарчук неодноразово допомагали волонтерам, зокрема по тепловізорах та одягу для солдат. Чого не можу сказати про Портнова, котрий швидше за все допомагав ДНР.
Оксана до Богдан Показати IP 15 Березня 2020 09:54
Поливання брудом Вакарчука, бо не згідний з діями вдади.
Олександр Показати IP 14 Березня 2020 13:26
Вакарчук буквально за які лічені місяці перетворився у дутий НУЛЬ. Нема кому вірити в цій країні
ага до Олександр Показати IP 14 Березня 2020 18:32
А........ команда -ні
Алекс до Олександр Показати IP 15 Березня 2020 16:19
ні в який нуль не перетворився. Як був порядною людиною, так і залишається. На відміну від Портнова, який матами криє своїх співрозмовників і веде себе як останній хам, хоча нічого в цьому дивного нема, бо він був головою адміністрації Януковича.
Читач Показати IP 14 Березня 2020 18:15
Як вже дістали ці які не знають навіть скільки газ коштує
ван Показати IP 14 Березня 2020 18:24
Нема кому вірити
Андрей Показати IP 14 Березня 2020 19:20
Друзья, очевидно, что сегодня перед страной и миром стоят новые вызовы. Поэтому обращаюсь к активистам, патриотам, побратимам и националистам. Дорогие побратимы, пока такая сложная ситуация, потихоньку идите все ...
FILIP Показати IP 14 Березня 2020 20:58
Его называли совестью нации, а я видел в Москве Рок концерт типа Вудстока где сий певец повернувшись спиной к зрителям, делал движения аля Бори Моисеева. просто было противно все это видеть, и это совесть нации?
Лісник до FILIP Показати IP 15 Березня 2020 06:03
яка нація така і совість...придуркувате стало політиком і щигим укгаїнцем
reginamendel90@gmail до FILIP Показати IP 15 Березня 2020 12:57
З Вакарчуком все було зрозуміло ще коли він був депутатом разом з батьком...Я зараз навіть не можу пісні його слухати,- гидко якось на душі стає...А чому ніхто не звертає уваги на такого собі Ласточкіна? Така собі сіра мишка- тут знімається за не малі грошики і в Мокші, поруч з усіма клоунами путлерівськими на ТНТ( " Однажды в рОссии")
Вася Показати IP 15 Березня 2020 11:23
Цікаво, що думали люди, які за нього голосували? В чому він розуміється, в піснях? Проблема наша в тому, що ніколи не думаємо що буде далі, що ця людина вміє, що зробить. На жаль це не міняється. Як можна було проголосувати за козака гаврилюка, який абсолютно безграмотний і як показав час, далеко не чесний і не порядний. Тупість рулить
Перший до Вася Показати IP 15 Березня 2020 14:49
А що думали люди, які голосували за двічі судимого зека та його банду, в якій до речі теж був Портнов?
ВолИнець Показати IP 15 Березня 2020 14:13
Ото дивлюсь збоку - Вакарчук то гроші язиком заробляє і тому відточує його до досконалості, а оті як після майдану по норам поховались з методичками, так з ними ж, пошарпаними, і повилазили)))
Алекс до ВолИнець Показати IP 15 Березня 2020 16:21
Правду кажеш, повилазили з нір всякі риги і тільки тявкають. Взагалі не розумію, то повтікали закордон, а тепер повернулись, щоб знову Росію вихваляти. Тьху!
Вася до Алекс Показати IP 15 Березня 2020 16:47
До чого тут Росія? Хто її вихваляє? Мова йде про справжнього патріота, патріотизм якого лише язиком молоти. Читаєш такі коментарі і думаєш про обмеженість світогляду
Руся до Вася Показати IP 15 Березня 2020 20:55
Васильку, у вас видно з інтелектом не все в порядку. Раз ви не розумієте, що Портнов - це голова адміністрації Януковича, крав і дерибанив країну також разом з яником, а потім на п'ять років втік, щоб не посадили. І працює він на Росію. Пора б мозок включати, а не тільки ТБ дивитись і нічого не розуміти.
Тач до Вася Показати IP 15 Березня 2020 23:46
Василь, ви справді нічого не розумієте чи притворяєтесь? Те, шо Портяний тісно пов'язаний з опоблоками і проросійськими колаборантами, для вас хоч шось говорить? Якшо ви "ні бе ні ме" в політиці, то нащо шось говорите?
Вася до Тач Показати IP 16 Березня 2020 11:13
Судячи по всьому, то ви навіть не вмієте предметно вести дискусію. Предмет розмови ухилення Вакарчука від сплати податків, а ви розказуєте хто такий Портнов. Яке це має значення, хто він такий відомо. Яким чином його характеристика впливає на те, що Вакарчук приховував доходи. Більше б читали і аналізували, то б обєктивніше дивились на багато речей. Як кажуть, ноу комент
Ян до Вася Показати IP 24 Березня 2020 13:25
Та вам люди вказують, що так звані "приховування доходів" вигадав сам Портнов. Невже не зрозуміло? Хіба є якісь докази? Чому це не сказала податкова служба? Як якийсь соратник Януковича це визначив? Та ніяк, якщо не має доступу до податкової інформації. Просто помста проросійського політика патріоту. Вони ж ненавидять всіх, хто хоч трохи проукраїнський. Чому той самий Портнов не каже, що Дубінський не міг купити 24 квартири і 17 машин? Тут і податкової не треба, щоб це зрозуміти.
))) Показати IP 15 Березня 2020 17:55
Та пів України не платить, скільки тіньових ЗП. Бабки на базарі що моркву продають те ж не платять, а по закону мали б. Він їх заробив принаймні ЧЕСНО.
Народна прокуратура Показати IP 15 Березня 2020 20:15
Бабки на базарі не пруться в депутати, щоб визначати правила життя для інших громадян. Так і живемо: я, як політик, встановлюватиму вам правила поведінки, а сам житиму як мені зручно.