USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Вакцина є, немає бажання вакцинуватися, – заступниця голови Волинської ОДА

22 Жовтня 2021 10:09
Волинська область достатньо забезпечена трьома вакцинами, однак волиняни не поспішають вакцинуватися. Таке ставлення до вакцинації посприяє тому, що Волинь може потрапити до червоної зони.

Про це йшлося під час розширеної наради щодо ситуації з поширенням коронавірусної інфекції та стану вакцинації в області.

Заступниця голови ОДА Людмила Тимощук повідомила, що вакцинація в області не провалена, попри те що є критики.

«Ми маємо достатню кількість вакцини, є 89 пунктів щеплення. В нас працюють медичні заклади і ми не допустили червоної зони на сьогоднішній день. Щоденно у лікувальних закладах розгортаємо нові ліжка. Якщо буде 65% заповнення ліжок, то ми потрапимо у червону зону», – сказала Людмила Тимощук.

Вона повідомила, що наразі в області відбувається п’ятий етап вакцинації, коли щеплюють усіх: «Вже більше 22% населення щеплено, але це надто низький відсоток. Ми проводимо вакцинацію, щоб зменшити кількість хворих та летальних випадків. Сьогодні критична цифра захворілих – більше 500, також 16 людей померли. Люди думають, що ми хочемо збільшити кількість вакцинованих, але насправді ми хочемо зменшити кількість хворих».

Людмила Тимощук наголосила, що в області є більше 23 тисяч вакцини Pfizer, понад 76 тисяч вакцини AstraZeneca, 43 тисяч вакцини CoronaVac.

«Вакцина є, але немає бажання вакцинуватися. Відповідно до законодавства мають бути вакцинованими працівники виконавчої влади всіх рівнів та місцевого самоврядування, а також усі працівники освітніх закладів. Якщо вони не будуть щеплені, то з 7 листопада, відповідно до закону, їх не допустять до роботи», – додала посадовиця.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Невакцинована і не з Показати IP 22 Жовтня 2021 10:31
Немає такого поняття "недопуск" до роботи. Можуть відсторонити, але в кодексі законів про працю немає статті про відсторонення по причині відсутності щеплення. Люди підуть в суд і будуть відновлені на роботі з виплатою компенсації.
Вакцинований Показати IP 22 Жовтня 2021 10:57
Минулого тижня вакцинувався в 2 міській поліклініці. Щоб провакцинуватись черга була більше 2 годин...люди йшли і йшли, але працівники поліклініки прямо сказали, нам видали на сьогодні лише 400 доз, тому всі хто приходив, змушені були йти назад, а люди то хотіли вакцинуватись, доходило аж до скандалу. P.S...пункт вакцинації згідно графіку працює до 17 год, а реально уже в 14 годині він закривається...БО НЕ ВИСТАЧАЄ ВАКЦИНИ...
Вакцинований Показати IP 22 Жовтня 2021 11:00
Цього тижня був свідком як проходить вакцинація в 2 міській поліклініці. Щоб провакцинуватись черга була більше 2 годин...люди йшли і йшли, але працівники поліклініки прямо сказали, нам видали на сьогодні лише 400 доз, тому всі хто приходив, змушені були йти назад, а люди то хотіли вакцинуватись, доходило аж до скандалу. P.S...пункт вакцинації згідно графіку працює до 17 год, а реально уже в 14 годині він закривається...БО НЕ ВИСТАЧАЄ ВАКЦИНИ...
Юрист Показати IP 22 Жовтня 2021 11:30
Де Закон???? Назвіть його номер і дату!!!!! Є постанова виконавчого органу, моз, і все Де Закон,прийнятий ВР??? Нема його і не буде!!!!!
Іриніда Показати IP 22 Жовтня 2021 11:34
Ось всі закони! https://www.youtube.com/watch?v=Jp0t1Kt_6iY https://www.youtube.com/watch?v=it3MlmxA998
Іриніда Показати IP 22 Жовтня 2021 11:38
Шановна посадовиця, де Закон? Дивіться, бо потім будете казати, що так не казала! Читайте і слухайте Юристів, то більше будете знати Закони!
Юрист Показати IP 22 Жовтня 2021 11:53
Друзі,03.12.2011р. Всі на Київ!!! Організатор акції Остап Стахів і команда правозахисників. Ми живемо на своїй землі. Будем відстоювати наші права згідно Конституції.
Парася до Юрист Показати IP 22 Жовтня 2021 12:48
До 3.12 вже кількість вакцинованих буде така, що нікому буде іхати. По 250000 тис людей за день щеплюють в Украіні уже .
Лучанка Показати IP 22 Жовтня 2021 12:07
Покажіть людям документ який засвідчує безпечність вакцини, повний список протипоказів і можливих побічних ефектів. Де статистика дії вакцини на захворюваність? А люди вже вирішать кожен для себе потрібно це їм чи ні...