USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Вакциновані українці віком 60+ отримають смартфон та пільговий тариф, – Зеленський

8 Лютого 2022 11:58
8 лютого пройшла презентація нових послуг у застосунку «Дія». Однією з найцікавіших стала анонсована програма єСмартфон.

Що вона передбачає та для кого призначена, повідомляє ТСН.

Згідно з планом програми, незабаром усі громадяни України, яким за 60 років, отримають від держави безплатний, якісний, сучасний, швидкий смартфон і пільговий тариф.

«Переваги цифрової держави мають бути доступні усім, незалежно від віку. Тож незабаром усі громадяни України, яким за 60 років, отримають від держави безкоштовний, водночас якісний, сучасний, швидкий смартфон... Це наша мрія, і це вже реальність. Це шлях до головної нашої мети – доступ до інтернету для всіх громадян України», – сказав президент.

Нову державну програму, попередньо, буде запущено у квітні 2022 року. Які моделі смартфонів роздадуть українцям, Зеленський не уточнив.

Своєю чергою, голова Мінцифри Михайло Федоров зазначив, що, окрім смартфону, вакциновані українці отримають і пільговий тариф.

Крім того, Зеленський нагадав, що українська влада розширила дію програми єПідтримка, в межах якої українці віком від 60 років зможуть витратити кошти на купівлю ліків та оплату комунальних послуг.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
ФОП Барижко Г. Г. Показати IP 8 Лютого 2022 12:26
А смартфон має функцію касового апарату.
Ага до ФОП Барижко Г. Г. Показати IP 8 Лютого 2022 13:48
поставиш безкоштовну програму E-RECEIPT від податкової і будеш мати рро у смартфоні
Татьяна Показати IP 8 Лютого 2022 12:34
иуды
скептик до Татьяна Показати IP 9 Лютого 2022 11:31
точніше - петерасти
Дєд Показати IP 8 Лютого 2022 12:37
А може досить за рахунок платників податків заохочувати робити щеплення, які теж купуються за рахунок податків.
Анонім Показати IP 8 Лютого 2022 13:00
хоче всіх під тотальний контроль дії
Льотчик Показати IP 8 Лютого 2022 13:11
В 2013 році,в мене пенсія була 160$,зараз 65$,можна зразу" Mersedes" подарувати.
Лучанин Показати IP 8 Лютого 2022 13:30
Прочитавши дану новину, тільки одне йде в голову: Пішов ти на .... як ти всіх за.... особливо пенсіонерів бо вони всі вже в повній.... а телефон всади в .... ну ти сам знаєш куди.... Якби він це прочитав, то думаю зрозумів, він же любить так писати....
Тетяна Показати IP 8 Лютого 2022 14:01
До виборів готуються. Раніше була гречка, тепер смартфон. Ростем)
Анонім Показати IP 8 Лютого 2022 14:02
10млн пенсіонерів × ₴300=₴3млрд І опитування=референдум в очах ЩЕ. Результати які захочуть такі і намалббть.
Тетяна Показати IP 8 Лютого 2022 14:04
І той пенсіонер в селі має викласти 2,5 тис грн за підключення інтернету і 250 грн щомісяця віддаватиза абонплату,щоб в ДІЮ зайти. Суперходовочка!!!
73% до Тетяна Показати IP 8 Лютого 2022 17:14
Яке ще підключення?? Інтернет буде в смартфоні через сім-картку (3G/4G) і пільговий тариф але аж ніяк не 250 грн./міс.
73/40 до 73% Показати IP 9 Лютого 2022 11:29
ага. буде 249 грн.
Лучанин Показати IP 8 Лютого 2022 14:47
Всім пенсіонерам Aplle 13ї моделі** Оце заживуть* Голодні але з смартфоном!
Сергій Показати IP 8 Лютого 2022 15:26
У нього не вистачає розуму щоб усвідомити те що в бюджеті держави не його кошти, а гроші всіх платників податків і те що він немає права розкидатися народними грошима на всі свої популістські вибрики і викинути 30 млрд. гривень, в той час коли Збройним Силам не вистачає озброєння та засобів захисту. Але ця ідея не лише популізм, це підготовка населення до онлайн виборів з допомогою Дії, щоб за рахунок фальсифікації в Дії, переобратися спочатку на другий термін, а в подальшому по прикладу Путіна і Лукашенка, на довічний президентський термін. Знову нас хочуть обдурити і зробити біомасою.
Ой Показати IP 8 Лютого 2022 15:29
Вже вчителі отримали ноутбуки)
Доктор Показати IP 8 Лютого 2022 16:00
І телефон дадуть і тариф зі знижкою і до інтернета підключать, АБИ тільки прийняв 'сіропчік' ! Всіх заганяють в електрону огорожу! далі повний контроль і стрижка..
Павло Показати IP 8 Лютого 2022 16:11
До виборів готуються. Хочуть щоб сама слухняна частка населення за них проголувсувала по сматфону.
Льотчик Показати IP 8 Лютого 2022 17:56
Та не буде він з бюджету брати,є конфіскат.