USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Від удару авто викинуло на узбіччя: на Волині через «острівець» на дорозі розбився легковик

3 Липня 2021 15:52
У селі Воля-Любитівська Ковельського району сталася дорожньо-транспортна пригода.

Про це повідомив один з водіїв у соціальній мережі, інформує Ковель media.

Вранці 3 липня в аварію потрапив легковий автомобіль. Від удару автівку викинуло з проїзної частини на узбіччя.

«Знову ДТП на новій трасі «євростандарту» в с. Воля-Любитівська. І як думаєте, через що?! Правильно! Через «острівці», ті що посередині дороги, які не освітлюються. Бережіть себе!» – написав Віталій Дем’янчук у соцмережі.

Інформації про потерпілих немає.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Ангст Показати IP 3 Липня 2021 16:03
Трохи почекаємо і на Рованцях станеться те саме…
Коля. до Ангст Показати IP 5 Липня 2021 11:45
На Рованцях знаки стоять на острівцях. А якщо ідіоти не вміють їздити, то це їхні проблеми.
Євробидло Показати IP 3 Липня 2021 16:04
ДТП не через острівець а через швидкість і неуважність. Навчіться бути справедливими а не летіти 120 в населеному пункті і прикриватися освітленням......
лучанка до Євробидло Показати IP 3 Липня 2021 19:32
Невже виключно через швидкість і неуважність? А головожопі проектувальники, які роблять широченний острівець і крутий загиб смуги руху, тут ні до чого? А недостатня ширина смуги при такій кривизні, то таке? Бачила фуру, яка їхала переді мною, то її так заносило, що думала гаплик фурі. Це нововведення не зменшить, а збільшить кількість аварій. Місцеві з часом звикнуть, а чужі?
Євробидло до лучанка Показати IP 3 Липня 2021 20:30
Не розказуйте Мені басні Крилова, Я щодня там їжджу, і при швидкості 60 км ви там зробите самий крутий маневр.
Коля. до лучанка Показати IP 5 Липня 2021 11:46
Якби ви бачили які кілтця є в Німечсині, то так не писали б. Справа в тому що треба вміти їздити.
Лучанин Показати IP 3 Липня 2021 16:06
Водій 50 км/год їхав? Я думаю що ні інакше побачив би перешкоду.
Анонім Показати IP 3 Липня 2021 16:13
Там немає освітлення і навіть не помалювали і бачиш той острівець коли біля його вже а в вночі це зовсім нездорово має бути освітлення таких речей
SVV Показати IP 3 Липня 2021 16:14
А який деб*л придумав ті острівці безпеки? В нас що, по чотри полоси руху? Ще не одна машина там буде. Особливо зимою.
Лучан до SVV Показати IP 3 Липня 2021 18:18
На чотирьох полосці немає пішохідного переходу!!
Я Показати IP 3 Липня 2021 17:20
А що робити з тим острівцем коли вийшов на обгін ,особливо вночі коли видимість обмежена? Тому хто їх придумав потрібно цвяха в голову забити.
Євробидло до Я Показати IP 3 Липня 2021 20:32
Ща 500 м до острівця білий знак населений пункт. Який обгін? 70 км/год???
Отакої Показати IP 3 Липня 2021 17:40
Це Автомагістраль Південь-велике....Скільки дерев вони там понищили,жах,варвари.На ті острівці потрібно привязати по одному проектувальнику...
Stepan Показати IP 3 Липня 2021 17:47
В Польщі був? І що кому мішають острівці? І на обгін ідеш не мішають, дві проблеми тут дураки і дороги- дураки несуться а дороги не пристосовані для цієї швидкості, в Україні реально на більшості трас їхати більше 90 вже аварійно через острівці ,оленів ,людей ,ями і т.д
До причетних Показати IP 3 Липня 2021 18:14
Ті острівці безпеки встановлені із порушенням, знаки відсутні, ширина дороги не відповідає нормам, обочину не доробили, після повороту обрив. Найцікавіше, що за смерті людей ті працівники, що недоробили ці острівки відповідальність не понесуть. Там треба спеціалістів залучити, щоб виправитти ту єрунду, що понастроювали. ТРЕБА ОБЇЗД ОСТРІВКІВ ЗРОБИТИ ШИРШИМ І ДОВШИМ, ЩОБ ВОНИ ГАСИЛИ ШВИДКІСТЬ, А НЕ ЩОБ ОБ НИХ ГАСИЛИСЬ І РОЗБИВАЛИСЯ НАСМЕРТЬ.
Atrum Показати IP 3 Липня 2021 18:17
Острівці безпеки є стандартами по всій Європі більше 10 років (якщо не 20)!!!!! Встановлюються вони з обов’язковим освітленням! У нас як завжди дорогу зробили, поки пару авто не буде у кюветі освітлення з-за халатності не встигли…якби за таке відповідального до тюрми садили б, то ще б до початку ремонту дороги освітлення «острівка» було б!!! З приводу доцільності: зона переходу дороги для пішоходів та змушений відлік початку/закінчення населеного пункту, щоб халатний та безвідповідальний водій ПРИМУСОВО зменшував у населеному пункті швидкість!!!!
Юлія Показати IP 3 Липня 2021 18:28
Я не знаю що за мудра людина придумала ці дибільні острівці вони ще не одній людині зроблять біди.
Ще одне Показати IP 3 Липня 2021 19:32
Згоден на рахунок острівців. Взимку в такому вигляді вони ще не такої біди нароблять. Особливо, великогабаритним автомобілям. Крім того, ще одне *але*. Обабіч узбіччя повикопували глибокі (до 2 метрів) вузькі рови, грунтом з яких насипали узбіччя. Якщо колись можна було просто злетіти з траси, і відбутися малими втратами (якщо відсутні дерева), то тепер так не вийде -автомобіль обов'язково або перекинеться, або влетить а той рів (дай, Боже, щоб без води), і звідти його чим хочеш витягай. Кювети мають бути пологі - це ж життя людей.
Анонім Показати IP 3 Липня 2021 19:58
нефіг гонитися ніби на F1
Андрій Показати IP 3 Липня 2021 20:33
Якщо перейняли практику європейських країн з цим, то нехай би і проектувати у них навчились!!! Це ж зовсім різні дорожні споруди, у нас та у них!
Водій Показати IP 3 Липня 2021 22:49
Без освітлення це не острівці безпеки а " ліквідатори неуважних водіїв" зима попереду пасажирів шкода.
1111 Показати IP 3 Липня 2021 22:59
Теж саме може ... Відбуууутись у РОВАНЦЯХ.... ХТО Б..Я ВЖЕ ТАКУ ХУ.НЮ ПРИДУМАВ? ТВЕРЕЗИЙ ....? ТОЧНО.НІ....((((
Коля. до 1111 Показати IP 5 Липня 2021 11:49
В Рованцях все супер зроблено. Як і в Європі. А те що ідіоти не вміють їздити, то це їхні проблеми
Бандера Показати IP 4 Липня 2021 08:27
А в Голобах навіщо круговий рух?
Олександр Показати IP 4 Липня 2021 08:46
Коли їдеш в ночі навіть при малій швидкості ці острівці виникають раптово.І щоб його об'їхати треба здійснити різкий маневр.При вузькій ширині дороги це небезпечно.За кордоном ці острівці освітлюються і їх легко об'їжати.Це не острівці безпеки а Острівці смертельної небезпеки.Я сам в один такий острівець чуть не заїхав. За кордоном ще з далека до острівця іде розділення полоси і розширення дороги і розмітка А в нас нічого подібного нема.
Правдолюб Показати IP 5 Липня 2021 08:28
Чому в Полщі всі їздять по правилам і острівці не заважають? І наші « шумахери « і швидкість дотримуються і ремені безпеки пристибають, і по телефонах не розмовляють а дома все заважає . Малі штрафи!!!
Правдолюб Показати IP 5 Липня 2021 08:29
Чому у Полщі острівці і круговий рух і аварій нема ? І наші горе водії і швидкість скидають там і ремені пристебнуті , напевно малі штрафи!