USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Від удару автомобіль зігнуло навпіл: на Волині загинув водій BMW, який врізався в дерево. Фото

28 Грудня 2021 09:28
Між селищем Благодатне та селом Біличі на Волині трапилась смертельна аварія.

Про це інформують у Фейсбук-спільноті Нововолинськ.

Автомобіль BMW вилетів на зустрічну, злетів у кювет і зіткнувся з деревом.

Аварія сталася на трасі Т0305 між селищем Благодатне і селом Біличі.

Як інформує поліція Волині, 27 грудня, ввечері на автодорозі поблизу села Біличі Володимир-Волинського району легковик BMW 518 злетів з дороги та врізався у дерево. За кермом транспортного засобу перебував 24-річний житель Іваничівської громади. Він загинув на місці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Євробидло Показати IP 28 Грудня 2021 09:36
Нашо на задньому приводі так їхати по непосипаній дорозі???
Дідо Показати IP 28 Грудня 2021 09:43
Добре йшов.
Нострадамус Показати IP 28 Грудня 2021 10:14
Батькам спiвчуття... Але знову переконуемося, що через тест "БМВ" iде просто природный вiдбiр...
Дарвін до Нострадамус Показати IP 29 Грудня 2021 08:35
Природній відбір закінчився на таких як ти.... сталася трагедія не через "БМВ", а через те що за станом доріг ніхто не слідкує, жодного рапорту про поганий стан покриття від поліції, і жодних дій від автодору, на яких провина за позбавлене життя і лежить...
Дідо до Дарвін Показати IP 29 Грудня 2021 10:12
Він без очей їздить? Стану доріг не бачить?
Дарвін до Дідо Показати IP 29 Грудня 2021 11:37
Тобто ти рахуєш що нормально коли дорога декілька днів вкрита льодом? Я не розумію, як вам подібних Земля носить... хлопчина загинув через байдужість комунальників і решти осіб, які б мали слідкувати за станом доріг, а у таких телепнів як ти одне в голові - бо на БМВ... Не в БМВ діло, а в тому що хтось ікорку намазує на хліб, бо не посипали дороги, а в результаті невинний загинув...
Дідо до Дарвін Показати IP 29 Грудня 2021 12:42
Я й у місті дуже обережно їжджу, а за містом тим більше в таку погоду! Треба оцінювати ситуацію, інколи й 60 забагато раз дорогу не почистили.
дорожник Показати IP 28 Грудня 2021 10:25
Співчуття родині загиблого.
В. Показати IP 28 Грудня 2021 10:46
Низко летел.Родителям соболезнования
Анонім Показати IP 28 Грудня 2021 11:28
Царство небесне загиблому...
Серго Показати IP 28 Грудня 2021 16:40
Скільки вже тих дерев при дорозі забрало на той світ людей? Природня помста, чистої води!
Анонім до Серго Показати IP 28 Грудня 2021 17:22
тобто від прокладки між сидінням і кермо вже нічого не залежить?
123 до Серго Показати IP 28 Грудня 2021 17:26
Деревам... А якби назустрiч iхала iнша машина... Жертв було б набагато бiльше. БМВ це дiагноз
Ха до Серго Показати IP 28 Грудня 2021 19:42
То пр твоєму дерево винне? Росло собі росло поки в нього хтось не вїхав. Чи дереву треба ліцензія де рости? Це як у випадку коли недоросль втопилась в озері то мажо (батько) хтів озеро висушити. Люди ви тут коротокочасні гості, коли ви це зрозумієте?
Серго Показати IP 28 Грудня 2021 16:42
Співчуття рідним, та близьким,
Орест Показати IP 28 Грудня 2021 18:07
Дерево при дорозі.
Бехарю Показати IP 28 Грудня 2021 18:58
Ти ж навіть машини не маєш, а розказуєш тут.
Ха Показати IP 28 Грудня 2021 19:38
При швидкості до 60 км машину так не потрощить. Але ж без пантів ніяк. Земля скловатою. Природний відбір
123321 Показати IP 28 Грудня 2021 20:06
Одні експерти зібралися. А людини нема. Співчуття рідним!
1234 Показати IP 28 Грудня 2021 20:41
дорога суцільна ожеледь,їхали 26.12