USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Волині не курсуватимуть міжміські та міжобласні автобуси, у маршрутках – до 10 людей

17 Березня 2020 09:56
З 12 години 18 березня 2020 року заборонене автобусне пасажирське перевезення міжміського та міжобласного сполучення.

Про це інформує Волинська ОДА.

Рішення прийняте відповідно до завдань Президента України Володимира Зеленського від 16 березня 2020 року щодо протидії коронавірусу.

Станом на 8:00 17 березня 2020 року в області не зафіксували жодного випадку захворювання COVID-19.

Окрім того, аби протидіяти поширенню коронавірусу, на всій території Волинської області вживають такі заходи:

– з 00 годин 01 хвилини 17 березня 2020 року забороняється приймати відвідувачів закладам культури, торговельно-розважальним центрам, ресторанам, кафе, фітнес-центрам та іншим закладам харчування, розваг і послуг (ресторани та кафе зможуть продовжити роботу з доставки їжі додому);

– тимчасово заборонені планові операції, крім термінових та невідкладних;

– підготують та перепрофілюють медичні заклади для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах;

– заборонено масові заходи за участю більше 10 осіб, включно з обрядами та церемоніями;

– забезпечуватимуть безперебійну роботу продуктових магазинів, магазинів побутових товарів, АЗС, аптек, банківських установ, страхових компаній, а також усіх підприємств критичної інфраструктури державної та комунальної власності й вантажного транспорту;

– заборонено з 12 години дня 18 березня 2020 року автобусного пасажирського перевезення міжміського та міжобласного сполучення.

Міські перевезення можуть здійснювати у режимі:

- до 10 осіб у маршрутних таксі, тролейбусах, автобусах, вагонах трамваю;

- особистий автомобільний транспорт громадян може здійснювати рух без обмежень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Олександр Показати IP 17 Березня 2020 10:22
Ідіотизм... Їздити будуть тільки "щасливчики" з кінцевих зупинок, так?
Лучанин до Олександр Показати IP 17 Березня 2020 10:36
Погоджуюсь, ідіотизм. Бо заборонити потрібно усі, без виключення, пасажирські перевезення.
Валенс до Лучанин Показати IP 17 Березня 2020 11:10
Заборонити усі сполучення по місту? Дурню говориш
роланд Показати IP 17 Березня 2020 10:30
ідея повністю закривати метро, міжобласне та міжміське сполучення безглузда. наслідок - повний соціально-економічний колапс. навіть у США, де майже кожна людина має власне авто, до такого не додумалися. у нас же це приведе до повного розвалу.
Мда... Показати IP 17 Березня 2020 10:46
Докерувались (
Мешканка Показати IP 17 Березня 2020 11:10
Зеленський сядь в тролейбус а не в авто і доберись на роботу як всі смертні. Слабо
лол до Мешканка Показати IP 17 Березня 2020 14:02
буде він змінювати своє електроавто на електро тролейбус :D
Тетяна Показати IP 17 Березня 2020 12:09
А як з Ківерець і приміських сіл добратись на роботу?
1 до Тетяна Показати IP 17 Березня 2020 13:37
Да їм пох.. Вони ж слуги ...
весна 2019 до 1 Показати IP 17 Березня 2020 15:26
але народ сам обрав цих слуг. я пам'ятаю весну 2019 року, коли всі були а екстазі від ЗЕ... доводили, що це новий Рональд Рейган, який зробить економічне чудо в Україні і розбереться з корупціонерами та олігархами
ірина Показати IP 17 Березня 2020 14:18
Ківерцівські маршрутки не будуть їздити ????
сер до ірина Показати IP 17 Березня 2020 15:27
навіщо вам маршрутки? скоро долар по 30 буде)
Катя Показати IP 17 Березня 2020 16:36
Боже, це вчергове показує абсолютну відірваність держ.службовців від реального життя.
Луцьк до Катя Показати IP 17 Березня 2020 20:24
Я - держслужбовець (а не місцеве самоврядування), і теж вважаю ці дебільні кроки міськради підставою для притягнення цих посіпак до кримінальної відповідальності...
Отакої Показати IP 18 Березня 2020 07:49
А транспортні засоби на кінцевих зупинках не пробували дезінфікувати і добре провітрювати і звичайно контроль за цим.Допомагає.Ранок-вечір більше транспорту,обід менше.Можна регулювати,було би бажання.
ВІРУС Показати IP 18 Березня 2020 09:03
А ВЕЛОСИПЕДОМ ЇЗДИТИ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я КОРИСНО