«Відбувся справжній злам. Війна стала європейською». Міністр оборони про 96 годин спротиву
Уранці понеділка, 28 лютого, міністр оборони Олексій Резніков звернувся до українців.
Він зазначив, що "відбувся справжній злам, війна стала європейською". Адже Євросоюз запровадив потужні санкції проти Росії, передає ТСН.
Дорогі українці!
96 годин спротиву.
4 доби звитяги, мужності, самовідданості і віри.
Час захоплення співгромадянами, які тримають стрій поряд.
Болю за тими, хто відав життя за Україну.
Люті на ворога, який вбиває наших жінок та дітей, руйнує мирні міста.
І впевненості у тому, що він буде покараний! Обов’язково покараний! Жорстко, невідворотньо.
Адже вчора відбувся справжній злам. Війна стала європейською. Її нарешті так усвідомили.
Вже зараз пів Європи збирає, пакує, везе нам зброю і засоби бронезахисту. Коло держав, які надають реальну допомогу, значно збільшилося. Збільшилися її масштаби.
Європа вже надала тимчасовий прихисток десяткам тисяч тих, кого ми хочемо зберегти найбільше – нашій малечі та її мамам. Без усіляких формальностей. Як своїм.
Зараз на заході у нас насправді немає кордону. Але підтримка є і на півдні, і на Далекому Сході, і за Атлантикою.
Все це – заслуга наших захисників і захисниць, усього українського народу. Який відмовився коритися оскаженілому тирану. І який неодмінно переможе.
Україна переможе!
Слава Україні!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Він зазначив, що "відбувся справжній злам, війна стала європейською". Адже Євросоюз запровадив потужні санкції проти Росії, передає ТСН.
Дорогі українці!
96 годин спротиву.
4 доби звитяги, мужності, самовідданості і віри.
Час захоплення співгромадянами, які тримають стрій поряд.
Болю за тими, хто відав життя за Україну.
Люті на ворога, який вбиває наших жінок та дітей, руйнує мирні міста.
І впевненості у тому, що він буде покараний! Обов’язково покараний! Жорстко, невідворотньо.
Адже вчора відбувся справжній злам. Війна стала європейською. Її нарешті так усвідомили.
Вже зараз пів Європи збирає, пакує, везе нам зброю і засоби бронезахисту. Коло держав, які надають реальну допомогу, значно збільшилося. Збільшилися її масштаби.
Європа вже надала тимчасовий прихисток десяткам тисяч тих, кого ми хочемо зберегти найбільше – нашій малечі та її мамам. Без усіляких формальностей. Як своїм.
Зараз на заході у нас насправді немає кордону. Але підтримка є і на півдні, і на Далекому Сході, і за Атлантикою.
Все це – заслуга наших захисників і захисниць, усього українського народу. Який відмовився коритися оскаженілому тирану. І який неодмінно переможе.
Україна переможе!
Слава Україні!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
герберт
Показати IP
28 Лютого 2022 10:39
Героям слава!
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20
На місці пам'ятника Леніну: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві
Сьогодні 16:52
Сьогодні 16:52

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.