USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Відомий мандрівник Дмитро Комаров знімає передачу на Волині

23 Червня 2021 19:47
Відомий український журналіст, мандрівник, фотограф, автор і ведучий програми «Світ навиворіт» Дмитро Комаров завітав на Волинь.

Про це у мережі повідомив Mikolaj Andrusik, пише Вісник.

Автор запрошує всіх охочих швидко збиратися та їхати в село Сваловичі (колишній Любешівський район).

«Тут ширяться чутки, що до Свалович приїздить Дмитро Комаров. Тому охочі попасти на очі мандрівника і за разом в телевізор швиденько забирайтеся і гайда на кінець світу», – пише автор допису.

Натомість користувачі мережі під дописом діляться фотографіями із зірковим ведучим.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Лучанин Показати IP 23 Червня 2021 21:34
Наші дикі полішуки його замордують
Полісян до Лучанин Показати IP 24 Червня 2021 11:50
Та що ти знаєш про поліщуків(полісян)!!! Сиди собі і сопи в своїй урбанізованій клітці...
Лучанину Показати IP 23 Червня 2021 23:21
Ти до Луцька маєш таке відношення, як гонорея до гонорару.
ПОЛІЩУЧКА Показати IP 24 Червня 2021 08:44
То свійський лучанин відмордує
Остап Вакарчук Показати IP 24 Червня 2021 14:38
А ми хочемо, щоб у державі запанував спокій, з'явилась якась взаємоповага між людьми і порозуміння, якщо тут на Волині у трьох соснах не можуть розібратись, хто з них полішук, а хто забужан. Готові зжерти або облити лайном один одного. Як не соромно, українці?
Лучанка до Остап Вакарчук Показати IP 24 Червня 2021 15:45
Але ж погодьтеся,що наглість та хитрість починаючи від Ковеля і вверх до Білорусі множитьсяна 1000000.Тому,лучани так кажуть про поліщуків.А забужан в нас мало,їх на Львівщині більше.
Розум до Лучанка Показати IP 25 Червня 2021 08:09
Забула написати,що самі роботящі то поліщуки, а забужан..теж хватає,просто з документами ти не працюєш.. тому і невідомо...а роботящих лучан було щастя надивитися..коли насіння лузають поза смітник,а серуть щодня поліщуків
ЗнайЮ Показати IP 25 Червня 2021 08:51
Цікаво чи Комаров і на Волині буде дарувати свої стереотипні сувеніри - сало і віночки?