USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Відомий волинський пластичний хірург Валіхновський став священником. Фото

20 Серпня 2020 08:15
Заслужений лікар України, відомий пластичний хірург волинянин Ростислав Валіхновський став священником.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

Священницьку хіротонію в священницький сан ієрея звершив предстоятель Української православної церкви митрополит Онуфрій.

«Свято Преображення Господнього. Милістю Божою і молитвами старця і владики нашого Блаженнійшого Онуфрія сподобився хіротонії в сан священницький ієрея. Слава Богу Святому і Пресвятій Богородиці! Зі Святом вас дорогі і рідні!» – йдеться у дописі Ростислава Валіхновського.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Вах Показати IP 20 Серпня 2020 08:37
Тобто московський піп(як посада)-більше прибуткова ніж бути пластичним хірургом???
Луцьк до Вах Показати IP 20 Серпня 2020 10:57
Якщо ви шукаєте тільки грошей в роботі, то ви ніколи не матимете грошей.
Дядько Федось з Ковб Показати IP 20 Серпня 2020 08:45
Тут і є, шо сказати і нема, шо казати !
nutela Показати IP 20 Серпня 2020 09:20
перестаньте Валіхновького називати відомим волинським пластичним хірургом. Де він на Волині практикує? Те, що його батьки живуть в Турійську. це ще нічого не говорить про його належність до Волинської медичної спільноти. Він давно вже відомий шоумен. відомий волинський пластичний хірург - Роман Трач! Його роботу та успіхи ми знаємо
Анонім Показати IP 20 Серпня 2020 09:21
Далі взагалі про кожного, хто місце роботи змінив писати почнете?
Вах-вах Показати IP 20 Серпня 2020 09:43
. Чому він відомий, і чому волинський. В нас його не знають
Їван Показати IP 20 Серпня 2020 09:54
То він що, оперувати більш не буде?
nutela до Їван Показати IP 20 Серпня 2020 10:54
достатнньо буде прикласти руку на обличчя або іншу ділянку і все буде ок . шрами, опіки, подінуться; груди, залежно від побажання клієнта: збільшаться-зменщаться, жир із стегон - рікою зійде.
Арафат Показати IP 20 Серпня 2020 10:08
Люди! Скажіть - що треба зробити, щоб витягнути Україну з цього болота?
Тітка Показати IP 20 Серпня 2020 10:49
Вирішив свої гріхи відмолити.Перед Богом ми всі рівні.
Україна-руїна Показати IP 20 Серпня 2020 10:55
ігнорувати ..... хто проти України і українського..... не купувати, не ходити , не і т.д. і т.п......
Правда Показати IP 20 Серпня 2020 11:47
Соромно читати такі коментарі.Людина достойна великої поваги.
nutela до Правда Показати IP 20 Серпня 2020 12:57
не читай
Vasyl Показати IP 20 Серпня 2020 11:50
В церкві значить вигідніше працювати стало (можливо і завжди було), думаю це ще звязано з фінансовою кризою, хай там як....
Богдан Сташинський Показати IP 20 Серпня 2020 13:12
Я усе розумію ... Але це вже занадто. Хлопець навчався добре - відмінник, батьки професіонали своїй справи, гарні люди - трудяги на медичної ниві. Ну а це що ??? Любомир !!! В усьому є рамки- підкажи малому ...
ja до Богдан Сташинський Показати IP 20 Серпня 2020 14:09
а коли виходить за рамки, куди себе подіти?
Людина Показати IP 20 Серпня 2020 16:20
Щирі вітання ! Многих і благословенних Вам літ, отче Ростиславе ! Аксіос!!!