У Володимирі-Волинському з 15 липня повноцінно запрацюють ресторани та кафе
У Володимирі-Волинському зможуть приймати відвідувачів і повноцінно працювати заклади культури та громадського харчування.
Про це стало відомо 14 липня під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого розглянули нові зміни, внесені КМУ, які стосуються роботи закладів культури та громадського харчування, повідомляють на сайті міста.
В умовах карантину кафе та ресторани Володимира-Волинського мали можливість працювати у режимі доставки або ж приймати відвідувачів лише на літніх майданчиках. Проте з внесенням змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 дозволяється відновити роботу закладів громадського харчування з обмеженням в часі (з 7:00 до 23:00), зокрема розміщувати відвідувачів всередині приміщень за умови дотримання усіх необхідних протиепідемічних заходів.
Нагадаємо, що таке ж рішення прийняли і в обласному центрі Волині, у Луцьку, тож уже із 16 липня відвідувачі зможуть перебувати в закладах громадського харчування не лише на літніх терасах, а й у приміщеннях.
У Володимирі-Волинському правило також стосується і закладів культури, однак забороняється робота закладів з наповненістю понад 50 відсотків стаціонарних розміщених місць для сидіння та/або більше однієї особи на 5 кв. метрів площі закладу.
Згідно з Постановою робота розважальних закладів (нічних клубів), також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), закладів культури, крім кінотеатрів після 23 та до 7 години є забороненою. У Володимирі, згідно з прийнятим рішенням комісії з питань ТЕБ і НС, відповідні зміни в роботі закладів будуть застосовуватися з 15 липня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо 14 липня під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого розглянули нові зміни, внесені КМУ, які стосуються роботи закладів культури та громадського харчування, повідомляють на сайті міста.
В умовах карантину кафе та ресторани Володимира-Волинського мали можливість працювати у режимі доставки або ж приймати відвідувачів лише на літніх майданчиках. Проте з внесенням змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 дозволяється відновити роботу закладів громадського харчування з обмеженням в часі (з 7:00 до 23:00), зокрема розміщувати відвідувачів всередині приміщень за умови дотримання усіх необхідних протиепідемічних заходів.
Нагадаємо, що таке ж рішення прийняли і в обласному центрі Волині, у Луцьку, тож уже із 16 липня відвідувачі зможуть перебувати в закладах громадського харчування не лише на літніх терасах, а й у приміщеннях.
У Володимирі-Волинському правило також стосується і закладів культури, однак забороняється робота закладів з наповненістю понад 50 відсотків стаціонарних розміщених місць для сидіння та/або більше однієї особи на 5 кв. метрів площі закладу.
Згідно з Постановою робота розважальних закладів (нічних клубів), також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), закладів культури, крім кінотеатрів після 23 та до 7 години є забороненою. У Володимирі, згідно з прийнятим рішенням комісії з питань ТЕБ і НС, відповідні зміни в роботі закладів будуть застосовуватися з 15 липня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Франції поліція під час рейду проти наркоторговців виявила викрадену картину Пікассо
Сьогодні 00:15
Сьогодні 00:15
Лише кожен четвертий американець вважає, що війна з Іраном була того варта. Опитування
23 Червня 2026 23:42
23 Червня 2026 23:42
Смертельна поїздка на Львівщині: власник прокату дав 17-річній дівчині несправний квадроцикл без гальм
23 Червня 2026 23:21
23 Червня 2026 23:21
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
23 Червня 2026 23:14
23 Червня 2026 23:14
Клуб УПЛ підписав футболіста з Ковеля
23 Червня 2026 23:01
23 Червня 2026 23:01
Медведчуку оголосили підозру у виправданні збройної агресії РФ
23 Червня 2026 22:40
23 Червня 2026 22:40
На Волині дикі кабани витолочили картопляне поле
23 Червня 2026 22:20
23 Червня 2026 22:20
18 днів без зв'язку і зі зламаними ребрами: з Миколаївського ТЦК звільнили шістьох чоловіків
23 Червня 2026 22:00
23 Червня 2026 22:00
На Волині судили патрульного, який вчив водія давати хабарі і просив 250 доларів
23 Червня 2026 21:41
23 Червня 2026 21:41

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.