Вночі у Луцьку зупинили 20-річну дівчину, яка їхала на Audi без посвідчення водія
У ніч на 17 березня в Луцьку патрульні зупинили автомобіль Audi, який рухався під час дії комендантської години.
Під час перевірки документів поліцейські встановили, що 20-річна керманичка не має права керувати транспортними засобами, оскільки ніколи не отримувала посвідчення водія. Крім того, в автомобіля був відсутній чинний страховий поліс, інформують в патрульній поліції області.
Читати ще: У Луцьку учень за кермом Audi протаранив два авто в дворі і втік. Його судили
Інспектори відсторонили громадянку від подальшого керування та склали на неї адміністративні матеріали за:
ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом без відповідних документів);
ч. 2 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, яка не має такого права) КУпАП.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Під час перевірки документів поліцейські встановили, що 20-річна керманичка не має права керувати транспортними засобами, оскільки ніколи не отримувала посвідчення водія. Крім того, в автомобіля був відсутній чинний страховий поліс, інформують в патрульній поліції області.
Читати ще: У Луцьку учень за кермом Audi протаранив два авто в дворі і втік. Його судили
Інспектори відсторонили громадянку від подальшого керування та склали на неї адміністративні матеріали за:
ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом без відповідних документів);
ч. 2 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, яка не має такого права) КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
232
Показати IP
17 Березня 2026 16:48
Про який Євросоюз і верховенство права можна говорити, якщо наші люди - на першому місці в світі по ігноруванню законів, схильності до злодійства і корупції? Це лиш у соцмережах і на телеканалах всі розповідають, як їм, таким зразковим і чесним, заважає жити погана влада. А в повсякденному житті правила існують лише для когось, а не для себе коханого. А керування джерелом підвищеної небезпеки (автомобілем, мотоциклом) особами, які ніколи не отримували посвідчення водія, останнім часом стало просто "писком моди" в Україні
Саша
Показати IP
20 Березня 2026 14:32
На х*й нам той Євросоюз, щоб бути рабами
На Запоріжжі загинув майор з Волині Сергій Коломієць
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Швидка мода витісняє ремонт: волинський майстер понад чверть століття повертає взуттю друге життя
Сьогодні 08:36
Сьогодні 08:36
Через спеку Луцька міська рада тимчасово змінює режим роботи
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
На Волині судили жінку, бо 14-річний син зняв інтимне відео
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
Лосось не у списку: дієтолог назвала найкорисніші види риби для серця і рівня холестерину
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Дорогу Калинівка–Люблинець підлатають за 4 млн
Сьогодні 06:45
Сьогодні 06:45

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.