USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Волинянку, яка приїхала з Польщі, госпіталізували з підозрою на коронавірус

14 Березня 2020 19:35
Жительку Володимира-Волинського, яка нещодавно повернулася з Польщі, госпіталізували у Волинську обласну інфекційну лікарню з підозрою на коронавірус.

Про це розповіла головний лікар Володимир-Волинського центру первинної медичної допомоги Катерина Чубок, пише БУГ.

Зі слів лікарки, наявність коронавірусної інфекції поки офіційно не підтверджена.

За словами медика, 13-го березня о 17:45 на прийом до чергового сімейного лікаря звернулася жінка, мешканка Володимира-Волинського 70-го року народження, у якої медики запідозрили пневмонію.

«Жінка прибула з-за кордону, а саме з Польщі. Ми запідозрили цю інфекцію, проте офіційного підтвердження наявності коронавірусу в цієї пацієнтки ми не маємо», – сказала Чубок.

Щоб уберегти жінку від ризиків, її скерували екстреною медичною допомогою у Луцьк в інфекційну лікарню, де вона зараз перебуває. Стан жінки стабільний, проводяться обстеження.

«Аналізи, які могли би спростувати або підтвердити даний діагноз будуть орієнтовно через днів 5-6. Приїдуть з Києва. Особи, які були в контакті з даною пацієнткою, моніторяться нашими сімейними лікарями. Поки що приводу для занепокоєння немає», – повідомила головний лікар.

Як повідомлялося, раніше в обасну інфекційну лікарню госпіталізували двох жінок, у яких була підозра на коронавірус. У однієї з них, лікарки з Ківерців, вірус не підтвердився. Жінка працює лікарем у Ківерцях. Другого березня волинянка приїхала з Італії. Щодо іншої - то наразі чекають результати з Києва.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Імунітет Показати IP 14 Березня 2020 19:55
Ви знаєте, я просто оFFігіваю: 5-6 днів для визначення результату аналізів...вони приїдуть з Києва...на конях, а може бла-бла каром(((((((((
додік Показати IP 14 Березня 2020 20:27
5-6 днів з Києва! Йопжежвашум:ть!
волиняка Показати IP 14 Березня 2020 20:49
Де тести??? Чому 5-6 днів на результати аналізів??? Це взагалі знущаються? Де обіцяні тести, що мають ВЖЕ бути у всіх лікарнях?! Ващенюк і ОДА - ви що там робите???!!!
Маринка Показати IP 14 Березня 2020 21:16
А де оті швидкі тести які мали закупити?
Яник Показати IP 14 Березня 2020 21:33
А Педро маски повіз продавати в Іспанію....
Лучанин Показати IP 14 Березня 2020 22:37
5-6 дней ждать! Каменный век! ПОЗОР!!!
Анонім Показати IP 14 Березня 2020 23:23
5-6 днів приідуть??? В що відмінили телефон, інтернет, може ще іі послати за ними в Киів?
Читач Показати IP 15 Березня 2020 00:04
За 5-6 днів результати вже можуть бути не актуальними для пацієнта, зважаючи на можливий швидкий перебіг хвороби((
Цікаво Показати IP 15 Березня 2020 01:14
Відео Антона Гура, що було і тут опубліковано, в МОЗ назвали панікою та дезінформацією, повідомили за годину що не було підтверждено в 3х людей з літака вірусу, раптом депутату ВР сказали що його аналіз буде готовий за декілька днів, та й тут 5-6 днів. Так хто жене дезу, тобто Гура був правий?
Андрей Показати IP 15 Березня 2020 02:27
Китай---> за два дні побудували лікарню, Україна---> 6 днів чекати на результати аналізів, с*ка де ми живемо, просто слів не вистачає...
Лучанка Показати IP 15 Березня 2020 09:12
Брєд пишете.Якщо нема приводу для занепокоєння, навіщо розаодити ще більше паніки у суспільстві.
АС до Лучанка Показати IP 15 Березня 2020 11:05
Захворієш.тоді побачиш чи бред
Отакої Показати IP 15 Березня 2020 09:27
Моніторяться!А контакти відстежили,чи вона на велосипеді їхала і далі вже в Володимирі.
туристка Показати IP 15 Березня 2020 14:19
Хто може точно відповісти .скільки точно людей наразі в лікарні..? Все скривають .кому це потрібно?Невже ще з 12 береня немає аналізу? А де ж ті швидкі тести.про які пишуть??? Давайте реальні дані