USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волиняни боргують 820 мільйонів за комуналку. Найбільше – за газ

14 Серпня 2021 19:05
Попри те, що у червні волиняни заплатили більше, ніж нараховано за цей місяць, з урахуванням боргів попередніх періодів сума боргів за житлово-комунальні послуги сягає 820 мільйонів гривень.

Відповідні дані оприлюднило Головне управління статистики у Волинській області.

Зокрема, у червні цього року населення області сплатило за житлово-комунальні послуги 287,2 мільйона гривень. Це 117% нарахованих за цей період сум.

Проте на кінець червня 2021 року заборгованість населення зі сплати комуналки становила 820 мільйонів.

Читати ще: Українці накопичують мільярдні борги за комуналку: за що найважче платити

Найбільше боргує населення за енергоносії та послуги теплопостачання та постачання гарячої води. Зокрема, за постачання та розподіл природного газу 396,5 мільйона, за постачання теплової енергії та гарячої води – 189,9 мільйона, за постачання та розподіл електричної енергії – 130 мільйонів.

Крім того, за централізоване водопостачання та водовідведення волиняни боргують 66 мільйонів, за управління багатоквартирним будинком – 24,1 мільйона, за надання послуг з вивезення побутових відходів – 13,5 мільйона гривень.

До слова, у червні з населенням було укладено 106 договорів щодо погашення реструктуризованої заборгованості на загальну суму 895,8 тисячі гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Оппа Показати IP 14 Серпня 2021 19:38
Бля, в каком же пиздеце мы все живем, начиная с 2014 года. Хорошо хоть вовремя одумались и проголосовали за другого президента в 2019, чтобы изменить этот деградирующий вектор развития страны. А хотя, стоп, подождите.
Оппа *оппа до Оппа Показати IP 14 Серпня 2021 20:00
Вибрали на свою голову слугу олігархату, тому й живемо саме так.
Хм ? до Оппа Показати IP 14 Серпня 2021 20:10
До приходу зелені економіка України росла, стабільно зростала, не дивлячись на війну.
Дєд Показати IP 14 Серпня 2021 19:38
Газопостачання це що таке?
Гм до Дєд Показати IP 14 Серпня 2021 20:04
Це те дідику, за що ти і 73% віддадуть свої останні портки.
Фест Показати IP 14 Серпня 2021 20:01
Як вони можуть знати скільки населення боргує за газ,коли волиньгаззбут не примає фактичні показники від споживачів ні в телефонному режимі,ні через сайт 104.ua.,а виставляє на оплату свої розрахункові від балди фірташа.І вони завищені в три ,а той більше раз.
А що? до Фест Показати IP 14 Серпня 2021 20:05
А ви в офіс президента напишіть. Він з тими алігархами не цацкається, він їх уххх бляяяяя ...
Помню Показати IP 14 Серпня 2021 20:02
Хтось обіцяв зниження тарифів, боротьбу з корупцією і ОЛІГАРХАМИ ... А ЗАРАЗ ОБЛГАЗИ фІРТАША І бОЙКА ДЕРУТЬ З УКРАЇНЦІВ ТРИ ШКУРИ.
Клємпакс 73 Показати IP 14 Серпня 2021 20:08
Нічого, якось на субсидіях протягнемо. То ше нормально.
Просто Показати IP 14 Серпня 2021 21:41
Що хотіли 73% те і мають !!! Крутять тепер людьми як хочуть . Мені виставили 4 Куби газу в каббінеті( подати як і інші не змогла ніяким способом), а заборгованість 400 грн. Тобто газ вже по 100 грн за куб???Як дійти толку? Скоро опалювальний? Там тисячі стоятимуть
Правда Показати IP 15 Серпня 2021 07:18
Не існує ніякої "комуналки".Є послуги,в тому числі комунальні,а є товар,в тому числі газ і електроенергія.Це не статистика(така як в "Службовому романі),всі цифри зі "стелі".Є діючий Закон "Про ЖКП",який надавачі послуг і продаж товару(газ,електроенергія) просто ігнорують.Бо там чітко йдеться,що договори по газу і електроенергії виключно індивідуальні і облік також індивідуальний,тобто в кожному помешканні побутові лічильники.Скільки купив,за те і заплатив.Все інше маніпуляції і шахрайство.А ще є діючий Закон "Про ком.облік теплової енергії і гарячого водопостачання".Де цей облік?Маса споживачів до цього часу не мають лічильників на холодну і гарячу воду.Ось і виливають в каналізацію наші гривні,користуючись"міфічними"нормами і субсидіями.Без обліку це буде продовжуватись вічно,а ціни тільки ростимуть,відповідно і борги і банкрутства в тому числі і Луцьктепла.Осінь буде "спекотною" і особливо зима.
Істина до Правда Показати IP 15 Серпня 2021 08:42
Дуриндо. В тебе фундаментальна помилка. Ти собі хоть на лобі постав ще два лічильника, але якщо справедливої ціни за стандартну одиницю постачання, ну наприклад кубометра води, не буде, то до сраки ті твої лічильники. А олігархат влупить ціни, що мало не покажеться. ВЖЕ ВЛУПИВ, і до дупи ті твої лічильники.
Правда Показати IP 15 Серпня 2021 09:07
Істині.Ви мені не тикайте,безтолкове створіння.Я пишу правду і читаю законодаство України і також відстоюю свої права на відміну від таких нікчем,які живуть ілюзіями і якимись "віртуальними"справедливими цінами,яких не існує в природі,бо є ринкові ціни.Мрійте і далі про "справедливий совок".Він обовязково прийде,увісні...чекайте.
!!! до Правда Показати IP 15 Серпня 2021 09:41
ти безтолоч ! і добавляй що ти газета правда! не тарифи - а нікчемні пенсіі.безробіття.мізерні зарплати... а ти мелеш про штани!
Істина до Правда Показати IP 15 Серпня 2021 11:44
Справедливі ціни чи тарифи, до дуриндо, є в Європі. Тому що там є конкуренція, а в нас олігархат рулить з допомогою "слуг". Так що обстався хоч десятком лічильників, а з тебе останні штани знімуть.
Правда Показати IP 15 Серпня 2021 14:52
Так ви їх вибрали,то чому гвалт.Граблі вже гулі на ваших дур...бошках набили,а ви і далі за них голосуєте,то тіштеся,радійте...бо завтра за борги не те що без штанів,без житла залишитесь.Я знаю як вижити і виживу,а такі "совки"відійдуть в минуле,разом зі безмоглими створіннями,які хочуть "шару"...отримаєте всі по заслугах.