USD 39.85 40.24
  • USD 39.85 40.24
  • EUR 40.00 40.20
  • PLN 9.95 10.20

Волинянин посеред дня застрелив із рушниці двох собак сусіда

3 Вересня 2021 23:18
Учора мешканець Луцького району посеред білого дня застрелив двох собак.

Про це повідомляє поліція Волині.

Інформацію про виявлення двох застрелених собак поліцейські отримали близько 18 години з с. Брище.

Охоронці порядку встановили, що до злочину може бути причетним місцевий 66-річний мешканець. Постріли він здійснив з власної зареєстрованої гладкоствольної рушниці. Зброю та патрони до неї поліцейські вилучили. Собак, які належали його сусідам, відправили на дослідження.

Відомості зареєстрували в ЄРДР. Відповідно до законодавства, за такі дії передбачено від п’яти до восьми років позбавлення волі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Сс Показати IP 3 Вересня 2021 23:31
А за корупцію в розмірі 750 тис$ на митниці, що передбачено??!
Дідо Показати IP 4 Вересня 2021 03:12
Правильно зробив, деякі нелюди взагалі немають права тримати пса
Віра Показати IP 4 Вересня 2021 06:28
Заслужене покарання!!!! Може інші будуть думати!
Анонім до Віра Показати IP 4 Вересня 2021 09:38
Незаслужене. Кого дійсно потрібно карати, так це власника тварюк.
123 до Анонім Показати IP 4 Вересня 2021 15:01
Ви напевне Віру не вірно зрозуміли. Заслужене покарання, мається на увазі для власника псів, еу і для його псів. Так буде дещо правильніше.
Вася до Віра Показати IP 4 Вересня 2021 11:33
Поки ще покарання ніякого нема, одні твої фантазії. Вину і покарання в нас встановлює суд, це тобі так - для загального розвитку. І в кожній ситуації потрібно розібратись, якщо тим більше кримінал світить. Взяв рушницю і від "нічого робить" по тварині стріляю - звичайно, кримінал. Якщо собаки бігають по вулиці і на мене чи родину нападають - так право на самозахист гарантоване. Знайти власника пса і в нього тоді спитати - "з якого х..., уважаємий". А "може інші будуть думати" це ти про кого саме? Про собачників - нє, шансів нема, в них єдиноправильна думка лише їхня, всі інші нічого не розуміють.
Лучанин Показати IP 4 Вересня 2021 07:29
Хазяйська собака має бути на привязі на подвір'ї коло дому, а якщо бігає по вулиці то вона несе потенційну загрозу оточуючим людям. Якось так.
Анонім Показати IP 4 Вересня 2021 08:42
Правильно , уважуха деду . Собаки должны быть в дворе на цепи , а когда мудозвоны за собачек жопу рвут ,в то время собаки нападают на детей ,и взрослых .
Леонід. Показати IP 4 Вересня 2021 08:49
Можна тільки уявити,як дістали його ті собаки...
!"№ до Леонід. Показати IP 4 Вересня 2021 13:35
Думаю що достали і приду*ок власник і його собаки. Але взяв би дідо трутки...
Жах Показати IP 4 Вересня 2021 11:09
Люди жорстокі,прикро...
123 Показати IP 4 Вересня 2021 11:50
Міг би притравити. Те ж була б не погана наука для "сусіда-собачника".
В . Показати IP 4 Вересня 2021 13:22
Во достали мужика