USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучан штрафуватимуть на тисячу гривень за вигулювання собак

14 Січня 2014 15:51
«Муніципальна дружина почне контролювати ситуацію з вигулом собак у Луцьку на Меморіалі Вічної Слави. Штрафи чималі - до тисячі гривень»,- наголосив перший заступник Луцького міського голови Святослав Кравчук.

Про це йшлося сьогодні, 14 січня, під час оперативної наради у Луцького міського голови Миколи Романюка.

Його заступник додав, що лучани не повинні критикували муніципалів, що ті проводять якісь не санкціоновані заходи. «Штрафи дуже пристойні. Є місце для вигулу собак, в крайному випадку - погуляти по вулицях міста. Але це не входить ні в які рамки, коли з Меморіалу Слави зробили полігон для вигулу собак. Я вже не кажу про те, що залишається після них. Лише подумайте, що о 7 годині ранку починають кидати палки псам, вони бігають, лазять по захороненнях. Це нікому не приносить радості, особливо не свідчить про нас, українців, як про культурну націю. Тому ми будемо вживати серйозних заходів», - сказав Святослав Кравчук.

Із понеділка, 20 січня, муніципальна дружина Луцької міської ради щодня чергуватиме зранку, в обід і ввечері на Меморіалі вічної Слави, - запевнили управлінці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Фрутті Показати IP 14 Січня 2014 19:19
Тобто взагалі собак не можна вигулювати?
до Фрутті до Фрутті Показати IP 15 Січня 2014 10:13
Вигулюйте, але уявіть, що наш Луцьк - це ваша квартира. Ви дозволите собачці накакашити на стіл? Чи в тарілку вашої дитини? Чи може залишити какунячки лежати посеред коридору (з надією вступити в них новенькою туфелькою)? А не можете справитись з цим на вулиці - не тримайте собаку!! Володіти треба відповідально!
учні СШ-23 Показати IP 14 Січня 2014 20:36
прогуляйтеся вранці в дворі 23 школи - теж можна поповнити бюджет
ага Показати IP 14 Січня 2014 20:43
є місце для вигулу собак?? де??
папарацци до ага Показати IP 14 Січня 2014 20:59
запасись кульками для как і йди собі вигулюй в парк. Внесіть двір 15 будинку на Суворова в перелік, де будуть штрафувати, БУДЬ-ЛАСОЧКА!!! Сили не має терпіти цей срач і собачий кал
до агакала до ага Показати IP 15 Січня 2014 10:08
Не меморіал це точно. І не дитячі майданчики. Решта - гуляйте собі, але какашки з собою заберіть!
Анонім Показати IP 14 Січня 2014 22:34
Пан Кравчук! Будь ласка точно покажить де гуляти собакам.Вам добре Ви за наші гроші будинки вкупили та людей в одном місце маєте.
до тупого ананіма до Анонім Показати IP 15 Січня 2014 10:09
Роззуйте очі і подивіться де можна погуляти. Все хтось вам щось винен. Немає де гуляти - то може не варто песика заводити?
Анонім до до тупого ананіма Показати IP 15 Січня 2014 11:52
сам роззуй очі та подивись де "можна"
Анонім до Анонім Показати IP 15 Січня 2014 13:28
Якщо очі не роззуваються, то гуляй пса по своїй квартирі
Лучанин Показати IP 15 Січня 2014 01:46
Безперечно, що собакам не місце для вигулу на Меморіалі Вічної Слави! Таке рішення рішення міськради треба привітати.
ZZ Показати IP 15 Січня 2014 08:25
Муніципалів до 21 і 25 шкіл. Там собаки вже все позасирали.
Анонім до ZZ Показати IP 15 Січня 2014 08:54
бІЛЯ 21 ШКОЛИ БУДИНОК СИНА рОМАНЮКА, кОЗЮРИ ТО В НИХ 12 СОБАК ДВОРОВИХ ПОРАХУЙТЕ СКІЛЬКИ БУДЕ КАКА...., ПОГЛЯНЬТЕ СКІЛЬКИ РЕЗИНОК, ПАМПЕРСІВ, БУТИЛОК - СОБАКИ ЦЬОГО НЕ ЗАЛИШАЮТЬ.
Анонім до Анонім Показати IP 15 Січня 2014 08:56
дА ТАМ ОДИН БУДИНОК РАСТЕ, СКОРО БУДЕ ЩЕ ОДИН БІЛЯ 21 ШКОЛИ - вИ ПАРК НЕ ДАЛИ ТАК вОНИ СТАДИОН СОБІ ВЗЯЛИ.
123 Показати IP 15 Січня 2014 08:56
Не тільки штрафувати за вигул собак на Меморіалі, а ще й палюгою по спині лупити, щоб врешті, до придурків совість повернулася. А місце для гуляння можна було б зробити між кінотеатром "Промінь" і стадіоном, а то стадіон обгородили і ще чималий шмат землі прихватили.
Людина Показати IP 15 Січня 2014 10:06
Пропоную доповнення - штраф за неприбрані господарем собачі какашки у будь-якому місці. В Європу хочемо, а культура біля нульової відмітки тримається. Де в світі ще так можна безпардонно какашити якому песику де заманеться?
Анонім до Людина Показати IP 15 Січня 2014 11:55
як доказати що це домашня собака насрала, аналіз брати будемо, домашній пес сам вибирает місце де потрібно, він розумний за вас "европейцев".
Людина до Анонім Показати IP 15 Січня 2014 13:33
Не треба нікому нічого доказувати - просто беріть мішечок, коли вигулюєте пса. Без мішечка - штраф і все ок. Що доказувати, коли собаку деякі горе-господарі випускають тоді, коли вона ледве вибігає з під"їзду, а то й не добігає.. А на зауваження відгавкуються так - куди там собаці
Вінстон Показати IP 15 Січня 2014 11:37
Також на Київському майдані потрібно порядок навести. Засрали всі дитячі майданчики. До парку рукой подати так ні, впадляк пройтися 200 метрів. Паскудство! Також штрафи за вигул собак без намордника. Понакупляють собак бійцівської породи і де діти граються вигулюють навіть без поводка. Таких хазіїв не те що штрафувати а пи....дити треба!
ага Показати IP 15 Січня 2014 23:52
Пишете в парк йдіть..а в парку люди не відпочивають? а на стадіонах шкільних діти не бігають? де вигулювати? Немає спеціальних для цього місць. Тому потрібно зробити так аби за фекаліями тварин, прибирали господарі