USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

Волинянин повернувся з полону, а дружина живе з іншим і продала його фуру

16 Квітня 2024 19:39
Повернувся з полону, прийшов із квітами до дружини на роботу, а в неї – інший. За словами обманутого чоловіка, дружина не тільки зрадила, а й продала його фуру. Щоправда, з жінкою вони давно розлучені, потім жили в цивільному шлюбі, а машина офіційно була оформлена на неї.

Олександр Данилюк розповів, що його ексдружина нині працює в ТЦК, ідеться в сюжеті ТРК «Аверс».

«Він зник на півтора року. Дочка шукала його скрізь… Ну і що, буде сама в 40 років? Знайшла собі іншого й живе з ним. Він міг би їй дати знати, що живий… Ми не знали. Думали, що він пропав. Ми не знали, що він був у полоні», – сказала теща Олександра.

Чоловік зауважив, що робив ремонти в будинку, де мешкали разом, а зараз лишився ні з чим. До того ж, не може нічого довести, бо все записано на дружину. До речі, подружжя раніше працювало в прикордонній службі.

Читати ще: «Сиділи за однією партою. І він ніколи не давав мені списувати», – дружина волинського поета, з яким понад пів століття разом

«Добре жили. Запитайте в сусідів. Ремонти, паркан, вимощення – це все моя робота. Її батьки купили хату. Решта – усе я. Як сім’я жили. Усе для життя робив. Хотів разом жити, тому старався. Як повернувся з полону, прийшов із букетом у ТЦК, а вона мене виганяє, випихає і ховається. Каже: «Все, ми вже не живемо». Вона не хоче зі мною говорити. Каже, що я неадекватний, що хочу її зґвалтувати, що хочу її вбити, що мені потрібно звернутися до психолога, бо я повернувся з полону. Викликає поліцію й зачиняється», – розповів Олександр Данилюк.

Він додав: окрім того, що жінка продала автомобіль, вона намагалася продати ще його комбайн. Однак не встигла.

Натомість ексдружина Олександра Наталія зазначила, що чоловіка в неї немає – вона розлучена з 2021 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Іван Показати IP 16 Квітня 2024 20:03
Черговий факт, що жінка - це не рідня. Це приший кобилі хвіст. Рідня - мати, батько, сестра, брат. Крапка.
санітар Показати IP 16 Квітня 2024 20:12
Ця курка ще закопає того, що взяла, і візьме іншого. Хіба мало альфонсів у світі, щоб прийти на чуже? І тещі ноги мити за обгризену кістку?
! Показати IP 16 Квітня 2024 20:15
Хлопе, на який біс вона тобі здалася! Зараз мужики в дефіциті, розгляньте навкруги! Ще їй дякувати будеш!
123 Показати IP 16 Квітня 2024 20:26
і таке буває
Анонім до 123 Показати IP 17 Квітня 2024 08:03
то таке
Брахман Показати IP 16 Квітня 2024 21:18
То що мені виходить не женитися?? А що люди скажуть?
Анонім до Брахман Показати IP 17 Квітня 2024 11:31
Зроби так, щоб казали "Не бийте!", якщо так турбує що скажуть
Я Показати IP 16 Квітня 2024 21:47
Ще чоловіка і винним зробили, бо "міг би дати знати нам,що живий". Як? Він же не на курорті був,а в полоні. Як він міг дати знати? Видно,що доця добра кур*а,а мама не краща.
Анонім до Я Показати IP 17 Квітня 2024 05:03
Не сімя, а купа бл*дєй. Що теща, що її чадо.
123 до Анонім Показати IP 17 Квітня 2024 10:16
Та вони не сім'я. Вони розведені. А чоловіку як не дано розуму то вже й не буде .
Марек Показати IP 17 Квітня 2024 02:55
Таких історій тьма. Війна . Ламає долі. Чоловікові прийдеться починати все заново. Сумна історія. І кожен у ній має свою правду.
Андерсон Показати IP 17 Квітня 2024 11:01
Японські жінки: Така Сука і Така Сама!
Павло Показати IP 17 Квітня 2024 12:01
а нах...ра цi сiльськi страсьтi на телебачення перти? Ще Зеленському напишiть про це
Ігор Показати IP 17 Квітня 2024 15:38
Хай розповість журналістам в якій бригаді він проходив службу і де його взяли в полон .
Воєнком до Ігор Показати IP 17 Квітня 2024 17:51
Про себе розкажи. Ще немає мозолів на дупі від сидіння на канапі?
123 до Воєнком Показати IP 17 Квітня 2024 20:47
Та то коханець, що він ще скаже, що його хабалка з ТЦК відмазала?!
Георгій Показати IP 17 Квітня 2024 17:27
Чоловік припустився грубих помилок: 1. Робив ремонт у хаті, яка йому не належить. 2. Записав автомобілі на дружину. 3. Спробував повернути колишню дружину.
Анонім до Георгій Показати IP 18 Квітня 2024 09:28
Так, він - лох. Як кажуть, за шматок кишки - сім миль пішки.