USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Волинянин викрав скриньку для пожертв на потреби ЗСУ. Йому загрожує 10 років позбавлення волі

24 Лютого 2025 12:37
Сьогодні вночі до поліції надійшло повідомлення, що учора, 23 лютого, з магазину у Любомлі невідомий відкрито викрав скриньку для пожертв на потреби ЗСУ. У скриньці була понад одна тисяча гривень. Зловмисник з місця пригоди втік.

Про це повідомили у поліції Волині.

Оперативники за гарячими слідами встановили, що до вчинення грабежу причетний раніше судимий 29-річний житель Любомльщини.

Його затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Викрадені гроші вилучили.

Читати ще: У Луцьку 5,5 року відсидить чоловік, який обікрав церкву

За фактом грабежу слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України. За вчинене йому загрожує, зокрема, до десяти років позбавлення волі.

Вирішується питання про оголошення йому підозри та обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування триває.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Старий Лучеськ. Показати IP 24 Лютого 2025 17:19
Тю, зелені мільйонами крадуть, і їм за таке нічого.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus