USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Волинська лікарка пояснила, чому вакциновані українці заражаються коронавірусом

20 Жовтня 2021 21:17
Відсутність колективного імунітету періодично стає причиною зараження коронавірусом вакцинованими людьми.

Таку думку в коментарі ТСН висловила лікар-невролог Волинської обласної клінічної лікарні Наталія Бобрик.

Вона пояснила, що циркуляція коронавірусу призвела до його високої концентрації, а люди своєю відмовою від вакцинації піддають ризику не тільки себе, але й щеплених співгромадян.

«Коли ми вакцинуємося, ми проявляємо турботу й особисту відповідальність за своє здоров’я. Але має бути ще й громадянська відповідальність. Люди повинні чітко розуміти, що, відмовившись від вакцинації, не ставши частиною колективного імунітету, вони піддають ризику не тільки себе, але і тих, хто вакцинувався, оскільки вірус продовжує циркулювати і його концентрація досить висока», – говорить фахівець.

Вона також висловилася за посилення карантину для тих, хто відмовляється робити щеплення. Зокрема, лікарка пропонує заборонити «антивакцинаторам» ходити в магазини або на роботу, що значно обмежить їхні контакти з іншими людьми.

«Більшість людей розглядає вакцинацію тільки в контексті свого власного здоров’я, а варто дивитися на це ширше, ваша вакцинація – це здоров’я ваших батьків, дітей, оточуючих, це ваша прогресивність у поглядах, ваша громадянська відповідальність позиція, ваш внесок у майбутнє, турбота про здоров’я поколінь», – говорить Наталія Бобрик.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Ммм Показати IP 20 Жовтня 2021 21:30
Так ЧОМУ ВАКЦИНОВАНІ УКРАЇНЦІ ЗАРАЖАЮТЬСЯ КОРОНАВІРУСОМ?... Так i не зрозумiло.
Крук до Ммм Показати IP 20 Жовтня 2021 22:25
Тому що вакцинація не гарантує, що людина не захворіє. Зате значно зменшує шанси ускладнень і госпіталізації.
Авжеж до Крук Показати IP 20 Жовтня 2021 23:33
Так, все вірно, але зі слів чиновників. Нікого не дивує що вакцинацію в нас проводять чиновники, а не лікарі? Це по всьому світу. Світові фахівці говорять трохи інші речі. Якщо людина перехворіла, то вакцинація їй тільки зашкодить; людям з хронічними захворюваннями вакцинація дозволена, але з великим АЛЕ; вакцинувати треба лише тих людей які не перехворіли; вакцинувати можна було в літній період, під час великої активності вірусу людина повинна пройти ізоляцію зо 3 тижні, здати тест, аналізи, пройти повне обстеження, вколотися і просидіти в ізоляції 42 доби. В нас все так відбувається? От старі вакцини з тими ж консервантами мали купу потипоказань, а сучасні чомусь не мають. Ніхто над цим не задумувався?
123 Показати IP 20 Жовтня 2021 21:35
Але до більшості це не доходить. Вони чіпа бояться))
Тетяна до 123 Показати IP 21 Жовтня 2021 11:24
Бояться наслідків, побічних дій в разі яких держава "умиває" руки, так як і при всіх інших проблемах зі здоров"ям. Довбні прописали в наказі МОЗ загальні протипоказання ще за 2019 рік, коли ковіду і близько не було!!! ЗАГАЛЬНІ!!! Коли кожен виробник вакцини від корони окремо вказав протипоказання, які реально існують, але в нас не визнаються за вказівкою злочинної влади. Ось він, геноцид народу...
Анонім Показати IP 20 Жовтня 2021 21:41
Невролог перевдягнулася у вірусолога та хоче показати себе знавцем- фахівцем у чому не розбирається.
Віра до Анонім Показати IP 21 Жовтня 2021 06:27
Вона вчилася на лікаря, на відміну від вас, * експердів*!!!
Олена до Віра Показати IP 21 Жовтня 2021 11:30
Так-так. У нас ніби теж повинна діяти Конституція, а не тільки відбуватись святкування цього дня. Таких "лікарів" треба судити за злочин проти людства, дискримінації і заклики до геноциду!
Всезнайко Показати IP 20 Жовтня 2021 21:55
Сама зрозуміла, що наплела?
Анонім Показати IP 20 Жовтня 2021 22:06
У антиваксерів своя, альтернативна реальність, в якій вони намагаються жити...Їм не поясниш, на жаль.
Анонім до Анонім Показати IP 20 Жовтня 2021 22:33
Вони все розуміють, але то вже в реанімації.
Анонім до Анонім Показати IP 21 Жовтня 2021 06:15
Я впевнений що тебе телевізор і новини виховали і вчили як жити.
Анонім до Анонім Показати IP 21 Жовтня 2021 09:26
а чому МОЗ знімає з себе відповідальність за побічні випадки після вакцинації? нехай би не знімало і допомагало людині їх подолати вразі чого. а так як станеться шо то я не я і корова не моя..
Анна до Анонім Показати IP 21 Жовтня 2021 11:33
Тому що якби МОЗ справді цікавило здоров"я людей, то так би і було. Але люди такі тупі, що не розуміють очевидних речей)
Анонім Показати IP 20 Жовтня 2021 22:56
Бред
Просто Показати IP 21 Жовтня 2021 00:28
Багато вумних в нас покупляли вакцинацію. Тепер не можуть вакцинуватися і попадають в лікарню причому в тяжких ситуаціях бо тянуть до останнього щоб не взнали що реально вони не вакциновані. Хто не хоче вакцинуватися треба провести ексурсію в ковід центрах, потім завести в морг а потім показати як проходить похорон ковідних померших. І щоб вони один день провели з лікарями, санітарками, мед персоналом ковід центрів які просто падають з ніг щоб дати хочаб один шанс на життя своїм пацієнтам.
111 Показати IP 21 Жовтня 2021 02:06
Чому вакциновані хворіють ???? Вониж захичені Ним нема чого боятися Безплатной мазки ніхто ненадав жодної А вакцина безкоштовна З колорацькім жуком боремось все життя і неможем позбутися А тут невстиг появитись вірус як є вакцина ПАРАДОКС
Я Показати IP 21 Жовтня 2021 06:09
давно доведено що немає колективного імунітету..це казочка для дурнів
Вакцинований Показати IP 21 Жовтня 2021 09:11
Невже ми живемо в часи середньовіччя? Що невже люди 21 сторіччя не можуть зрозуміти що лише вакцинація зможе перемогти дану ситуацію. Згадайте 70 роки 20 сторіччя. Чому перемогли віспу???
а Показати IP 21 Жовтня 2021 09:30
може лікар має оглянути перед вакцинацією пацієнта.? а не вкололи, а там трава не рости. бумажку підписали? ми не при чом .
Коля Показати IP 21 Жовтня 2021 09:34
Вже 40 років, як відмінили вакцинування на чорну віспу (на руках, що вище ліктя є значки), тому, що виробився колективний імунітет. Тобто, вакцина врятувала людство від цієї страшної хвороби. Робіть висновки! Перед тим, як купувати довідку про вакцинування - подумайте, якщо захворієте.... що буде?
Коля Показати IP 21 Жовтня 2021 09:37
Вже 40 років, як відмінили вакцинування на чорну віспу (на руках, що вище ліктя є значки), тому, що виробився колективний імунітет. Тобто, вакцина врятувала людство від цієї страшної хвороби. Робіть висновки! Перед тим, як купувати довідку про вакцинування - подумайте, якщо захворієте.... що буде?
Голос Показати IP 22 Жовтня 2021 03:05
По началу нас разделили на помаранчевых и синих, потом на украино и русско говорящих, теперь нас делят на вакцинованных и не вакцинованных... Выводы делайте сами!!