Волинські медики для порятунку немовляти транспортували його до столиці
Днями лікарськими бригадами ЕМД було здійснено три складні перевезення важкохворих пацієнтів до спеціалізованих клінік – медичних центрів України, які знаходяться у м. Києві, інформує Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
З ВОКЛ перевезено пацієнта 1972р.н. до інституту нейрохірургії ім. А. П. Ромоданова НАМН України, у якого було діагностовано аневризму головного мозку.
В терміновому порядку було здійснено друге перевезення. У новонародженого немовляти (10.01.2018 р.н.) було діагностовано вроджену ваду серця. Аби врятувати дитину, необхідно було терміново її транспортувати з обласного дитячого територіального медичного об’єднання у ДУ Науково-практичний центр дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України.
Щоб здійснити третє перевезення була задіяна лікарська бригада Ковельського відділення ЕМД. Пацієнтка 1963р.н., у якої діагностовано розшаровуючу аневризму аорти, потребувала термінового оперативного втручання, для цього її транспортували з реанімаційного відділення Волинської обласної клінічної лікарні в Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова.
Для цих перевезень були використані автомобілі типу С (реанімобілі), які укомплектовані необхідним обладнанням та лікарськими засобами, що забезпечують надання допомоги важкохворим пацієнтам.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
З ВОКЛ перевезено пацієнта 1972р.н. до інституту нейрохірургії ім. А. П. Ромоданова НАМН України, у якого було діагностовано аневризму головного мозку.
В терміновому порядку було здійснено друге перевезення. У новонародженого немовляти (10.01.2018 р.н.) було діагностовано вроджену ваду серця. Аби врятувати дитину, необхідно було терміново її транспортувати з обласного дитячого територіального медичного об’єднання у ДУ Науково-практичний центр дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України.
Щоб здійснити третє перевезення була задіяна лікарська бригада Ковельського відділення ЕМД. Пацієнтка 1963р.н., у якої діагностовано розшаровуючу аневризму аорти, потребувала термінового оперативного втручання, для цього її транспортували з реанімаційного відділення Волинської обласної клінічної лікарні в Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова.
Для цих перевезень були використані автомобілі типу С (реанімобілі), які укомплектовані необхідним обладнанням та лікарськими засобами, що забезпечують надання допомоги важкохворим пацієнтам.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Еболи
Сьогодні 23:28
Сьогодні 23:28
Як війна переформатувала світову україністику: делегація з Волині взяла участь у міжнародній конференції
Сьогодні 22:32
Сьогодні 22:32
Жителі луцької багатоповерхівки, що була зруйнована внаслідок удару РФ, отримають додаткову підтримку від громади
Сьогодні 22:13
Сьогодні 22:13
Підвищення зарплат освітянам і соцрацівникам: уряд розподілив ₴6,6 мільярда між регіонами
Сьогодні 21:54
Сьогодні 21:54
Розтрата понад 2 млн грн: ексдиректорку ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» відправили під домашній арешт
Сьогодні 21:17
Сьогодні 21:17

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.