Волинські прикордонники поділилися з колегами досвідом укріплення держрубежу
![](/resize/450x337/r/files/news/2024/03-23/379521/418986202_745939237716508_1206945369789488548_n.jpg)
Упродовж кількох днів на базі прикордонних підрозділів Волинського загону проводили навчально-методичний збір з офіцерами, відповідальними за напрямок озброєння та інженерно-технічного забезпечення ділянок кордону західного регіону.
Під час збору учасникам продемонстрували порядок облаштування держрубежу та нарощення прикордонної інженерної інфраструктури на ділянці кордону з Білоруссю та Республікою Польща. Офіцери мали змогу побачити, як встановлюють загородження з бетонного і сітчастого паркану, бетонні піраміди, системи віддаленого відеоспостереження, риють протитанкові рови. Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.
Також з офіцерами-прикордонниками провели заняття щодо порядку облаштування наземних бетонних, збірно-розбірних споруд для укриття особового складу, постів спостереження, вогневих позицій, взводних опорних пунктів тощо. Довели основні вимоги з експлуатації автобронетанкової техніки.
Читати ще: На Волині прикордонні загони поповнилися новобранцями
Програму збору розробили так, аби максимально розказати та показати на прикладі, як потрібно облаштовувати й укріплювати лінію державного кордону та прикордоння. Адже на Волині прикордонники провели величезний обсяг робіт в цьому напрямку та активно продовжують працювати над нарощенням інженерних загороджень й нині.Читати ще: Рови, залізобетонні конструкції та невибухові загородження: на Волині триває укріплення кордону з Білоруссю
«Метою цього збору є визначення єдиного підходу і дотримання в подальшому певного порядку облаштування інженерних споруд та загороджень на ділянках кордону з країнами ЄС. Тому впевнений, що кожен з учасників перейме передовий досвід та візьме на озброєння усі механізми й процеси, про які дізналися та побачили під час візиту на цю ділянку кордону. Вдячний керівнику та персоналу Волинського прикордонного загону за проведену роботу із забезпечення надійного укріплення держрубежу», – підсумував результати збору заступник начальника Західного регіонального управління з озброєння та інженерно-технічного забезпечення Сергій Граменко.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Під час збору учасникам продемонстрували порядок облаштування держрубежу та нарощення прикордонної інженерної інфраструктури на ділянці кордону з Білоруссю та Республікою Польща. Офіцери мали змогу побачити, як встановлюють загородження з бетонного і сітчастого паркану, бетонні піраміди, системи віддаленого відеоспостереження, риють протитанкові рови. Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.
Також з офіцерами-прикордонниками провели заняття щодо порядку облаштування наземних бетонних, збірно-розбірних споруд для укриття особового складу, постів спостереження, вогневих позицій, взводних опорних пунктів тощо. Довели основні вимоги з експлуатації автобронетанкової техніки.
Читати ще: На Волині прикордонні загони поповнилися новобранцями
Програму збору розробили так, аби максимально розказати та показати на прикладі, як потрібно облаштовувати й укріплювати лінію державного кордону та прикордоння. Адже на Волині прикордонники провели величезний обсяг робіт в цьому напрямку та активно продовжують працювати над нарощенням інженерних загороджень й нині.Читати ще: Рови, залізобетонні конструкції та невибухові загородження: на Волині триває укріплення кордону з Білоруссю
«Метою цього збору є визначення єдиного підходу і дотримання в подальшому певного порядку облаштування інженерних споруд та загороджень на ділянках кордону з країнами ЄС. Тому впевнений, що кожен з учасників перейме передовий досвід та візьме на озброєння усі механізми й процеси, про які дізналися та побачили під час візиту на цю ділянку кордону. Вдячний керівнику та персоналу Волинського прикордонного загону за проведену роботу із забезпечення надійного укріплення держрубежу», – підсумував результати збору заступник начальника Західного регіонального управління з озброєння та інженерно-технічного забезпечення Сергій Граменко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.