• EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

Волинські спортсмени успішно виступили на ЧУ з веслування на байдарках і каное

21 Серпня 2018 22:39
15-19 серпня на веслувальній базі «Олімпійські надії» на Полтавщині проходив командний чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. У змаганнях прийняло участь понад 300 спортсменів зі всіх куточків України, повідомляє Ковельська міська федерація каное.

Команда Волинської області виборола V загальнокомандне місце серед областей-учасниць. Волинські веслувальники, як зазвичай, показали хороший рівень підготовки, високий спортивний результат та зробили вагомий внесок у скарбничку набраних очок.

13 волинських каноїстів та 2 байдарочників повернулися з чемпіонату з медалями. Серед найтитулованіших спортсменів-веслувальників, які представляли нашу волинську команду відзначають: Троцюка Володимира, Семенюка Павла, Свиридюка Віктора, Остапчука Назара, Семенюка Сергія, Цуркана Віталія, Чабана Богдана, Борсука Павла, Кисіль Антон, Яцюка Олександра, Шеметила Олександра, Гочачка Влада, Грабовець Ілону, Проніну Марію та Ємельянову Анастасію.

Найбільшу кількість очок у скарбничку завоював Свиридюк Віктор. В його активі 7 вдалих фінішів, а саме: п’ять разів він виборював І місце та двічі – ІІ місце на різних дистанціях (С-1 1000 м - І м, С-2 1000 м - І м, С-1 500 м - ІІ м, С-2 500 м - ІІ м, С-4 1000 м - І м, С-2 5000 м - І м, естафета – І м.).

Троцюк Володимир – шестиразовий призер командного чемпіонату. В його активі: 3 золота, 1 срібло та дві бронзи (С-1 500 м - ІІІ м, С-2 1000 м - І м, С-2 500 м - ІІ м, С-4 1000 м - ІІІ м, С-2 5000 м - І м, естафета – І м.).

Кисіль Антон – виборов 1 золото на дистанції 200 м в каное-четвірці, та став триразовим бронзовим призером командного чемпіонату (С-2 500 м, С-2 1000 м, С-4 1000м).

В активі Чабана Богдана 2 золота - на дистанції 200 м в каное-четвірці та в естафеті, 2 бронзи - в каное-двійці на 500 м та 1000 м.

По дві нагороди в каное-четвірках вибороли Семенюк Павло (С-4 1000 м - І м., С-4 200 м - І м), Гочачко Влад (С-4 1000 м - ІІІ м., С-4 500 м - І м) та Семенюк Сергій (С-4 1000 м - І м., С-4 200 м - І м).

Яцюк Олександр, Борсук Павло, Шеметило Олександр та Остапчук Назар принесли команді по одній нагород різного гатунку з веслування на каное.

Дует каноїсток у складі Проніної Марії та Грабовець Ілони двічі вибороли І місце на дистанції 500 м та 200 м. Грабовець Ілона також зуміла завоювати бронзову нагороду в каное-одиночці на дистанції 500 метрів.

Байдарочник Цуркан Віталій двічі показав найкращий результат серед суперників на дистанціях 500 та 1000 метрів в байдарці-одиночці.

Бронзу серед дівчат в байдарці-одиночці виборола волинянка Ємельянова Анастасія на дистанції 200 метрів.

Ковельські каноїсти Проніна Марія та Гочачко Влад на чемпіонаті в Полтаві вперше виконали спортивний норматив Майстер спорту України.