• EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Волинські важкоатлети здобули 9 медалей на чемпіонаті України

20 Квітня 2021 23:48
Волинські спортсмени ні чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років здобули 9 нагород.

Про це повідомляють в управлінні молоді та спорту Волинської ОДА.

У місті Славутич 12-17 квітня 2021 року відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років та Всеукраїнський відкритий турнір пам’яті Героїв Чорнобиля. У змаганнях взяли участь 18 команд з різних куточків України. На чемпіонаті волинські важкоатлети показали відмінні результати, виборовши 9 медалей різного ґатунку і посівши 2 загальнокомандне місце серед дівчат та 3 загальнокомандне місце серед юнаків.

Отже, переможцями та призерами чемпіонату стали:

Золоті медалі вибороли Чмух Олександра у ваговій категорії 55 кг, Король Анна у ваговій категорії 64 кг, Козак Софія у ваговій категорії 71 кг та Новосад Михайло у ваговій категорії 45 кг.

Срібло здобули Малащук Катерина у ваговій категорії 40 кг, Чмух Марія у ваговій категорії 59 кг, та Нікітін Богдан у ваговій категорії 49 кг та Плєшов Микола у ваговій категорії 81 кг.

Бронзовим призером став Склезь Андрій у ваговій категорії 45 кг.

П’ятими стали Кривдік Каріна у ваговій категорії 64 кг та Новосад Роман у ваговій категорії 81 кг.

Тренери волинських спортсменів – Чеховський Дмитро, Супоровський Сергій, Андрусь Валентин та Андрусь Богдан.