USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.83 40.20
  • PLN 9.76 9.95

Вперше за 12 років в Україні рейтинг свого президента вищий, ніж російського

16 Вересня 2014 17:56
Порошенко обійшов Путіна у рейтингу оцінювання діяльності президентів. Уперше за 12 років українці більше підтримали свого гаранта, ніж російського, - повідомляє ТСН.

Так, згідно з результатами експертного оцінювання діяльності президента серед українців президент Петро Порошенко обійшов главу РФ Володимира Путіна. Моніторинг, проведений Інститутом соціології Національної Академії наук, встановив, що українці вперше за 12 років більш прихильно оцінили діяльність українського президента, ніж російського.

Так, середня оцінка діяльності президента Петра Порошенка за перші 100 днів після його обрання становить 4,7 бала з 10, а оцінка діяльності президента РФ Володимира Путіна - 3,3 бали.

Соціологи стверджують, що у 2014 році оцінка діяльності Путіна українцями обвалилася і вперше стала нижчою за оцінку українського президента. "Очевидно, в ньому (Путіні – Ред.) бачили тут сильну руку, про яку мріяли українці, очевидно, вважали його більш ефективним. У 2014 році вперше оцінка діяльності російського президента різко непросто знизилася, а рухнула і стала нижчою, ніж оцінка діяльності українського президента", - сказала директор фонду "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва" Ірина Бекешкіна, яку цитує УНІАН.

У регіонах України по-різному оцінили діяльність Порошенка.

Так, західний регіон оцінив його роботу у 5,8 балів, а найменшу підтримку діяльності президент отримав у жителів Донбасу - 2,2 бали. Опитування проводилось у серпні 2014 року. Експерти опитали 1,8 тисяч людей в усіх регіонах України за винятком Криму.

Як повідомлялося раніше, нещодавно рейтинг Путіна вперше почав падати після історичного максимуму.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Анонім Показати IP 16 Вересня 2014 17:58
Перемога!!!
дійсно до Анонім Показати IP 16 Вересня 2014 18:03
На майдані знов горять покришки,Грушевського перекрита...
Іван Показати IP 16 Вересня 2014 18:01
Порошенко-хватить вигадувати собі рейтинги, перед виборами придумав рейтинг собі 50% і барани за тобой повелись і проголосували!!!
Андрій до Іван Показати IP 16 Вересня 2014 20:45
"українці більше підтримали свого гаранта, ніж російського" - може ще спитали б, чи підтримують українці президента Зімбабве!
dy до Іван Показати IP 16 Вересня 2014 21:53
а ти самокритичний
Анонім Показати IP 16 Вересня 2014 18:10
Куди слати 100 грн. на майдан 3.0?
ЯЯ Показати IP 16 Вересня 2014 18:25
Брехня! його рейтинг і ніколи не був високим, вибрали по принципу "не було з чого вибирати", а з початку його президенства рейтинг стрімко падав, бо він не зробив НІЧОГО, а після сьогоднішньго "геніального" рішення про те, що він даремно посилав на смерть в даунбаське пекло українських хлопців, що всі страшні жертви, виявляється були безглуздими і непотрібними, рейтин впав нижче плінтуса і вже не підніметься, бо від крові пролитої та сліз він не відмиється.
читач Показати IP 16 Вересня 2014 18:28
Брехня!!! Ця скотина сьогодні україну продала і тепер намагається брехливими рейтингами причинне місце прикрити!!!! Шини вже палають!!!
Дончанин Показати IP 16 Вересня 2014 19:04
"Так, середня оцінка діяльності президента Петра Порошенка за перші 100 днів після його обрання становить 4,7 бала з 10, а оцінка діяльності президента РФ Володимира Путіна - 3,3 бали." - оценка производилась по критерию, кто из них толще? Ну, а если серьезно, оценка украинцев президента страны, ведущей агрессию против них (именно так утверждают официальные источники информации) составляет более 50% поддержки только что избранного СВОЕГО президента. Интересно посмотреть на эти оценки через пару месяцев, когда закончится уголь и начнутся холода.
віктор до Дончанин Показати IP 16 Вересня 2014 21:09
а дочка пук тіна живе зі своїм корейським бой френдом за кордоном
вм до віктор Показати IP 16 Вересня 2014 21:10
і син мєдвєдєва навчається в сша
з донецька до вм Показати IP 16 Вересня 2014 21:12
і дочка лаврова (міністр зовнішніх справ рф) навчається в сшн і навіть не вміє розмовляти на російській мові
з луганська до з донецька Показати IP 16 Вересня 2014 21:13
видно в росії жити добре раз чада керівників за кордон втекли
українець до з луганська Показати IP 16 Вересня 2014 21:17
а син порошенка і вчився в україні і служить в українському війську
віктор до українець Показати IP 16 Вересня 2014 21:27
путін свідомо знищив 20 найбільших турагенств...його жаба давить що росіяни можуть за кордон виїхати а його ніхто не приймає...
Дончанин до віктор Показати IP 16 Вересня 2014 21:36
Дружище, выучи сначала русский язык, а потом пиши комментарии. Ибо ты путаешь слова "выехать" и "съездить". Ну а по поводу поездок Путина - будь добр, перечисли те страны, в которых он побывал за последний год, и согласуй этот "маленький" списочек со своими словами.
укроп до українець Показати IP 16 Вересня 2014 21:36
а порошенко цього тижня зустрінеться з обамою
Лучанка до українець Показати IP 17 Вересня 2014 08:35
І ти цьому віриш, що він "служить"?! Наївний. Фото було "фотошопом"!
Дончанин до з луганська Показати IP 16 Вересня 2014 21:18
Будь добр, сообщи у кого из российских чиновников имеются иностранные счета. Спецслужбы России будут тебе весьма благодарны.
волиняка до з донецька Показати IP 16 Вересня 2014 21:32
а це дісно що дочка лаврова навіть рідної мови вже не знає...во дає
Дончанин до волиняка Показати IP 16 Вересня 2014 21:37
А ты с нею сам разговаривал, что так утверждаешь?
Дончанин до віктор Показати IP 16 Вересня 2014 21:19
А тебя жаба давит, что не ты ее бо френд?
тиць... до віктор Показати IP 17 Вересня 2014 01:33
Дай Бог iй здоров"я!!!
Лучанка Показати IP 16 Вересня 2014 19:54
Чергова недолуга брехня! Хто платить за обід - той дівчину і "танцює" - така наша чесна українська соціологія!! Не хочу провокувати на спір про рейтинг "іншого" президента, але нашому по рейтингу до того, як до Москви рачки. І для чого таку комедію розігрувати про ці рейтинги - на олухів розраховано?! Ці рейтинги сьогодні в Україні нікого, по великому рахунку, не цікавлять. Головне для народу: кінчайте цю братовбивчу війну; наводьте порядок в країні; думайте про зиму, яка, як завше у нас, прийде зненацька; піднімайте з колін економіку і виробництво!
макеевчанин до Лучанка Показати IP 17 Вересня 2014 10:32
согласно всем опросам в украине сейчас лидирует кпу,вот это рейтинг 50 ибболее% )))
віктор Показати IP 16 Вересня 2014 21:49
путін х...ло ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла
Дончанин Показати IP 17 Вересня 2014 01:09
Оценка Порошенко после 100 дней правления ниже, чем за тот же период Януковича (5,1) и Ющенко (5,6)
віктор Показати IP 17 Вересня 2014 08:53
сьогодні порошенка зустріли в канаді...завтра він буде в сша...і на асамблеї оон він виступить
Джулія Показати IP 17 Вересня 2014 10:28
Треба провести дослідження на тему "Скільки українців навіть не підозрюють, що проводяться якісь дослідження" :-)))))))))))
вм Показати IP 17 Вересня 2014 10:37
а путін дійсно х...ло