USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

Вперше за 25 років: над Волинню пролетіли американські ядерні бомбардувальники. Відео

5 Вересня 2020 08:00
Ядерні бомбардувальники військово-повітряних сил США вперше за 25 років увійшли в повітряний простір України. Бойові машини прилетіли з боку Польщі, пройшли через Волинь та пролетіли за 53 км від кордону з окупованим Росією Кримом.

Бомбардувальники США вилетіли з авіабази Ферфорд у Великобританії вранці 4 вересня, потім пролетіли над територією Європи в супроводі винищувачів військово-повітряних сил країн НАТО, покинувши територію Польщі пролетіли над Волинською областю поблизу Нововолинська та Горохова.
У командуванні ВПС США в Європі повідомили, що місія групи американських стратегічних бомбардувальників B-52H продемонструвала, як літаки та екіпажі передового базування сприяють колективній безпеці.
«Три бомбардувальники B-52 Stratofortress зі складу п'ятого бомбардувального крила з бази Майнот (штат Північна Дакота) провели важливі навчання з інтеграції з українськими винищувачами в повітряному просторі України», – ідеться в повідомленні.

Польоти було заплановано в межах тимчасового перекидання шести американських B-52H на передову авіабазу Ферфорд в Англії, зазначили військові.

"Місія надала партнерам цінну можливість потренуватися в повітрі. Окрім того, місія продемонструвала, як літаки та екіпажі B-52 передового базування сприяють колективній безпеці та забезпечують США, союзників по НАТО і партнерів можливістю для стримування Росії", – розповіли в командуванні ВПС США в Європі.

У Міністерстві оборони України повідомляли, що американські бомбардувальники Boeіng В-52 Stratofortress пролетіли в небі над Україною та біля анексованого Росією Криму 4 вересня в супроводі винищувачів бригад тактичної авіації Повітряних сил ЗСУ Су-27 та МіГ-29.

За інформацією головного редактора BlackSeaNews Андрія Клименка, британський літак-розвідник Airborne Stand-Off Radar (ASTOR) був у складі авіагрупи, що підлетіла до Криму.

У попередній раз B-52 відвідували Україну в 1994 році, коли брали участь в святкуванні 50-ї річниці операції Frantic.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 105
лк Показати IP 5 Вересня 2020 08:20
Какая радостная новость
ТТ до лк Показати IP 5 Вересня 2020 18:52
Ну да ватка. В тебе пукан гахнув від радості.
123 до лк Показати IP 5 Вересня 2020 19:13
Вата забула два моменти, 1) як у ВОВ лендлізовську техніку, боєприпаси і провізію одержувала від США, 2)як у 90ті "ножки буша" з Америки одержувала. Що там," можєм павтаріть" скажете ?
Дідпердід до 123 Показати IP 5 Вересня 2020 21:45
Так тож не безкоштовно було а за золотішко та валюту, тим більше що це було взаємовигідні відносини.
Ні до Дідпердід Показати IP 5 Вересня 2020 22:39
Ні. То якраз було безкоштовно (лендліз).
Я до Ні Показати IP 6 Вересня 2020 06:08
не бреши.. борги по лендлізу РФ погасила тільки в 2002 році
Ні до Я Показати IP 6 Вересня 2020 10:12
паРаша тільки красти і брехати вміє.
Віктор Русин. до Дідпердід Показати IP 6 Вересня 2020 09:53
Тобто Антигітлерівська коаліція не повинна була допомагати сталінському режиму?Може й так.
хехъ до 123 Показати IP 6 Вересня 2020 07:20
Они забыли еще момент)) Когда американцы пытались помочь ватникам в 1919 году, но не смогли. Потом Гувер лично обратился в Советам, Ленину с предложением помощи продовольствием, с условиям полной самостоятельности в распределении ее, на что ЛЕНИН с возмущением ответил: "Подлость Америки, Гувера и Совета Лиги наций сугубая", писал он в Политбюро, "Надо наказать Гувера, публично дать ему пощёчины, чтобы весь мир видел, и Совету Лиги наций тоже". Но особого выбора у советского правительства не было. 25 июля Горький заявил что американские условия приняты, 31 июля Каменев от имени советского правительства формально подписал соглашение, принимающее условия ARA (Американская Администрация помощи). И уже в 21 году, в Петрограде, было открыто 120 кухонь для 42 тысяч детей... Кроме того, ватники забыли - на чьи деньги были построены их металлургические гиганты)) Везде вопят - СТАЛИН, СТАЛИН)) А деньги кто ему на это дал))). Вывод. Совдепия начисто промыла мозги вате.
777 Показати IP 5 Вересня 2020 08:21
Так это ж,это ж так круто! предлагаю назначить праздник на этот день ну или хотя бы выходной.Да,выпустить медаль по этому,грандиозному событию и снять фильм,обязательно.
Хах до 777 Показати IP 5 Вересня 2020 18:53
Буде свято. "Аннушка масло уже разлилила ...". Ботоксного пацюка скоро вішати будуть, скоріше всього свої ж.
МВ Показати IP 5 Вересня 2020 08:22
Це перемога..чи зрада??
Анонім до МВ Показати IP 5 Вересня 2020 12:26
Це "подстава"
О! до МВ Показати IP 5 Вересня 2020 18:53
Це в тебе тролику загострення.
МВ до О! Показати IP 5 Вересня 2020 20:51
Ні. Ти просто не в курсі..що на літаку ядерна зброя
1+1 Показати IP 5 Вересня 2020 08:52
Хай вони краще над США літають
Негр до 1+1 Показати IP 5 Вересня 2020 12:27
Там активісти BLM не дозволяють...
Ні ні ні до 1+1 Показати IP 5 Вересня 2020 14:23
краще хай літають над Мацквой і скидають на Путєна бомби!
ВІРУС Показати IP 5 Вересня 2020 09:09
Коли на ВОЛИНЬ ПРИЛЕТИТЬ 100 КІЛОТОН ОТО БУДЕ ЦІКАВО.
Антибіотик до ВІРУС Показати IP 5 Вересня 2020 13:41
Краще на расію
Олексвндр Показати IP 5 Вересня 2020 09:14
ЧОМУ В НАС НЕ ЗАПИТАЛИ?
Ковбой Мальборо до Олексвндр Показати IP 5 Вересня 2020 12:12
В кого запитувати? Україна вже давно не суб'єкт, а об'єкт міжнародних відносин.
Да да да до Ковбой Мальборо Показати IP 5 Вересня 2020 18:56
Судячи з мацковськой пропоганди, ми всі в 2015 році замерзли без їхнього газу, а в 2016 році виїхали в ЄС. Хахаха, полудурошні.
Петро до Да да да Показати IP 5 Вересня 2020 20:14
Ха ха ха платиш в 11 разів дорожче за газ. Далі сміємось?
? до Петро Показати IP 5 Вересня 2020 21:42
В 11 раз дорожче за кого чи за що ? Ти ж думай що п шеш, чуха!
хехъ до Петро Показати IP 6 Вересня 2020 11:40
стали платить после путинских слов о "братском украинском народе" и его заботе о врагах - жителях Германии)). Хабаровск тебе в дышло.
олл Показати IP 5 Вересня 2020 09:27
Москальські боти злякалися НАТО)))
777 Показати IP 5 Вересня 2020 09:27
А отважно как прошли ,аж на 50 км к крыму подлетели...Володя наверное так испугался,что кушать не может.
Аndrij до 777 Показати IP 5 Вересня 2020 11:35
По слухам у лётчиков были по этому случаю двойные подгузники ))))
Лучанин до Аndrij Показати IP 5 Вересня 2020 12:19
У них хоч підгузники, а вас все життя там то лопухи то старе ганчір'я. Давно такі,як ти туалетний папір носили на шиї, як папуаси буси
Сергій до Аndrij Показати IP 5 Вересня 2020 13:42
Переклади, будь ласка, що ви написали? Не розумію іноземну мову.
Cowboy до Сергій Показати IP 5 Вересня 2020 17:31
According to rumors, the pilots had double Huggies for this occasion)))
Лучанин Показати IP 5 Вересня 2020 09:41
Ти бачиш як москальські манкурти гвалт підняли
Ага до Лучанин Показати IP 5 Вересня 2020 09:56
І це тільки на Волині! А скільки іх по Украіні...
вояк до Лучанин Показати IP 5 Вересня 2020 10:34
Цих манкрутів в Луцьку хоч греблю гати.Дві дивізії базувалось_авіаційна і ракетна.А думаєте хоч хтось виїхав на "райське" життя в расєю після розвалу союзу?А дзуськи!!!! Ці ворги і колошматять волинян і українців вцілому,бо гени тюрків дають про себе знати.
Лучанин до вояк Показати IP 5 Вересня 2020 11:51
+1000 ...особисто знаю деяких кадрів. совок у них "в краві". За стільки років не вивчити мову країни, в якій живеш може тільки д..біл
Аndrij до Лучанин Показати IP 5 Вересня 2020 21:33
Мовчи раб, бо то твоя доля як i поащурiв твоiх на бiльш розумнiши горбатитись.
Блт до Аndrij Показати IP 5 Вересня 2020 23:05
Ти шмурдачини з каблука обпився чи лишня хромосома взиграла?
Лучанин до Аndrij Показати IP 6 Вересня 2020 11:22
Св*норусу слово не давали
Мухомор до вояк Показати IP 5 Вересня 2020 12:34
Не шукайте ворогів, там де їх немає.
хехъ до вояк Показати IP 6 Вересня 2020 11:22
Виїхало і дуже багато, знаю. Але ті які залишилися спокійно працюють і пахнуть, входять в різні ОСББ, фірми, проявляють здібності, користуються довірою, підкрадають і відмінно знають українську мову, якщо для тебе це критерій ставлення до Батьківщини.
Небайдужий до Лучанин Показати IP 5 Вересня 2020 10:53
Чути звуки палаючих пуканів адептів руцкаго міра
Анонім Показати IP 5 Вересня 2020 10:04
Почему в ролике этот такой довольный? Мало того,что над "независимой" Украиной летают как у себя дома чужие самолеты,так теперь еще и мишень стали для русских ракет...да и для НАТОвских тоже! Если они станут полем битвы,то это поле превратится в пустыню! Помимо этого они дают себе отчет,что будет,если по техническим причинам такой самолет потерпит крушение?
ще не зовсім свідоми Показати IP 5 Вересня 2020 10:08
А до Сімферополя долетіти слабо?
Свідомий до ще не зовсім свідоми Показати IP 5 Вересня 2020 11:01
А що крисчанє їх камнями закидають? Не смішіть убогі
Лучанин до Свідомий Показати IP 5 Вересня 2020 11:56
Перед тим як когось назвати убогим, на себе подивись!
Степан (Крымчанин) до Свідомий Показати IP 5 Вересня 2020 12:30
До границы с Крымом не долетели 53 км. Повернули параллельно границы. С Российской стороны их полёт сопровождали четыре истребителя Су-27 и четыре истребителя Су-30.
Вуйко з пасовиська до Степан (Крымчанин) Показати IP 5 Вересня 2020 14:03
не "сопровождалі", а просто "смотрєлі іздалєка", рос.літачки на за межу Крима не вилітали
Ага до Степан (Крымчанин) Показати IP 5 Вересня 2020 14:52
тільки це були картонні муляжі кі летіли на повітряних кульках!
Особисто для комента Показати IP 5 Вересня 2020 10:18
Особисто для коментара "Лучанин". Станом на 10.00 годину на сьогодні 05.09.2020 року рахунок 7:2 на користь мудрих та розумних людей, що читають такі статті і правильно думають та міркують про цей випадок. Таких як ти дорогий читачику, наш ти лучанин, та тобі подібних все ж таки менше. Нас тих, хто не бажають бачити у себе у дворі ні американців ні росіян більшість. Так що стисни пельку та поплач у носовичок, розумнику ти наш луцький, якщо ти луцький дійсно. А не той самимй же бот, як ти пишеш.
Лучанин до Особисто для комента Показати IP 5 Вересня 2020 12:06
Народившись Українцем у Луцьку більш ніж 50 років назад, я маю право називатись лучанином, на відміну від тебе. І для мене особисто і для моїх друзів краще амерікоси в любому статусі на території моєї держави, ніж мацковсько-рашистскі загарбники, яким такі манкурти, як ти готові давати в любих варіаціях.
Житель багатоповерхі до Лучанин Показати IP 5 Вересня 2020 14:22
Не хочу бачити ніяких інших(американців, рашкостанців, китайців, марсіан і т.д.) віськових крім українських на територіїї нашої держави. КРАПКА. Вже мали історію з Кримом, досить експериментів.
!!! до Житель багатоповерхі Показати IP 5 Вересня 2020 19:03
Запамятай йолопе, ВОРОГ МОГО ВОРОГА, МІЙ ДРУГ.
Сусід до !!! Показати IP 5 Вересня 2020 19:28
Не друг, а тимчасовий компаньйон, романтику книжний.
Пішов до Сусід Показати IP 5 Вересня 2020 22:43
Тимчасовий компаньон в поїзді, за пляшкою горілки. А тут військовий союзник.
Я до Пішов Показати IP 6 Вересня 2020 07:42
союзник... гигиги..
в.а. Показати IP 5 Вересня 2020 10:37
ВСЕ МОСКАЛІ ТА МОСКАЛІ КОМЕНТУЮТЬ... ЧИТАЮТЬ ПРЕСУ...п***. СКРЕГОЧУТЬ ЗУБАМИ.ЗНАЧИТЬ ВСЕ ПРАВИЛЬНО.
За НЕЗАЛЕЖНУ Україну до в.а. Показати IP 5 Вересня 2020 12:02
Та ніхто не скрегоче зубами. Не видумуйте. Просто смішно з того, що такі як ви так сильно верещали про те, що Україна повинна бути незалежною, а самі продаєте її першому зустрічному
О! до За НЕЗАЛЕЖНУ Україну Показати IP 5 Вересня 2020 19:05
Що ти мелеш, валянок ? Над Україною пролетів літак військовго союзника. Це підтримка для України, і попередження для ботоксної молі. ПОПЕРЕДЖЕННЯ! А у вашій ватній шоблі вже обіс*али всі памперси ...
Лучанин до О! Показати IP 5 Вересня 2020 20:33
А от що ти мелеш, взагалі незрозуміло! Всюди вата ввижається! З розуму посходили чи що?
Бруннен джи Показати IP 5 Вересня 2020 10:47
не дуже приємно, коли над тобою літають літачки з ядерними боєголовками, ну але пролетіли і пролетіли, в чому радість цієї новини?
Салоїд та Самогонкоп до Бруннен джи Показати IP 5 Вересня 2020 13:58
як впаде комусь на хату чи город то офігєють від щастя....
Гндам до Бруннен джи Показати IP 5 Вересня 2020 19:06
Зупиніться. То нормальна армія, з надсучасною технікою. То не паРаша, де що не день то армата горить, то з атомними підлодками інциденти...
123 Показати IP 5 Вересня 2020 10:53
Якщо Україна на рівні своєї Конституції заявила про вступ до НАТО, то час місцевим "ватникам" звикнути до того, що в небі та на дорогах України щоразу з,являтимуться військові підрозділи країн НАТО. А ще до того, що наші військові разом із натівцями знищуватимуть російських вояків на нашій та русской територіях.
Лучанин до 123 Показати IP 5 Вересня 2020 12:03
Ваші мрії ніколи не здійсняться.
Бармалейка до 123 Показати IP 5 Вересня 2020 13:42
Не хочу в НАТО але в Совок чи Тайожний Союз теж не хочу.
Тим Показати IP 5 Вересня 2020 10:56
Це що новина, якій треба радіти??? Нам черговий раз показали, які ми незалежні...
123 до Тим Показати IP 5 Вересня 2020 19:32
Нам надали військову підтримку, попередили сусідній мордор. Можна і потрібно радіти.
Бруннену джи Показати IP 5 Вересня 2020 11:35
Воно завжди так - те що комусь в радість, то комусь на горе. Але най над Україною літають американці з ядерними бомбами, аніж путінці з хворими на імперність головами. Та з іншого боку. Невже пересічним з України важко зрозуміти, що наша незалежність є фактично незалежністю від варварської і дикої Росії. А далі за законами природи - усе в світі існує у взаємозв'язку з іншим. Тому головне не водитись з історично відсталими, якими є РФ, КНДР, Куба, Казахстан, Киргизія, Туркменістан, Таджикистан... і навіть в чомусь КНР.
Бруннен джи до Бруннену джи Показати IP 6 Вересня 2020 16:08
ну окей, тепер вм з Європою, тепер європеці жеруть ваші продукти гароної якості, а вам лишається непотріб за втричі вищою ціною, ніж до Європи, якщо це привід для радощів
Бандерівець Показати IP 5 Вересня 2020 11:49
Я думав пенсію,до європейської підтягнуть,а тут пролетіли як фанєра над Гороховом.
Луцьк Показати IP 5 Вересня 2020 12:40
По перше - місяць тому вже був проліт двох бомбардувальників із США на Україною; по друге - кацапи які так налетіли коментувати, як би ви не намагались писати українською від ваших коментарів несе козлами і цей запах не перебили нічим.
Бот з ковбасою до Луцьк Показати IP 5 Вересня 2020 13:50
вони тоді напевно до Криму так близько не підлітали як цього разу.
Кулемет Показати IP 5 Вересня 2020 13:07
Ми памятаємо бомбардування американцями Іраку, Лівії, Афганістана, Судана, Сомалі, Панами, Сербії і ще багатьох країн світу з нафтовими запасами та іншими цінними ресурсами. А чого українці не зустрічають їх квітами в небо?
Арбалет до Кулемет Показати IP 5 Вересня 2020 13:27
Всі пам'ятають Польщу 39, Угорщину і Чехословаччину, Афганістан, Придністров'я, Чечню, Грузію, Україну. Куди не вліз рузький валянок-там занепад, кров і сльози. гени монголо-татарів дають про себе знати . імперія зла, яка сподіваюсь скоро розвалиться
Кулемет до Арбалет Показати IP 5 Вересня 2020 14:17
Якщо розвалиться одна імперія, будеш лизати сапоги іншої англо саксонської імперії. Вони добре вміють розбиратись з коріннім населенням
сільмаг до Кулемет Показати IP 5 Вересня 2020 13:52
в нас цінних ресурсів крім землі та лісу в Карпатах ніц нема.
Кулемет до сільмаг Показати IP 5 Вересня 2020 14:09
А кока колу з чого робити? тільки дурень не розуміє, на скільки багата Україна
Пилип Орлик Показати IP 5 Вересня 2020 13:49
Бандерівці вже раз зустріли в 1941 році з хлібом та сіллю гітлерівський загарбників, що з цього вийшло ми знаємо у 1945 році. Зараз вже побоюються зустрічати американців з хлібом та сіллю, може получитись те саме.
АмерікєнБой до Пилип Орлик Показати IP 5 Вересня 2020 14:10
Порівняв х з п. Там були нацисти а тут свободолюбиві та демократичні американці. відчуваєш різницю?
Яка темнота до Пилип Орлик Показати IP 5 Вересня 2020 19:10
Бандерівці воювали і проти нацистів, і проти комуністів. Історію вчи, бо твої методички, це туалетний папір, причому використаний.
Кулемету Показати IP 5 Вересня 2020 14:16
Ти що тупий? Чи шарій з медведчуком? Не треба бути іраком, лівією афганістаном, суданом, сомалі, панамою і навіть сербією, тобто не треба бути носієм антилюдських режимів і ніхто з нормальних тебе не бути бомбардувати. Дуже гуманна Європа не мала б і сотої долі з біженцями зі східних країн, а особливо Сирії, якби вчасно замочили асада. Хіба не правий Трамп, який тицяє носом німецьких лібералів в їхнє ж політичне лайно, за те ще вони не можуть відмовитись від російського газу та нафти, які фінансують путінську агресію проти всього світу.
Кулемет до Кулемету Показати IP 5 Вересня 2020 14:53
При "антилюдському" режимі в Лівії кожній молодій родині виплачувалось 64 тис $ на покупку квартири, на відкриття бізнеса- 20 тис, освіта закордоном- за рахунок держави, медицина та освіта- безкоштовна, плата за квартиру- та електроенергію- відсутня, за новонароджену дитину- 7 тис$, кредити - безвідсоткові, бензин- дешевше води. Але за це америкоси замочили Каддафі. А ти тупий, якщо називаєш режим Каддафі антилюдським
Гавномет до Кулемет Показати IP 5 Вересня 2020 15:51
це все була брехня видумана диктаторським режимом Каддафі, так само як зараз диктаторські режими Путєна і Лукашенка видумують купу брехні проти України!
Піліпу Показати IP 5 Вересня 2020 14:24
Історію треба знати. Совєти мали союз з Гітлером до 22 червня 1941 року. Так звані бандерівці вступили в протистояння з Гітлером 30 червня 1941 року. Під час Другої світової ніхто з комуняк не помічав американських та англійських літаків над собою та залюбки користувались допомогою цих "імперіалістів". Так і далі тривало б, якби одного разу Черчилль не послав вусатого в кудись.
999 Показати IP 5 Вересня 2020 15:23
"Історію треба знати. Совєти мали союз з Гітлером до 22 червня 1941 року. Так звані бандерівці вступили в протистояння з Гітлером 30 червня 1941 року. Під час Другої світової ніхто з комуняк не помічав американських та англійських літаків над собою та залюбки користувались допомогою цих "імперіалістів". Так і далі тривало б, якби одного разу Черчилль не послав вусатого в кудись". Історикознавцю минулого століття, ну дуже вже "розумному", ти хоча сам зрозумів, що написав? Що ти ліпиш брєд?
До Кулемет до Кулеме Показати IP 5 Вересня 2020 15:35
А чому тоді йому його співгромадяни голову відірвали? Годі переказувати казочки. СССР також був могутнім і непереможним. Але одного разу розвалився. І ніхто не взявся його відновлювати, типу білої гвардії після захоплення влади більшовиками. Комуністи з комсомольцями натомість кинулись розтягати майно померлої країни рад.
Кулемет до До Кулемет до Кулеме Показати IP 5 Вересня 2020 17:39
А ти як хотів, щоб сам президент Америки спустився з гелікоптера і власними руками його вбив? Та таким як ти пояснювати все рівно, що бісер метати перед свинями
999-му Показати IP 5 Вересня 2020 15:44
Щось про ленд-ліз чути доводилось? Про нього совєти навіть в шкільних підручниках писали. А загалом було б добре, якби в Луцьку чи десь на Волині виникла військова база США.
1000-ний до 999-му Показати IP 5 Вересня 2020 19:35
Невистачало нам тут ще іноземних військ під вікном.
хехъ до 1000-ний Показати IP 6 Вересня 2020 10:36
скажи спасибо что кто то твою задницу охранять собирается. Или ты за Путина?
1000-ний до хехъ Показати IP 6 Вересня 2020 15:06
Я за Україну, до чого тут той путін, зробили з того путіна чорта з рогами. Україна в разі чого саме себе зможе захисити, іноземних військ нам на нашій землі НЕ ПОТРІБНО, хочуть допомогти - хай допоможуть нам новітньою зброєю, медикаментами та баблішком. Все.
777 до 999-му Показати IP 6 Вересня 2020 12:00
А лучше убыло бы.если бы в твоей пустой башке появилась хоть одна извилина.хотя вряд ли.
Степан (Крымчанин) Показати IP 5 Вересня 2020 16:37
При разделе имущества СССР Украине достался полк стратегических бомбардировщиков "ТУшек"(он же "Белый лебедь") с авиабазой в Днепропетровске, полная инфраструктура. Я их сам видел в 1997 году. Вопрос-куда они делись? Было как то сообщение о расформировании, якобы дорогое содержание. А где техника? Сейчас ситуация проста. Кто не кормит свою армию, тот кормит чужую. Американцы ничего бесплатно не делают.
хехъ до Степан (Крымчанин) Показати IP 6 Вересня 2020 07:39
Бред. Что было делать с этой обузой? Это самолеты "Судного дня". В Украине не осталось ядерного оружия, зачем они ей были? Их частично разобрали, частично Россия выкупила. Что не так? Сейчас ситуация "проста"?! Это, что, ковровые бомбежки проводить, площадями, где своих и чужих крыть... Странная логика.
Кулемету Показати IP 5 Вересня 2020 19:17
Сам собі поясні - чому ощасливлені турботою лівійці вбили свого благодійника? І це не замах окремих, як це було з Індірою Ганді. Це "спецоперація" натовпу "щасливих". Румуни свого Чаушеску принаймні спочатку засудили, а потім розстріляли. Нічого подібного не було в ГДР, ПНР, Угорщині, Чехословаччині, Болгарії, тодішній Югославії. А там мали зуба на своїх комкерівників. Дикість від тривалої бідності проявляється у крайній формі жорстокості. Досить згадати як Єльцин з танків розстрілював Верховну Раду РФ.
Зігфрід Американськи Показати IP 5 Вересня 2020 22:05
Гуд Гуд май діа френдс, сенкс е лот. Айл гів ю е Біг Бубл Гум. Піс, френдшіп форева.!!!
Степан (Крымчанин) Показати IP 5 Вересня 2020 23:17
Интересна эйфория населения от нескольких самолётов США. А ведь на Украине была очень сильной военная авиация.При разделе военного имущества СССР Украина получила очень сильную военную авиацию.
хехъ до Степан (Крымчанин) Показати IP 6 Вересня 2020 10:33
)))Все еще делишь шмотки Совка, дедушка? На слабую Украину почему то НАТО и не нападало. Без самолетов и прочего, чего так успешно сплавили попередники. Однако напал Путин. Было бы у него желание, если бы здесь стояли ракеты? Еще. один американскифй самолет может сделать столько неприятностей, сколько ВОВ и не мечтала). Ты же не знаешь, сколько и чего в одной отдельно взятой боеголовке ракеты? Видно, какой знающий лошок-дедушок...
Лучанин до Степан (Крымчанин) Показати IP 6 Вересня 2020 10:54
Хоч ти і вчився в 9 школі, але так і не навчився правильно писати. Не на, а В Україні. Ти ж не НА острові вчився, а В республіці, яка потім стала незалежною державою. Мені соромно, що я вчився з тобою в одному навчальному закладі
Віктор. Показати IP 6 Вересня 2020 06:38
Пишуть взрослие люди,а розсуждают как лети.
хехъ Показати IP 6 Вересня 2020 07:34
Все сделано абсолютно правильно. Это прилетела ответка на путинские провокационные масштабные учения, которые всегда имеют двоякое предназначение. Чтобы предотвратить попытки и желания наполеончика залить Украину кровью "братского украинского народа" или чего то подобного, американцы сделали недвусмысленное предостережение - "не дергайся", "это не парад на Красной площади". Что не так? Друг Путина прислал ему привет.
На останок Показати IP 6 Вересня 2020 08:23
Канонадою палаючих молоросько-рашистськіх п*канів задоволений
Бруннен джи Показати IP 6 Вересня 2020 17:08
яка гарненька в нас зараз демократія, усіх, хто не згоден будь з чим - відразу називають москалем)
Ну як ви там? Показати IP 6 Вересня 2020 23:40
Как настроение? Празднуем сегодня два дня с момента пролёта над страной американских бомбардировщиков, или уже чуть подсхлынуло счастье? Немного напоминает восторг туземцев джунглей Амазонки, завидевших в небе "железную птицу".