USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

ВР ліквідувала низку військових звань

18 Жовтня 2019 09:44
Верховна Рада ліквідувала військові звання прапорщик і мічман.

За відповідний законопроект №0906 проголосували 278 народних депутатів, пише Новое время.

Закон спрямований на створення в Україні професійного сержантського корпусу відповідно до стандартів НАТО.

Документ вводить нову шкалу армійських і корабельних військових звань і скасовує військові звання прапорщика, старшого прапорщика, мічмана, старшини.

Крім того, вводяться нові звання майстер-сержанта і головного старшини.

Полк тепер буде називатися бригадою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Сергій Показати IP 18 Жовтня 2019 09:58
Як тепер армія без прапорщика ?! Ліквідація такого важливого військового звання це руйнування обороноздатності держави.
васько василенко до Сергій Показати IP 19 Жовтня 2019 21:54
а командир полка буде бригадиром
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 18 Жовтня 2019 10:36
Давно пора. Навпаки - це укріплення обороноздатності Держави.
свг Показати IP 18 Жовтня 2019 11:09
а старший мічман залишила?
Народна прокуратура Показати IP 18 Жовтня 2019 12:04
Якщо полк називатиметься бригадою, то чому не ліквідували звання полковника?
dimas до Народна прокуратура Показати IP 18 Жовтня 2019 12:21
буде тепер не полковник а бригадир))))))
Дед до dimas Показати IP 18 Жовтня 2019 14:56
В точку!!!
Мабуть Показати IP 18 Жовтня 2019 12:20
Автор раціональної пропозиції отримав достойну премію. Назвіть молодця!
Любі свині Показати IP 18 Жовтня 2019 12:48
Все! Війну точно виграємо!
свс Показати IP 18 Жовтня 2019 13:47
Разве так поступают.Как можно ликвидировать золотой фонд ,как прапорщик,который до обеда думает как украсть,а после обеда как вынести..........