«Всім страшно стало, трохи випили...»: п'яний окупант помилково вийшов до ЗСУ
Російський окупант зізнався, як напився та помилково вийшов до українських захисників.
Ролик з полоненим військовим РФ опублікував радник голови МВС Антон Геращенко, передає УНІАН.
«Напився, трохи лівіше взяв і прийшов у ЗСУ», – підписав він відео.
На записі окупант розповів, як саме це сталося:
«О четвертій ранку я пішов спати в десант, сидячи. Заснув я. Прокидаюся вже вранці від вибухів. Танки вже, БМП наші вибухають від мін... Щодня у нас пішли 200-ті, 300-ті, обстріли. Ми зрозуміли: навіщо все це? Всім вже страшно стало, трохи випили з танкістами ... Трохи лівіше взяв».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Ролик з полоненим військовим РФ опублікував радник голови МВС Антон Геращенко, передає УНІАН.
«Напився, трохи лівіше взяв і прийшов у ЗСУ», – підписав він відео.
На записі окупант розповів, як саме це сталося:
«О четвертій ранку я пішов спати в десант, сидячи. Заснув я. Прокидаюся вже вранці від вибухів. Танки вже, БМП наші вибухають від мін... Щодня у нас пішли 200-ті, 300-ті, обстріли. Ми зрозуміли: навіщо все це? Всім вже страшно стало, трохи випили з танкістами ... Трохи лівіше взяв».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Повідомили про загибель військового з Волині Олега Москалюка
Сьогодні 10:05
Сьогодні 10:05
Аномальна спека в Європі: вже десятки загиблих, – CNN
Сьогодні 09:33
Сьогодні 09:33
У Луцьку на Соборності горіло відділення «ПриватБанку»
Сьогодні 09:17
Сьогодні 09:17
У Криму – потужні вибухи: дрони атакували увесь півострів, узбережжя залишилося без світла
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.