«Вулкан» у Туапсе вийшов з-під контролю: росіяни в паніці оголосили режим НС
У ніч проти 29 квітня нафтопереробний завод у Туапсе (Росія) продовжував бути епіцентром потужної пожежі після атаки дронів. Влада запровадила режим надзвичайної ситуації, розлив нафти вдалося локалізувати.
Про це повідомили телеграм-канали та очільник МНС Росії Олександр Куренков, передає ТСН.
Туапсинський НПЗ не припиняв горіти у ніч проти 29 квітня.
«Станом на ніч Туапсинський Вулкан 3.0 продовжує вивергатися», – писали телеграм-канали.
Ближче до ранку Куренков заявив, що після атаки безпілотників вдалося локалізувати розлив нафтопродуктів на НПЗ, однак роботи з ліквідації наслідків ще тривають.
Читати ще: Українські дрони знищили понад половину резервуарів на НПЗ у Туапсе. Супутникові знімки
У Туапсе запровадили режим надзвичайної ситуації регіонального рівня: понад 30 вулиць залишилися без води, також зберігається загроза забруднення Чорного моря. Кілька вулиць евакуйовано.До ліквідації наслідків залучені сотні рятувальників і десятки одиниць техніки. Додатково планується залучити ще близько 300 спеціалістів, серед яких – 40 водолазів.
За словами очільника МНС, ситуація контрольована. Найближчої ночі росіяни планують посилити захисні насипи довкола об’єкта.
Щоб запобігти потраплянню нафтопродуктів до Чорного моря, на річці Туапсе встановили дев’ять ліній бонових загороджень, також готуються додаткові бар’єри. Влада застерігає про можливі екологічні наслідки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили телеграм-канали та очільник МНС Росії Олександр Куренков, передає ТСН.
Туапсинський НПЗ не припиняв горіти у ніч проти 29 квітня.
«Станом на ніч Туапсинський Вулкан 3.0 продовжує вивергатися», – писали телеграм-канали.
Ближче до ранку Куренков заявив, що після атаки безпілотників вдалося локалізувати розлив нафтопродуктів на НПЗ, однак роботи з ліквідації наслідків ще тривають.
Читати ще: Українські дрони знищили понад половину резервуарів на НПЗ у Туапсе. Супутникові знімки
У Туапсе запровадили режим надзвичайної ситуації регіонального рівня: понад 30 вулиць залишилися без води, також зберігається загроза забруднення Чорного моря. Кілька вулиць евакуйовано.До ліквідації наслідків залучені сотні рятувальників і десятки одиниць техніки. Додатково планується залучити ще близько 300 спеціалістів, серед яких – 40 водолазів.
За словами очільника МНС, ситуація контрольована. Найближчої ночі росіяни планують посилити захисні насипи довкола об’єкта.
Щоб запобігти потраплянню нафтопродуктів до Чорного моря, на річці Туапсе встановили дев’ять ліній бонових загороджень, також готуються додаткові бар’єри. Влада застерігає про можливі екологічні наслідки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Луцьку запрацював центр реінтеграції ветеранів
Сьогодні 21:43
Сьогодні 21:43
На Волині провели в останню дорогу воїна Юрія Більшевича
Сьогодні 21:25
Сьогодні 21:25
У Ковельській громаді обмежили рух транспорту у нічний час
Сьогодні 21:06
Сьогодні 21:06
На Волині судили директора фірми, який на митниці приховав вартість соусів і арахісового масла
Сьогодні 20:27
Сьогодні 20:27
Глава Міноборони Британії подав у відставку
Сьогодні 20:08
Сьогодні 20:08
На Волині провели в останню дорогу Героя Олександра Обабка
Сьогодні 19:30
Сьогодні 19:30

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.