USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Вулицями Луцька пройшов хресний хід вірян УПЦ (МП). Фото

22 Травня 2019 17:36
Священнослужителі та вірячи УПЦ (МП) пройшли центральними вулицями обласного центру Волині хресним ходом, під час якого молилися, а наприкінці відслужили молебень.

Ходою пройшли від Свято-Покровського храму до пам’ятника святителю Миколаю Чудотворцю 22 травня.

Так, хода пройшла за маршрутом: вулиця Данила Галицького, майдан Злуки, вулиця Лесі Українки, вулиця Кривий Вал, вулиця Богдана Хмельницького, майдан Злуки.

Відзначимо, що впродовж дійства віряни співали церковні пісні та молилися.

Християни пройшли хресним ходом до пам’ятника святителю Миколаю Чудотворцю, аби попросити у нього заступництва і благословення на подальше людське життя. Зокрема, присутніх закликали до спільної молитви, щоб попросити, аби Господь усіх благословив.

Тож насамкінець біля пам’ятника святителю Миколаю Чудотворцю, що на вулиці Богдана Хмельницького, відбулася молебень до покровителя міста Луцька.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Анонім Показати IP 22 Травня 2019 17:55
Православна ХОДА,відбулася без адмінресурсу ,Попри робочий день вірян зібралося багато ! На цьому фоні меркнуть казки про велике бажання мирян переходити до ПЦУ-варфоломеївської метрополії та ерцзасхату тобто -секти.
Схаменіться до Анонім Показати IP 22 Травня 2019 18:16
О, голос з москви. Вас завжди "приємно чути", дуже грамотні методички вам пишуть. Але ви повинні змиритись з тим, що ПЦУ є і буде. Вас чорти крутять, що ПЦУ це канонічна православна церква, і не вам фсб-никам на Православну Церкву України щось говорити. Мир вам, добра людина.
Мешканець до Анонім Показати IP 22 Травня 2019 18:19
Для двохсоттисячного міста ну просто багато людей зібралось.
Анонім до Мешканець Показати IP 22 Травня 2019 18:51
Коли врахувати скільки зараз церков...то ДУЖЕ багато прихільників КАНОНІЧНОЇ Української Православної Церкви.!
!!! до Анонім Показати IP 22 Травня 2019 19:42
Не показуйте своє невігластво! УПЦ НЕ Є канонічною українською церквою, а є структурним підрозділом РПЦ, - російської православної церкви. КАНОНІЧНА УККРАЇНСЬКА ЦЕРКВА лише ПЦУ-Православна Церква України! В цьому питанні Константинопольським Патріархом поставлена крапка. Просто змиріться, і говоріть своїм прихожанам правду.
Отакої... до !!! Показати IP 22 Травня 2019 23:25
ПЦУ це екзархат ,варфоломеївська метрополія...хоть і з томосом
!!! до Отакої... Показати IP 23 Травня 2019 11:28
Ну а УПЦ МП взагалі не має статусу окремої церкви, і томоса не має.
Навуходоносор Показати IP 22 Травня 2019 18:34
Головне - обличчя людей. Шанувальників православної віри, наших братів і сестер, яких, на жаль, ображають не рідко. Для всіх варто нагадати, що головним в заповідях християнства є "Бог - це любов". На превеликий жаль, в Україні про це інколи забувають...
Параска до Навуходоносор Показати IP 24 Травня 2019 00:07
Жаль, що любов цієї церкви війну на сході почала,все і почалось там з походів з іконами
Олена Показати IP 22 Травня 2019 19:08
Дивлюсь на цих хлопчаків у чорних рясах і бачу,що такі не будуть ні Батьківщину ,ні свою землю захищати.От і думаю :це у них така велика любов до Бога нашого ,чи інстинкт самозбереження?
мама до Олена Показати IP 23 Травня 2019 09:00
А наши депутаты своими сытыми довольными "пачками" вас не смущают? А видя лица сыночков олигархов,что думаете? Где их родина? Что они защищают?
Де фото Показати IP 22 Травня 2019 19:15
З висоти пташиного польоту?
дідо Показати IP 22 Травня 2019 19:15
церква окупанта.
мама до дідо Показати IP 22 Травня 2019 20:28
Самые большие окупанты - это украинские олигархи, которые окупировали Украину и сделали нищим украинский народ. И пользуясь тупостью большого количества этого народа, вбивают им в головы мысли, что во всем виновата Россия....
Навуходоносор до мама Показати IP 22 Травня 2019 21:36
Брависсимо!
Лучанин до Навуходоносор Показати IP 23 Травня 2019 15:34
Скільки тобі і 777 -ому платять за словникову діарею. На баяришнік вистачає?
Харашьо до мама Показати IP 22 Травня 2019 22:12
Одна вы не тупая, а рассея ни в чем не виновата. Украина сама на себя напала... так умничка вы наша???
Отакої... до Харашьо Показати IP 22 Травня 2019 23:10
Ви забули де боронилися наші воїни коли їх тисли...хлопці вижили ,повернулися до сімей
мама до Харашьо Показати IP 23 Травня 2019 08:55
Ну умнее тебя, если ты не понимаешь, что война в первую очередь выгодна украинским властям, которые на этом обогащаются, и наши парни гибнут за их миллионы.
Харашьо до мама Показати IP 23 Травня 2019 11:31
Ну конечно умнее, куда нам. А методичка у тебя устарелая, совсем плохая. Наши парни гибнут за свою Родину - Украину на которую напал калик ***** и его стадо рассеян - орков.
ще не зовсім свідоми Показати IP 22 Травня 2019 19:21
Бачили фільм "Кін-дза-дза"? В сюжеті місцеві жителі вітаються наступним чином: присідають, плескають руками по щоках, потім розводять руки і промовляють слово "КУ". Чому у мене виникає аналогія зі словом ""ПЦУ". Дуже кумедний вислів.
Навуходоносор до ще не зовсім свідоми Показати IP 22 Травня 2019 21:50
Человек, который оперирует фактами из фильма великого Данелии - редкость в нынешней стране. Значит не убит еще интеллект, не убит! А ведь делают все для этого - запрещают здравомыслие! Далі продовжу на рідній мові, щоби "ганьбісти" не звинуватили в "промосковщині". Невже не зрозуміло, що ті, хто нацьковує людей один на одного, самі не вірять ні в бога, ні в чорта? Це меркантильна зграя мародерів! І якби влада помінялась завтра на таку, де державною релігією був би будизм, то вони перші побрили би собі голови, одягнули би оранжеві сарі, били б в барабани і кричали з усіх трибун "Харе Крішна харе!"?
Пацак до ще не зовсім свідоми Показати IP 22 Травня 2019 22:15
Все ми бачили. І саме смішне слово там пацак, яким там називали недорозвинутих індивидів, - лішнєхромосомних.
Олені Показати IP 22 Травня 2019 20:07
Можливо, ці "хлопчаки в рясах" скоріше стануть на захист України, ніж ви до польського кордону добіжите, і через Буг переберетеся. А що людяності і поваги до ближнього в цих обличчях більше, ніж у вас - то це точно.
Лучанка Показати IP 22 Травня 2019 20:51
Бог - це любов. І церква повинна вчити вірян любити, поважати один одного, всі церкви та релігії, допомагати один одному, любити весь світ і радіти життю. А МП лякає людей - це гріх, то гріх, той мусульман, той греко-католик, інший Київського паріархату.. Недавно побувала в Почаєві. Так там священник в проповіді закликав запасатися харчами, молитися і чекати кінця світу. А де любов, повага і підтримка один до одного, щастя і радість. А ми будемо молитися за щастя, радіть, спокій в наших душах і в нашій країні. Слава УКраїні!.
Чесний Показати IP 22 Травня 2019 20:56
А, чому не прийшли на могили хлопців, що загинули під Волновахою?
Лучанин до Чесний Показати IP 23 Травня 2019 15:40
гундяєв кірілка з пинєю не дозволяють