USD 27.90 28.15
  • USD 27.90 28.15
  • EUR 31.80 32.10
  • PLN 6.95 7.04

Виявили можливу причину тромбозу після вакцинації AstraZenecа

Вчені з Уельсу та США виявили випадки аутоімунної реакції, які спровокувала вакцина AstraZeneca. Це, за їхніми словами, спричиняє тромбоз судин.

Про це пише Кореспондент з посиланням на Guardian.

Зокрема, причиною утворення небезпечних для життя людини згустків є аденовірус, який з’являється як результат аутоімунної реакції.

Читати ще: Тромби після вакцинації AstraZeneca: симптоми, хто у зоні ризику та наскільки це небезпечно

«Реакцію можна простежити до того, як аденовірус, який використовується вакциною для доставки генетичного матеріалу коронавірусу в клітини, зв’язується зі специфічним білком у крові, відомим як фактор тромбоцитів 4 (PF4)», – стверджують вчені.

Зазначається, що зовнішня поверхня аденовірусу притягує до себе тромбоцитарний білок фактора 4. Цей білок відповідає за згортання крові.

Таким чином, в організмі може утворитися так звана ланцюгова реакція в імунній системі, результатом якої буде утворення тромбів.

Діагностувати тромбоз можна за допомогою аналізу крові, а лікувати потрібно препаратами, що розріджують кров, та імуноглобуліном.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 1
ВІРУС Показати IP 2 Грудня 2021 15:30
Німці також в концтаборах робили певні висновки.....

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Loading...
Система Orphus