USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Вилетів на зустрічну: у Луцьку – ДТП біля інфекційної лікарні. Фото

11 Січня 2019 12:24
Дорожньо-транспортна пригода за участю двох автівок, одна з яких на іноземних номерах, трапилась 11 січня на вулиці Шевченка в Луцьку.

Так, близько 9 години біля Волинської обласної інфекційної лікарні зіткнулися Volkswagen Passat B5 та Renаult Logan.

Зі слів очевидців аварії, ймовірно, водій Volkswagen не впорався з керуванням та вилетів на зустрічну смугу, де й здійснив зіткнення з Renault.

Інформацію підтвердили у прес-службі патрульної поліції Волині. Зі слів полісменів, справді, водій транспортного засобу Volkswagen Passat не впорався із керуванням. На щастя, в аварії ніхто не постраждав.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
БОС Показати IP 11 Січня 2019 12:27
Краще б номери були навпаки. Зараз знов на бляхи будуть бочку котити.
Справедливість до БОС Показати IP 11 Січня 2019 13:10
така ситуація можне трапитись з кожним, незалежно від номерів! Розумні люди це розуміють, а нерозумних і слухати не варто!!!
Євробидло до Справедливість Показати IP 11 Січня 2019 13:39
Да, абсолютно кожен за останні гроші купує хлам в Європі, і при цьому не купує зимову гуму (бо ж всі гроші віддав за бляху). А потім всі на літній гумі летять по вул. Шевченка на літній гумі в повороті..... то Я тобі шановний поясню - що так роблять тільки бляхарі, які вчора їздили на маосквичу чи волзі, яка не їхала при нажатті на педаль газу, а сьогодні пересіли на 2.0 тді і блатують, бо у них авто швидше ніж у сусіда.
Фейсбук до Євробидло Показати IP 11 Січня 2019 16:33
Ти певно Березюк, який при слові "бляхи" кидається на всіх, як буйвіл на червону ганчірку. Зайцева на яких номерах була? На українських! Тільки бляхарі не перевзуваються? А як порозмитнюють? Менше дтп стане?
луцьк Показати IP 11 Січня 2019 14:10
на бляху гроші є, а на нормальну резину напевно вже не вистачило -а до біди ж не довго (((
11 Показати IP 11 Січня 2019 15:25
Не зажди і зимова гума допомагає, якщо мізки не працюють так як слід.
Водій Показати IP 11 Січня 2019 21:39
Потрібно бути дійсно "шумахером", щоб в тому повороті газувати при спуску, тим більше зимою !!!